مقالات مرتبط

بهترین ادکلن های مردانه


بهترین ادکلن های مردانه

  • ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • 807

بهترین ادکلن های مردانه همان سری از عطر هایی می باشند که هیچوقت قدیمی نشده و طرفداران خاص خود را همیشه دارند. این سری از عطر و ادکلن ها دارای ترکیباتی در خود می باشند که مجموعه ای از آنها باعث ایجاد عطر های خوش بو می شوند، این ترکیبات شامل اسانس، ترکیبات معطر، تثبیت کننده و حلال می باشند. شما باید بر اساس سلیقه ای که دارید و همچنین محیط کاری که در آنجا مشغول به کار هستید، عطر مورد دلخواه خود را انتخاب کنید.

معرفی عطر ها بر اساس ماندگاری

عطر ها بر اساس موادی که در خود دارند، می توانند ماندگاری های متفاوتی را از خود نشان دهند. هر چه این ماندگاری ها بیشتر باشد، مسلما محبوبیت بیشتری هم پیدا می کنند. در اینجا قصد داریم به تعدادی از این دسته بندی ها که برای ماندگاری عطر ها مشخص شده اند، اشاره کنیم:

ادکلن ها به نسبت بقیه انواع عطر ها از ماندگاری کمتری برخوردار می باشند و همین باعث می شود تا اکثریت اقشار جامعه توانایی خرید را داشته باشند. با توجه به اسانس کم و الکل بالایی که در ادکلن ها دیده می شوند، چنین نتیجه ای کاملا طبیعی می باشد.

پرفیوم از بهترین و ماندگار ترین عطر هایی می باشد که ما می توانیم داشته باشیم. درصد خلوص بسیار بالایی دارند، به گونه ای که برخی از آن ها معمولا 50 درصد اعلام می شوند. کافی است شما یکبار از آنها استفاده کنید، می توانید تا یک هفته اثر آن را بر روی لباس خود احساس کنید. با توجه به داشتن ماندگاری بالا، از قیمت نسبتا بالاتری هم برخوردار می باشد. وجود همین ویژگی در این سری از عطر ها باعث شده آنها را به عنوان بهترین ادکلن مردانه بشناسند.

ادوتویلت ها به نسبت ادکلن ها قوی تر می باشند و شما می توانید برای حدود 5 ساعت ماندگاری آنها را حس کنید. برای اماکنی که می خواهید عطر سبکی از شما وجود داشته باشد، انتخاب ادوتویلت ها گزینه مناسبی می باشد.

ادوپرفیوم یکی از بهترین ادکلن های مردانه بوده که می توانیم انواعی از آن را در بازار های ایران و جهان مشاهده کنیم. برخی از افراد هستند که تمایل ندارند برای بازه زمانی خیلی زیادی عطر را احساس کنند اما برایشان مهم است که بوی خوب و سبکی داشته باشند. این سری از عطر ها بهترین گزینه برای چنین افرادی می باشند.

بهترین ادکلن های مردانه

چهار بوی اصلی از بهترین ادکلن های مردانه که بر اساس شرایط آب و هوایی تقسیم می شوند.

یکی از بهترین تقسیم بندی ها برای عطر این است که آنها را بر اساس مناسب بودن و یا نبودن برای شرایط آب و هوایی در نظر بگیریم و از هم جدا کنیم. وقتی که شما به چنین آگاهی می رسید، می توانید بهترین ادکلن های مردانه را از آن خود کنید:

بهار؛ معمولا برای این فصل از عطر هایی که بوی گل می دهند استفاده می کنند. اگر از میوه جات و مرکبات هم استفاده شده باشد، مشکلی ایجاد نمی کند.

تابستان به سبب گرم بودن نیازمند عطری است که بتواند شما را تا حدی خنک نگه دارد، عطر های خنک می توانند انتخاب مناسبی باشند.

پاییز دارای هوایی نسبتا خنک به همراه باران می باشد، در این فصل خرید عطر هایی که بوی چوب می دهند، متداول هستند.

زمستان؛ اکثریت افراد در این فصل از عطر های خاورمیانه ای و گرم استفاده می کنند. برای هر کدام از عطر های ذکر شده زنانه و مردانه به صورت جدا تولید می شوند. در اکثریت عطر های مردانه، بوها تند بوده و در مورد عطر و ادکلن های زنانه ، اغلب شیرین می باشند.

بهترین عطر های مردانه اصل

تفاوت میان عطر های آرتیزانی، دیزاینری و نیش

عطر های دیزاینری یکی از بهترین ها در جهان می باشند و می توانند بهترین ادکلن های مردانه را روانه بازار کنند. این سری از عطر ها توسط برند های معروف تولید می شوند. معمولا نظر و سلیقه مردم در ساخت آنها از جایگاه مهمی برخوردار می باشد.

عطر های نیش اختصاصی بوده و تنها افراد ثروتمند می توانند آنها را تهیه کنند. شاید در این سری از عطر ها شما نمونه ای را مشاهده کنید که به صورت اختصاصی برای فردی تولید شده اند.

عطر های آرتیزانی همان سری از عطر هایی هستند که در فروش های متداول بیشتر دیده می شوند و مردم عادی نیز می توانند از آن خرید کنند.

عطر های فیک معمولا کپی از عطر های ذکر شده می باشد، همانطور که از نام انها مشخص است، آنها از مواد اسانسی که شبیه به نمونه های اصلی می باشند، استفاده کرده اند، پس نمی توانید انتظار نمونه مشابهی را از آن ها داشته باشید.

بهترین عطر و ادکلن های مردانه

تقسیم بندی عطر ها بر اساس رایحه ای که دارند.

وقتی که شما از بهترین ادکلن های مردانه استفاده می کنید، در ابتدا بوی تندی به مشام شما می رسد که شاید کمی آزار دهنده باشد، به خصوص برای افرادی که خیلی طرفدار عطر های تند نیستند. معمولا بیس تمامی این عطر ها از میوه جات و گیاهان می باشند. در حدود 10 الی 15 دقیقه ممکن است که اثر آنها باقی بماند. از همین مرحله شما می توانید متوجه شوید که عطر اصل است یا نه؟

بعد از گذشت 15 دقیقه رایحه جدیدی به مشام شما خواهد خورد که از قبلی متفاوت می باشد. وجود چنین مراحلی تنها برای عطر های مرغوب قابل مشاهده می باشد. بوی سبک تری در این زمان به مشام شما می خورد که به بوی اصلی عطر نزدیک تر می باشد. موارد گفته شده به طور دقیق در مورد بهترین ادکلن های مردانه، دیده می شوند.

در بخش نهایی شما همان بویی را احساس می کنید که رایحه اصلی عطر می باشد.

خوشبو ترین ادکلن های مردانه

توصیه ما به شما برای خرید بهترین ادکلن های مردانه

ابتدا باید به سلیقه خود توجه کنید. ممکن است شما طرفدار عطر های تلخ باشید و از عطر های شیرین خیلی خوشتان نیاید، در چنین حالتی توصیه ما این است که به دنبال عطر هایی بگردید که چنین ویژگی هایی در مورد آنها صدق می کند.

بهترین ادکلن های مردانه در حالت کلی قیمت بالایی دارند، اما در عوض برای مدت زمان زیادی باقی می مانند و شما می توانید استفاده کنید.

قیمت بهترین عطر و ادکلن های مردانه

قیمت ادکلن های مردانه اصل به برند تولید کننده بستگی دارد. قیمت عطر ها از زیاد به کم به ترتیب پرفیوم، ادو پرفیوم، ادو تویلت و ادکلن ها می باشند. بهترین ادکلن های مردانه دارای بهترین بسته بندی ها می باشند و شما می توانید به آنها اعتماد کنید.


نظرات کاربران

فرم ارسال نظر