تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

اتو مو

هر روز با پیشرفت علم و تکنولوژی بشر در جهت فراهم کردن آسایش و راحتی بیشتر برای خود است. لوازم برقی آرایشی نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. اتو مو یکی از حالت دهنده های برقی لوازم آرایشی  است که زمینه ای را فراهم آورده تا کسانی که طالب موهای صاف و بدون وز هستند با راحتی بیشتر به نتیجه دلخواهشان دست یابند.

اتو موی برقی چیست؟

آیا ظاهر شیک و بدون موی وز را دوست دارید؟

خوب، پس خشک کردن با سشوار کافی نیست. چیزی که واقعا به آن نیاز دارید، یک اتو مو است. شما فقط به ابزار مناسبی برای صاف کردن مو نیاز دارید که برای نوع موی شما مناسب باشد. هر مدل مویی که دارید چه مواج، درشت، مجعد یا وز، اتوی صافی وجود دارد تا موهای شما را صاف‌تر، براق‌تر و براق‌تر کند.
 

چگونه صاف کننده موی مناسب را انتخاب کنیم؟

اینکه کدام حالت دهنده ی برقی را خریداری کنید سوال بسیاری از مردم می باشد. بهتر است بدانید عواملی مانند دما، زمان گرم شدن، ماندگاری، نوع سرامیک اتو مو و بافت مو همگی در این انتخاب نقش دارند. گزینه های زیادی وجود دارد، اما ابتدا باید بافت موی خود را بشناسید و سپس در مورد خرید حالت دهنده ی برقی تصمیم بگیرید.
 
در ادامه ی این مطلب ما شما را با انواع اتو مو ها آشنا می کنیم.

انواع اتو مو

  • اتوموهای تخت سرامیکی:

این دسته از اتوموها همان طور که از نامشان پیداست دارای صفحات سرامیکی برای توزیع یکنواخت گرما هستند. تنها نگرانی ما در خرید اتو مو تخت سرامیکی این است که با گذشت زمان پوشش سرامیکی شروع به کنده شدن  و خراب شدن شود و اثر صاف کنندگی آن را از بین ببرد.
 
 گاهی اوقات اتو صاف کننده می تواند هم سرامیک و تورمالین باشد و هم سرامیک و یونی باشد. اتوموی تخت سرامیکی برای موهای موج دار یا موهای نسبتا مجعد بسیار مناسب می باشد. اگر فرهای بسیار تنگ یا موهای وز دارید، اتوی سرامیکی موهای شما را صاف می کند، اما نتیجه نهایی آنطور که می خواهید صاف و براق نخواهد بود.
 
 
  •  اتوهای تخت یونی:

این دسته از اتوموهای تخت یونی با فناوری Ionic ساخته شده اند که رطوبت را در بند های موی شما به دام می اندازد و آنها را ابریشمی و براق می کند. اینها برای انواع بافت های مختلف مو بسیار عالی هستند. این مدل اتو مو برای موهای وز، خشک، مجعد، درشت و موج دار مناسب می باشد. اگر موهای ظریفی دارید، مطمئن شوید که حرارت را خیلی زیاد نکنید زیرا این کار باعث می‌شود موهای شما آسیب ببیند.
  • اتوهای تخت تورمالین:

همانطور که از نام آن پیداست، صفحات روی این اتوها با گرد و غبار تورمالین آغشته شده است. اتوهای تخت تورمالین هنگام گرم شدن یونهای منفی تولید می کنند و برای صاف کردن موها به حرارت کمتری نیاز دارند. برای افرادی که موهای نازک، آسیب دیده، رنگ شده   موهای شکننده یا تحت درمان شیمیایی دارید، انتخاب خوبی است.
  • اتو موهای آهنی تخت تیتانیوم:

این اتوهای مسطح مزایای مشابهی با تورمالین دارند. آن‌ها یون‌های منفی تولید می‌کنند و به گرمای زیادی نیاز ندارند مانند آهن‌های تورمالین، اما همچنین خیلی سریع گرم می‌شوند یعنی در ده ثانیه کمتر داغ می شوند. با این حال، آنها معمولاً گرانتر از بقیه هستند. برای همه نوع از مو مناسب می باشند اما برای موهای رنگ شده، آسیب دیده یا شکننده بهتر عمل می کند.
  • اتو مو با بخار:

می توانید موهای خود را سریعتر از اتوی معمولی صاف کنید. شما همچنین می توانید موهای خود را در هنگام صاف کردن آبرسانی و محافظت کنید. بخار گرم پوسته های موهای شما را باز می کند، بنابراین بخار می تواند به هسته موهای شما برسد. این بخار می تواند موهای شما را آبرسانی کند و از آن مراقبت کند، بنابراین می توانید بدون نگرانی از اتو مو با بخار روی موهای آسیب دیده خود استفاده کنید. از آنجایی که بخار به عمق موهای شما می رسد، می توانید سریعتر صاف کنید و موهایتان برای مدت طولانی تری نسبت به اتوی معمولی صاف می ماند.
 
 

نتیجه گیری برای خرید بهترین مدل اتو مو برقی

اگر موهای نازکی دارید صفحات باریک برای موهای شما مناسب است. شما می توانید دقیق تر کار کنید و موهای زیادی را به یکباره صاف نکنید. علاوه بر این، وقتی موهای کوتاه تری دارید صاف کردن با صفحات باریک خوشایندتر است.
 
اگر موهایتان زیاد یا پرپشت است، اتوی مو با صفحات پهن یا بلند را توصیه می کنیم. صفحات پهن مخصوصاً برای موهای پرپشت مفید هستند، زیرا می توانید تعداد زیادی مو را در بین آنها قرار دهید. صفحات بلند مخصوصاً برای موهای بلند مناسب هستند، زیرا به لطف طول آن می توانید موهای بیشتری را یکجا صاف کنید. در مقایسه با صاف کننده با صفحات باریک یا کوتاه، کار کردن با این مدل اتو مو زودتر تمام می شود.

چگونه از اتو مو استفاده کنیم؟

به یاد داشته باشید که قبل از استفاده از اتو مو، موهای خود را با شامپوی مخصوص خود و نرم کننده بشویید و بعد خشک کنید. برای آسیب رساندن کمتر به موهای خود از اسپری دو فاز برای محافظت بیشتر موهایتان در برابر اتو مو استفاده کنید. بعد درجه ی اتو مو را تنظیم کنید سپس موهای خود را تقسیم کنید و از یک سمت شروع به اتوکشی کنید. اتو مو را بهتر است از بالا سمت ریشه و نزدیکترین محل به پوست سرتان گذاشته و به سمت پایین به آرامی بکشید.
 

بهترین درجه در هنگام استفاده از اتو مو چیست؟

در بیشتر اتو موها، می توانید خودتان دما را تنظیم کنید. به این ترتیب می توانید درجه ی صاف کننده را بر اساس نوع موهای خود تنظیم کنید. آیا موهای نازک دارید؟ ما یک اتو مو با حداقل دمای 180 درجه سانتیگراد یا کمتر توصیه می کنیم. هر چه دما کمتر باشد، تغییر روی موهای آسیب دیده در اثر گرما کمتر می شود. برای موهای آسیب دیده، حداکثر دمای 200 درجه سانتیگراد را توصیه می کنیم. برای موهای ضخیم یا وز، دمای 180 درجه سانتی گراد یا بالاتر را توصیه می کنیم.
 

قیمت و خرید اتو موی برقی

همه ی ما دوست داریم هنگام خرید لوازم برقی بهترین محصول را که هم اصل باشد و هم برند معروفی را داشته باشد بگیریم تا در طولانی مدت برای ما کار کند. امروزه پیدا کردن لوازم برقی اورجینال کار بسیار دشواری است و تشخیص اصل از تقلبی برای مصرف کننده قبل از استفاده از آن کار آسانی نیست. راه حل این مشکل را به ما بسپارید چون ما در فروشگاه اینترنتی خرید لوازم آرایشی بهداشتی اصل نیروان کلیه لوازم برقی اورجینال را مثل اتو موهای اصل را فراهم کردیم تا شما عزیزان در کمترین زمان خریدی امن و راحت را تجربه کنید.