تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

رژ گونه

رژگونه جزء مهمی از لوازم آرایشی است که در زیبایی بانوان تاثیر بسزایی دارد. خرید این وسیله آرایشی مناسب و استفاده درست از آن حتی به مقدار کم آرایش شما را بسیار متمایز و جذاب خواهد کرد. آرایش زیبا برای بانوان اعتماد به نفس بسیار زیادی را همراه خواهد داشت و یکی از عواملی که این آرایش را جذاب تر از همیشه خواهد کرد خرید این محصول آرایشی مناسب و استفاده صحیح از آن در آرایش خواهد بود. تجربه استفاده از این وسیله آرایشی به مانند سایر وسایل و لوازم آرایشی بسیار جذاب است چرا که با استفاده از انواع این وسیله آرایشی در رنگ‌های متفاوت شادابی و جذابیت را به صورت خود اضافه خواهید کرد.

مهمترین موضوع در استفاده از انواع رژگونه و سایر لوازم آرایشی انتخاب مناسب و شناخت انواع مختلف آن است. ما در این مقاله که توسط مجموعه فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان گردآوری شده است شما را با انواع این وسیله آرایشی آشنا خواهیم کرد، تا انتخابی مناسب داشته باشید.

رژگونه چیست و چه کاربردی در آرایش بانوان دارد؟

این وسیله آرایشی یکی از وسایل آرایشی است که کاربرد آن در رنگ بخشیدن به گونه بانوان است. اگر شما از انواع این وسیله آرایشی به صورت صحیح استفاده کنید حتی با ایجاد یک میکاپ ملایم می‌توانید زیبایی قابل توجهی را به صورت خود اضافه کنید.

این وسیله آرایشی در انواع مختلفی از نظر جنس، ساخت و رنگ بندی موجود می‌باشد. برخی از این وسیله آرایشی‌های موجود در بازار به صورت مایع هستند و برخی دیگر به صورت پودری که در ادامه این مقاله به صورت جزئی تر به بررسی هریک خواهیم پرداخت.

رژگونه چیست؟

انواع رژگونه و بررسی ساختار آنها

به طور کلی این مدل از وسیله آرایشی از نظر ساختاری به سه دسته کلی پودری، کرمی و مایع یا ژله‌ای تقسیم بندی می‌شوند. شما می‌بایست با توجه به نوع پوست خود و حساسیت های موجود برای پوستتان این وسیله آرایشی مناسب را انتخاب کنید.

انواع رژگونه

  • رژگونه مایع یا ژله ای

 

رژگونه ژلی دارای بافت ژله ای سبک و باطراوت است که مناسب برای انواع پوست بوده و به طور یکپارچه با آرایش ترکیب شده و یا بر روی پوست بدون آرایش مورد استفاده نیز قرار گرفته و جلوه ای شفاف به پوست می بخشد. رژگونه عموما برای برجسته تر نشان دادن گونه خانم ها مورد استفاده می باشد. رژگونه در انواع مختلفی موجود است که  رژگونه ژلی یکی از انواع رژگونه ها می باشد که بافت سبک و بر پایه آب داشته و می تواند حالت طبیعی به ارایش گونه هایتان ببخشد. رژگونه ژله ای حاوی رنگ دانه های زیادی هستند به همین دلیل میزان و نحوه استفاده از آن بسیار مهم می باشد. رژگونه ها در سه نوع پودر، ژل و کرم تولید می شوند که هر کدام برای پوست های مختلفی مورد کاربرد می باشد. اگر پوست خشکی دارید استفاده از رژگونه های ژلی توصیه می شود.

رژ گونه مایع چیست؟

به طور کلی رژگونه به دسته ی کلی رژگونه کرمی، رژگونه پودری و رژ گونه مایع یا ژله ای تقسیم می شود که نکته مهم اینجاست که استفاده از هر کدام  از این انواع رژگونه نیاز به براش مخصوص خود دارد.
 
نمی توان گفت که رژگونه یکی از فاکتورهای اساسی در آرایش صورت می باشد و وجود آن الزامیست اما برای کامل تر کردن آرایش صورت جهت برجسته کردن گونه ها و دادن زاویه به صورت وجود آن ضروریست.
 
اما استفاده از رژگونه مایع برای زمانیست که بخواهید ماندگاری بیشتری برای آرایش صورت خود بخواهید. رژ گونه های مایع که از سیلیکون ساخته شده اند دارای مناسب ترین و بهترین مواد برای جذب رطوبت هستند که این نوع از رژ گونه ها دارای دو رنگ هستند که یکی متناسب با رنگ صورت بوده که پوششی بر روی صورت می باشد و دیگری رنگ دلخواهیست که به واسطه ی آن گونه ها را برجسته تر نشان می دهد. برای استفاده از رژگونه مایع می توانید از قلموهای مخصوص آرایش صورت و یا انگشت دست با حرکات ضربه ای رژگونه مایع را پخش کنید.
رژگونه مایع
  • رژگونه کرمی

به طور معمول رژگونه های کرمی برای پوست های خشک تا نرمال بسیار مناسب تر از رژگونه های پودری هستند و شما باید بر اساس نوع پوست خود خرید را انجام دهید.

  • مدل کرمی مناسب برای پوست های خشک 

عموما به بانوانی که دارای پوست خشک هستند استفاده از این وسیله آرایشی کرمی پیشنهاد می شود. وسیله آرایشی های کرمی به علت اینکه حاوی مرطوب کننده هستند برای پوست های خشک و یا دارای چین و چروک استفاده می‌شوند. سیلیکون و مواد جذب کننده رطوبت اصلی ترین عناصر تشکیل دهنده این وسیله آرایشی ها هستند. برای استفاده از این نوع مدل وسیله آرایشی ها از براشی استفاده نمایید که دارای سر صاف و مسطح باشد. بهتر است از حرکات ضربه ای برای زدن این وسیله آرایشی استفاده کنید.

 در میان سه نوع از انواع این وسیله آرایشی، وسیله آرایشی مایع است که از ماندگاری بالاتری برخوردار است. این مدل نیز از سیلیکون و مواد جاذب رطوبت تشکیل شده است. این وسیله آرایشی های مایع از دو نوع رنگ طبیعی و رنگ دلخواه تشکیل می شوند. رنگ های طبیعی این مدل، پوست شما را می پوشانند و دیگری رنگ دلخواه بدون پوشش را به پوست شما می دهند. برای این دسته از این وسیله آرایشی ها از قلم موی مخصوص آرایش و یا انگشت دست استفاده کنید. بهتر است این کار را با حرکات ضربه ای انجام دهید.

  • رژگونه پودری 

این نوع از رژگونه عموما برای انواع پوست های خشک، نرمال و چرب قابل استفاده است و محدودیتی در مصرف آن ها با توجه به جنس پوست شما وجود ندارد.

این وسیله آرایشی پودری پرکاربردترین وسیله آرایشی موجود در بازار لوازم آرایشی و زیبایی می باشد. این وسیله آرایشی پودری از موادی شامل تالک، مواد رنگی، مواد جاذب چربی و متراکم کننده تشکیل شده است. در این نوع از انواع این وسیله آرایشی، تالک به عنوان عنصر انتقال دهنده رنگ به پوست شما می باشد که باعث حفظ شدن حالت طبیعی چهره و محو شدن بدون دردسر و همچنین جذب بهتر چربی پوست می شود.

پیشنهاد فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان به شما خرید این وسیله آرایشی پودری برای پوست های معمولی و یا چرب می‌باشد.

رژگونه پودری چیست؟

رژگونه را برای برجسته تر و زیباتر کردن گونه ها و در موارد حرفه ای تر برای زاویه دار کردن صورت مورد استفاده قرار می دهند. رژگونه پودری یکی از انواع رژگونه است که از ماده ای به نام تالک در رنگ های متنوع و جذاب تولید می شود و تنها با استفاده از یک براش یا قلم مو می توان آن را به میزان دلخواه و در زاویه مورد نظر روی گونه ها پخش کرد.

این نوع از رژگونه عموما برای انواع پوست های خشک، نرمال و چرب قابل استفاده است و محدودیتی در مصرف آن ها با توجه به جنس پوست شما وجود ندارد.

رژگونه پودری

انواع رژگونه های پودری

رژگونه پودری مانند سایر انواع رژگونه در انواع مختلف و توسط برندهای زیادی تولید و عرضه می شود. این نوع از رژگونه ها در مدل های مات و شاین یا براق موجود هستند و با توجه به نوع آرایشتان که می خواهید ساده و طبیعی باشد و یا براق و درخشنده، می توانید مدل مد نظر خود را تهیه کنید.

همچنین می توانید این رژگونه ها را در بسته بندی های تک رنگ و یا به صورت پالت هایی از چندین طیف رنگی با توجه به نیاز و علاقه خود خریداری کنید.

  • مدل پودری را چگونه مصرف کنیم؟

رژگونه پودری پرکاربردترین این وسیله آرایشی موجود در بازار می باشد.بهتر است با استفاده از براش یا قلم مویی بر روی پوست خود پخش کنید؛ به این صورت که قلم یا براش را زاویه دار بر روی پوست خود داشته باشید تا این وسیله آرایشی به صورت یکنواخت پخش شود.

با استفاده از براش مخصوص مقداری از پودر رژگونه را استفاده کنید و بعد آن را روی سطحی بکوبید تا باقی مانده آن خارج شود. از حرکات چرخشی برای زدن این وسیله آرایشی استفاده کنید.

مدل مرواریدی

رژگونه مرواریدی از انواع رژگونه های پودری محسوب می‌شود که به شکل دانه های مرواریدی بسته این وسیله آرایشی را پر کرده است. برای استفاده از این رژگونه مرواریدی می توانید از براش استفاده کنید.

این وسیله آرایشی را در چه ناحیه از صورت باید استفاده کرد؟ 

همانطور که گفته شد رژگونه برای آرایش صورت بانوان استفاده می شود. برای اینکه از این لوازم آرایشی در محل دقیق آن استفاده کنید مقابل آینه قرار بگیرید و لبخند بزنید. با این کار چهره تان به شکل سیب تغییر شکل خواهد داد. اگر فرم صورت گردی دارید، بهتر است برای کشیده تر نشان دادن صورتتان، بر روی برآمدگی سیب ایجاد شده این وسیله آرایشی را بمالید.

اگر صورتی لاغر دارید بهتر است با حرکت دادن قلم به صورت دورانی گونه هایتان را با این وسیله آرایشی پر کنید و به سمت استخوان گونه خود آن ها را ادامه دهید تا محو شوند.

بانوان با صورت های خیلی کشیده بهتر است با فرچه مناسب این وسیله آرایشی را از ابتدای خط سیب به سمت شقیقه خود کشیده و در ادامه کمی از آن را روی پلک ها و چانه استفاده کنند.

همچنین اگر قصد گرد کردن صورت خود را با خرید رژگونه دارید بهتر است رژگونه ای با رنگ ملایم تهیه کنید و بر سیب صورت و گودی گونه خود بزنید.

بهترین رژگونه

پالت رژگونه چیست؟

پالت سایه این وسیله آرایشی و رژلب محصولی است که به سبب کارایی چند منظوره و ترکیب رنگ هماهنگ و زیبایی که دارد مورد استقبال بسیاری از خانم ها و دختران جوان قرار گرفته است. 

رژگونه مناسب

 

قیمت رژگونه در فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان 

خرید رژگونه مناسب در آرایش صورت بانوان تاثیر بسزایی دارد. اگر در خرید آن به درستی اقدام کنید باعث تغییر حالت صورت خود به بهترین شکل ممکن خواهید شد. در واقع می تواند صورت های رنگ و رو رفته یا رنگ پریده را به صورت های گرم و درخشان تبدیل کند.

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان یکی از معتبرترین فروشگاه های لوازم آرایشی در ایران است که به فروش انواع رژگونه های پودری، مایع و کرمی، رژگونه براق و با مناسب ترین قیمت اقدام کرده است. فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان با کیفیت ترین انواع لوازم آرایشی صورت را برای استفاده شما بانوان در مجموعه خود فراهم کرده است. 

قیمت رژگونه لدورا

از ویژگی های رژگونه خوب بافت نرم و سبک آن است که رژگونه لدورا به خوبی از عهده این وظیفه بر آمده و با حالتی طبیعی به گونه های شما برجستگی و درخشندگی میبخشد. از مواد موجود در آن به کلاژن و ویتامینE وتالک میتوان اشاره کرد. کلاژن با خاصیت ارتجاعی که دارد باعث استحکام پوست در آن ناحیه میشود.ویتامین ای نرمی و لطافت پوست را تامین میکند و در نهایت تاک ایجاد حس لطافت ومانع از تعریق پوست میشود.همچنین بواسطه ایجاد یه لایه محافظتی مانع از التهاب پوست می شود. برای اطلاع از قیمت و خرید این محصول سایت نیروان را فراموش نکنید.

قیمت رژگونه لدورا

مقاله جذاب و خواندنی خواص گلاب برای پوست صورت | فواید گلاب برای پوست و صورت را از دست ندهید...