تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

دستگاه سوهان برقی

دستگاه سوهان برقی چیست؟

یکی از ابزارهای مهم در وسایل کاشت ناخن دستگاه سوهان برقی است که جزو لوازم برقی ناخن محسوب می شود.همانطور که از اسمش پیداست از این دستگاه در جهت سوهان کشیدن و صاف کردن ناهمواری های ناخن در قبل و بعد مواد گذاری ناخن استفاده می شود.گرچه بسیاری از ناخن کار ها سوهان کشی قبل مواد گذاری را با سوهان دستی انجام می دهند اما من به انها خرید دستگاه سوهان برقی را پیشنهاد می کنم چونکه سرعت کارشان را به شدت بالا می برند.

بعد از مواد گذاری هم دوباره از دستگاه سوهان برقی برای صیقلی کردن سطح روی ناخن استفاده می شود.دقت کنید که اصل بودن دستگاه سوهان برقی درکیفیت و سرعت ان بسیار تاثیرمی گذارد پس برای خرید دستگاه سوهان برقی اصل به هیچ جایی جز فروشگاه اینترنتی نیروان سر نزنید.

سوهان برقی چیست؟

 

موارد استفاده از دستگاه سوهان برقی

دستگاه سوهان برقی را با توجه به سرعت و قدرتی که دارند و همچنین با توجه به سرسوهان های ان می توان در انواع کاشت های ناخن مثل کاشت پودری،لمینیت،ژلیش، مانیکور و پدیکوراستفاده می شوند.

 

: انواع جنس سر سوهان های برقی

سرسوهان سمباده ای یا کاغذی: این سوهان دستی دارای درجات متفاوتی است که میزان زبری و نرمی ان در سوهان کشی قبل و بعد استفاده می شود.

سرسوهان سرامیکی: این سرسوهان برای افرادی که زیاد احساس درد می کنند بسیار مناسب می باشد چون به هیچ عنوان داغ نمی شود.دوام ان از سرسوهان الماسه دوبرابر کمتر می باشد.

سرسوهان شنی: اگر می خواهید کمترین اسیب را به کوتیکول های ناخن بزنید بهتر است از سرسوهان شنی کمک بگیرید.این سرسوهان بیشتر برای مانیکور و پدیکور و همچنین برای کندن کوتیکول استفاده می شود.

سرسوهان الماسه روکش کروم :سرسوهان الماسه با روکش کروم طول عمرش سه برابر از سرسوهان الماسه معمولی می باشد.

سرسوهان الماسه : برای کاشت پودری بهترین سرسوهان، سرسوهان الماسه می باشد.

 

     انواع دستگاه سوهان برقی بر اساس برند:

استرانگ (STRONG)، تولید شرکت سایشین

ماراتن (MARATHON)، تولید شرکت سایی یانگ

میکرو ان ایکس (MICRO NX)

پرو مکس (PROMAX MP53)، شرکت سایی یانگ

برانسون (BRUNSON)، شرکت سایی یانگ

استفاده از سوهان برقی

 

خرید انواع دستگاه سوهان برقی:

اصل بودن دستگاه سوهان برقی برای ناخن کار خیلی مهم می باشد.به عنوان کسی که کار ناخن کاری را انجام داده است به جرات می توانم بگویم که دستگاه سوهان برقی حکم یک بچه برای ناخن کار می باشد.پس در خرید دستگاه سوهان برقی به برند و اورجینال بودن ان دقت کنید.اگر شما یک برند متفرقه بگیرید بعد از چند ماه استفاده سرعت دستگاه پایین می آید، دستگاه هنگام کار صدا و گرما تولید می کند و هم چنین دستگاه سوهان برقی شما شروع به لرزش می کند پس از همین حالا به دنبال محصولات اورجینال بروید تا نیاز به تعویض دستگاه سوهان برقیتان نداشته باشید.

فروشگاه آنلاین نیروان یکی از معتبرترین فروشگاه های پخش دستگاه های سوهان برقی می باشد تمامی دستگاه های سوهان برقی موجود در فروشگاه اورجینال می باشند.امروزه بسیاری از فروشگاه ها دستگاه اصل و غیر اصل را موجود دارند که برای ما تشخیص اصل از غیراصل کار راحتی نیست پس به هرجایی اعتماد نکنید.

نکات مهم هنگام استفاده از دستگاه سوهان برقی

اولین و مهمترین سوالی که باید قبل از خرید سوهان برقی از خود بپرسید درباره ی این است که از دستگاه سوهان برقی در سالن پر از مشتری می خواهید استفاده کنید و یا در محیط شخصی؟

کاربرد شما ازسوهان برقی اینکه قرار است روزانه روشن کنید و یا هفته ای چند بار می تواند در خرید دستگاه سوهان برقی تاثیرگذار باشد.

یک ضرب المثل چینی وجود دارد که می گوید من انقدر پولدار نیستم که یک وسیله ی ارزان بگیرم این جمله به این معنی است اگر شما پول کافی برای یک محصول برند و اصل هزینه نکنید باید برای یک محصول ارزان قیمت چندین بار پول بدهید چون به زودی خراب می شود.پس برای خرید دستگاه سوهان برقی خساست را کنار بگذارید.

عملکرد و جان هر دستگاه سوهان برقی را دورموتور ان تعیین می کند.پس به دورموتور دقت کنید تا بیشترین عدد باشد.

دستگاه را چک کنید تو توضیحاتش که سرسوهان هایش قابل تعویض باشد.به مرور زمان با بالا رفتن تعداد مشتری و تجربه ی ناخن کاری شما نیاز دارید که کارتان حرفه ای تر شود پس سرسوهان های جدیدی که وارد بازار می شود موردتوجه شما قرار می گیرد.پس قبل از خرید به فکرچندسال اینده ی خود هم باشید که نیاز به سرسوهان های جدید پیدا می کنید.

هرچه قدرت دستگاه سوهان برقی بیشتر باشد در نتیجه کیفیت ان بهتر است.هم چنین بدانید که قدرت بالا قیمت بالا هم کنار خود دارد.قدرت در دستگاه سوهان برقی به معنی تعداد چرخشی که در یک دقیقه دستگاه می چرخد را گویند.

برای یک ناخن کار سرعت کار بسیار مهم است چون مشتری عاشق این است که در کمترین زمان کار ناخنش تمام شود. پس در خرید دستگاه سوهان برقی به سرعت و قدرت دستگاه توجه کنید.

به سایز و شکل دستگاه سوهان برقی در هنگام خرید دقت کنید چون راحت بودن شما هنگام کار با دستگاه بسیار مهم است اینکه در دستتان به آسانی نگه دارید و لرزشی احساس نکنید کیفیت کار شما را بالا می برد.

قبل از خرید دستگاه سوهان برقی دقت کنید که سرعت قابل تنظیم و تغییر می باشد.ناخن کاری کار بسیار ظریفی است برخی از قسمت های ناخن نیاز به سرعت پایین دستگاه را دارند چون بسیار حساس هستند مثل کوتیکول های ناخن و برخی از از قسمت ها نیاز به سرعت بالای دستگاه سوهان برقی دارند.

همه ی ما قبل از خرید دستگاه های برقی دلهره و نگرانی درمورد اینکه خراب می شود یا نه داریم. راه حل این مشکل وجود ضمانت نامه است پس قبل از خرید دستگاه سوهان برقی درباره ی ضمانت نامه ی ان سوال کنید تا خیالتان راحت باشد.

حواستان باشد که دستگاه سوهان برقی شما وزن سبکی داشته باشد.اگر دستگاه سوهان برقی سنگین باشد به مرور زمان مچ دستتان اسیب می بیند و شما دیگر مثل قبل نمی توانید کار کنید.پس از همین حالا به فکر بدن خود باشید.

دستگاه سوهان برقی ای با کیفیت است که هنگام کار لرزش،گرما و صدایی ایجاد نکند. مطمئن باشید اگر تمام اصولی که به شما گفتم را قبل از خرید دستگاه سوهان برقی بدانید هیچ وقت از خریدتان پشیمان نمی شوید.

نگران نباشید پیدا کردن دستگاه سوهان برق که همه ی این نکات را داشته باشد کارآنچنان سختی هم نیست کافیست به فروشگاه آنلاین نیروان سر بزنید تا بهترین خرید خود را تجربه کنید.

نکات مهم  سوهان برقی