تا
تومان
از
تومان
 • مشاهده بر اساس :

راهنمای خرید و انتخاب رنگ ابرو مناسب

پیدا کردن، انتخاب و خرید رنگ ابرو مناسب برای آرایش ابرو می تواند مشکل باشد، زیرا می خواهید ابروهای شما طبیعی به نظر برسند، اما همچنان با رنگ مورد نظر شما مشخص باشند. انتخاب سایه و رنگ ابرو نادرست می تواند ابروهای شما را خیلی تیره یا خیلی واضح نشان دهد. بهتر است برای انتخاب و خرید انواع رنگ ابرو به رنگ مو و رنگ پوست خود دقت کنید. هنگامی که رنگ مناسب را پیدا کردید، آن را به درستی اعمال کنید تا ابروهای شما پر و زیبا به نظر برسند و کاملا طبیعی جلوه کند.

انواع رنگ ابرو

یکی از تاثیر گذار ترین لوازم آرایشی در زیبایی چهره، رنگ ابرو ها می باشند. رنگ آمیزی ابرو فرآیند استفاده از رنگ نیمه دائمی برای تقویت، فرم دادن و مشخص کردن ابروهای شما است. رنگ کردن ابرو یک خط ابرو طولانی تر (دم ابرو) و پرتر و شکل ایده آل تری ایجاد می کند. انواع مختلفی از رنگ ابرو ها در بازار موجود است. 

 • رنگ ابروی مدادی یا مداد ابرو
 • رنگ ابرو ماژیکی یا ماژیک ابرو
 • رنگ ابرو نیمه دائمی
 • رنگ ابرو دائمی
 • کیت رنگ آمیزی ابرو حرفه ای
 • و...

راهنمای خرید و انتخاب رنگ ابرو مناسب

انتخاب رنگ ابرو مناسب خود به نظر کار ساده ایست. اما اینطور نیست و هر رنگ ابرویی به هر صورت، چهره و رنگ مویی ست نمی شود و باید برای خرید انواع رنگ ابرو موارد دیگر مثل رنگ پوست، رنگ چشم، رنگ مو و... را در نظر بگیرید و با توجه به آن ها انتخاب مناسب کنید. در ادامه به شما مطالبی را بیان می کنیم که در انتخاب رنگ ابرو مناسب به شما کمک می کند.

انتخاب رنگ ابرو متناسب با رنگ مو

اگر موهای قهوه ای یا مشکی دارید، سایه ای را انتخاب کنید که حداقل 1 تا 2 درجه روشن تر باشد. این باعث می شود رنگ ابرو طبیعی به نظر برسد و روی ابروهای شما خیلی تیره نباشد. روغن‌های موجود در پوست شما باعث می‌شوند رنگ ابرو تیره‌تر به نظر برسد، بنابراین 1 تا 2 درجه روشن‌تر از رنگ مو، باعث می‌شود که رنگ بیش از حد برجسته یا مشخص نشود.

 • می‌توانید برای شروع یک رنگ ابرو را امتحان کنید که ۱ درجه روشن‌تر است و اگر نمی‌خواهید هنگام رنگ کردن ابروهایتان خیلی تیره به نظر برسد، رنگ‌های روشن‌تر را انتخاب کنید.

خرید انواع رنگ ابرو

اگر موهایتان بلوند یا قهوه‌ای روشن است، به سراغ خرید رنگ ابرو هایی بروید که ۱ تا ۲ درجه تیره‌تر است. اگر موهایی با رنگ روشن‌تر دارید، مطمئن شوید که رنگ ابرو کمی تیره‌تر است تا روی صورت شما برجسته شود. سایه باید به اندازه‌ای روشن باشد که طبیعی به نظر برسد، اما به اندازه‌ای تیره باشد که به ابروهای شما تعریفی بدهد.

 • اگر موهای قهوه ای بسیار روشن یا موهای روشن با هایلایت بلوند دارید، ممکن است بخواهید رنگ ابرو مایل به قرمز را امتحان کنید.

انتخاب رنگ ابرو مناسب مو

اگر موهای قهوه ای یا مشکی دارید به سراغ رنگ قهوه ای ملایم بروید. به دنبال سایه ای باشید که قهوه ای روشن باشد تا خیلی تیره به نظر نرسد، به خصوص اگر موهای قهوه ای متوسط ​​دارید. اگر موهای مشکی یا موهای تیره دارید، به سراغ رنگ قهوه ای تیره بروید.

 • از استفاده از رنگ مشکی برای ابروهای خود اجتناب کنید، مگر اینکه ابروهای شما به طور طبیعی سیاه باشد، زیرا ممکن است بیش از حد خشن و تیره به نظر برسد. در صورت شک، به جای آن یک سایه قهوه ای تیره را انتخاب کنید.
 • اگر ابروهای شما به طور طبیعی سیاه یا قهوه ای تیره هستند، انتخاب سایه روشن تر ممکن است غیرطبیعی به نظر برسد. در این موارد باید از محصول مشکی ابرو استفاده کنید.

خرید رنگ ابرو

انتخاب بر اساس رنگ پوست شما

اگر پوست روشن با ته رنگ صورتی دارید، رنگ بلوند خاکستری را انتخاب کنید. اگر هنگام رژگونه شدن تمایل به صورتی یا قرمز شدن دارید، معمولاً ته رنگ صورتی دارید. رنگ پوست خود را با استفاده از رنگ بلوند روشن که کمی خاکستری به نظر می رسد تکمیل کنید تا خیلی زرد یا نارنجی به نظر نرسد.

 • اگر پوست روشن و موهای تیره‌تری دارید، می‌توانید رنگ قهوه‌ای روشن را نیز امتحان کنید.
 • سعی کنید از استفاده از رنگ های قرمز یا گرم برای ابروهای خود اجتناب کنید، حتی اگر موهای بلوند یا قهوه ای گرمی دارید. ابروها بیشتر از موهای سر شما خاکستر می شوند، بنابراین استفاده از سایه های سردتر ظاهر طبیعی تری به شما می دهد.

اگر پوست زیتونی دارید یک رنگ ابرو قهوه ای روشن تا متوسط ​​انتخاب کنید. اگر پوست شما به راحتی برنزه می شود یا پوستی طبیعی زیتونی دارید، به سراغ سایه ابروهایی بروید که قهوه ای متوسط ​​است. این اطمینان حاصل می کند که رنگ قهوه ای شما در برابر پوست شما متمایز می شود.

اگر پوست تیره ای دارید به سراغ خرید رنگ ابرو قهوه ای مات بروید. اگر پوست شما تیره یا سیاه است، به دنبال رنگ قهوه ای روشن تا متوسط ​​باشید که روکش مات داشته باشد. رنگ باید 1 تا 2 درجه روشن تر از رنگ پوست شما باشد تا روی صورت شما برجسته شود و ابروهای شما مشخص به نظر برسد.

برای خرید انواع رنگ ابرو می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی نیروان اقدام نمائید.