تا
تومان
از
تومان
 • مشاهده بر اساس :

لاک ژل ناخن چیست؟ | خرید انواع لاک ژل ناخن

در این مقاله قصد داریم شما را با انواع لاک ژل ناخن آشنا کنیم تا با شناخت کافی این دسته از محصولات و وسایل کاشت ناخن بتوانید بهترین ها را برای ناخن هایتان انتخاب نمائید یا با ژلیش ناخن در خانه ناخن های خود را آراسته نمائید:

لاک ژل ناخن چیست؟

لاک ژل یا همان لاک ژلیش یکی ازمحبوب ترین لوازم کاشت ناخن می باشد. لاک ژل ها را با ژل اکریلیک مخلوط شده اند و این ترکیب سبب می شود که لاک ژلیش ها ماندگاری و دوام بالایی نسبت به لاک های معمولی داشته باشند. انواع لاک ناخن های معمولی بعد از گذشت یک روز پاک می شوند و یا لب پر و حتی ممکن است کدرمی شوند.اما لاک ژل ها تا یک ماه روی ناخن شما باقی می مانند.

اینکه لاک ژل با غلظت بالا تهیه کنیم و یا لاک ژل با برند اصل را به مشتری ارائه دهیم دغدغه ی هر ناخنکار می باشد. ما در فروشگاه انلاین نیروان کلیه لاک ژل ها را در رنگ ها و مدل های متنوع برایتان فراهم کردیم تا به راحتی بتوانید خرید کنید.

لاک ژل ناخن چیست؟

آشنایی با انواع لاک ژل ناخن

 • لاک ژل رنگی: لاک ژل ها در انواع رنگ های سرد و گرم بسته به فصل های تابستانی، پاییزی و زمستانی در بازار موجود می باشند.
 • لاک ژل گربه ای: این لاک ژل ذرات پودر آهن را در داخلش دارد که بعد از زدن ان، با گرفتن مگنت خط هایی به حالت چشم گربه روی ناخن ایجاد می شود.
 • لاک ژل حرارتی: همانطور که از اسمش پیداست اگر می خواهید لاک ژل با تغییرحرارت رنگش عوض شود به خرید لاک ژل حرارتی فکر کنید.این مدل لاک ژل را وقتی زیر اب گرم و سرد میگیریم رنگش تغییر می کند.
 • لاک ژل شب تاب: درهنگام استفاده از لاک ژل شب تاب وقتی که شما در تاریکی باشید ناخن هایتان برق می زنند و رنگ لاک ژل شما نمایان است.
 • لاک ژل کهکشانی: همانطور که از اسمش مشخص است این مدل لاک ژل به صورت کهکشان نمایان می شود.
 • لاک ژل آبرنگی: لاک ژل آب رنگ را بیشتر برای طراحی استفاده می کنیم.
 • لاک ژل عنکبوتی و یا لاک ژل کاسه ای: این مدل از لاک ژل ها را به خاطر غلظت بالایی که دارند برای کشیدن خط روی ناخن بسیار مناسب هستند پس بیشتر در طراحی از انها استفاده می شود.
 • لاک ژل بیس: بیشتر در زمانیکی که بخواهیم فرنچ کنیم و یا طراحی بکشیم از لاک ژل بیس استفاده می کنیم.

ژل ناخن

ژلیش ناخن چیست و چگونه انجام میشود؟

قبل از هرچیزی بهتر است به سلامت ناخن های خود دقت کنید و بعد به سراغ کار ژلیش بروید. ژلیش برای افرادی که ناخن های ضعیف و نازک دارند توصیه نمیشود و کاشت برای انها بهتر می باشد.

در ژلیش کردن ناخن با استفاده از لاک ژل هایی با غلظت بالا مانع از رسیدن اکسیژن به سطح ناخن می شویم همین امر سبب شکستن ناخن های ضعیف شما می شود.

اما اگر از سلامت ناخن های خود مطمئن هستید ژلیش سبب استحکام ناخن های شما می شود و بسیار طبیعی تر ازانواع کاشت ها می باشد.

برای زدن ژلیش روی ناخن طبیعی بهتر است چربی ناخن را از بین ببریم، ذره ای وجود چربی زیر لاک ژل سبب ایجاد هوا و شکسته شدن ژلیش ما می شود.درهنگام زدن لاک ژل به یاد داشته باشید که حتما لبه ی آزاد ناخن را ببندید.

برای خشک کردن ژلیش شما نیاز به دستگاه ال ای دی دارید. به هیچ وجه از پرایمر اسیدی در زیر ژلیش استفاده نکنید و در آخر کار برای کاور لاک ژلتان بهتر است از تاپ شاین استفداه کنید.

برای  پاک کردن لاک ژل ناخن، فقط نوک انگشتان خود را به جای کل دست یا کل انگشتان خود در استون صد در صد آغشته کنید تا از اطراف پوستتان محافظت کنید هم چنین میتوانید از لاک ژل ریموور استفاده کنید که بسیار کار راحتی می باشد کافیست ریموور را روی ناخن خود بزنید و چند دقیقه صبر کنید تا لاک ژل نرم شود سپس شروع به کندن آن کنید.

آیا می توانید لاک ژل را روی ناخن های طبیعی بزنید؟

لاک ژل ناخن را می توان روی ناخن های طبیعی یا اکریلیک استفاده کرد. اگر روی ناخن های طبیعی خود استفاده می کنید، ابتدا تمام آثار لاک قدیمی خود را بردارید و به آرامی ناخن های خود را صاف کنید تا به چسبندگی لاک کمک کنید. برای جلوگیری از اعمال رنگ به کوتیکول، به آرامی با چوب پرتقال کوتیکول را به عقب فشار دهید.

چگونه ماندگاری لاک ژل را بیشتر کنید؟

در اینجا نحوه حفظ لاک ژل برای مدت طولانی تری آمده است تا "به طور تصادفی" آنها را قبل از قرار بعدی خود جدا نکرده و حفظ کنید.
 • از ناخن کار خود بخواهید که کوتیکول های شما را از قبل به عقب براند. 
 • روزانه روغن کوتیکول را بمالید. 
 • با ناخن های خود ملایم باشید.
 • قرار گرفتن در معرض آب داغ را به حداقل برسانید. 

بهترین برندهای لاک ژل ناخن

برندهای معروف لاک ناخن ژله ای - ژلیش را می توانید از فروشگاه انلاین نیروان به راحتی خرید کنید.

 • لاک ناخن ژله ای برند OPI
 • لاک ناخن ژله ای برند Sally Hansen Miracle
 • لاک ناخن ژله ای برند Born Pretty
 • لاک ژله ای برند HNM
 • لاک ژله ای برند CND Shellac
 • لاک ژله ای برند Modelones
 • لاک ناخن ژل برند Essie

فرق لاک ژل با ژیلش

فرق بین لاک ژل و لاک معمولی چیست؟

با وجود مشغله های فراوان هر خانمی دیگر تایم کافی برای اینکه روزانه لاک بزند را ندارند. از یک طرفی هم مراقبت از ناخن جزو کارهای واجب در زندگی هر زنی شده است.اما وقت برای ارایش ناخن دیگر نیست پس چه باید کنیم؟

لاک ژل ها راه حل نجات ما زن ها از این مشکل شده اند زمانیکه لاک ژله ای ساخته شد ناخن هایمان برای یک ماه لاک رنگ دلخواهمان را داشتند و بدون آنکه رنگشان تغییر کند و یا لب پر شود ما از وجودشان لذت می بریم.

لاک ژل ها به خاطر غلظت بالایی که دارند به ناخن هایمان استحکام می دهند و به هیچ عنوان دیگر ناخن هایمان نمی شکند. در واقع ماندگاری طولانی بزرگترین مزیت استفاده از لاک ژل است که هم به ناخن های شما محافظت بیشتری می دهد و هم سریع خشک می شود. با لاک ژل ظاهر و احساسی شبیه به ناخن های طبیعی داشته باشید و لذت ببرید.

چرا بعضا لاک ژل ماندگاری ندارد؟

اگر ناخن هایتان خیلی چرب باشد لاک ژل شما روی آن باقی نمی ماند .
دلیل عدم ماندگاری لاک ژل شما می تواند به این دلیل باشد که روغن بیش از حد در ناخن هایتان وجود دارد. اگر ناخن‌های شما به طور طبیعی بسیار چرب هستند، ممکن است در چسبیدن لاک‌های ژلی با مشکل مواجه شوید.

برای خشک کردن لاک ژله ای از دستگاه LED استفاده کنیم یا دستگاه  UV؟

به گفته ی تجربه ی ناخنکار ها زمانی که لاک ژل هایمان با دستگاه UV خشک میشوند درخشش و براقیت بیشتری به ناخن هایمان می دهد در حالیکه استفاده ی مدام از این دستگاه میتواند بر روی پوستمان لک ایجاد کند.برای حل این مشکل شما میتوانید قبل از انجام ژلیش، یک ضد آفتاب با طیف وسیع و مقاوم در برابر آب با SPF 30 یا بالاتر روی دستان خود بمالید تا از سرطان پوست و پیری زودرس پوست جلوگیری کنید

حتما بخوانید: دستگاه لاک خشک کن ناخن UV و LED

این به محافظت از پوست شما در برابر اشعه ماوراء بنفش برای خشک شدن لاک ناخن ژل در دستگاه یو وی کمک می کند. همچنین شما می توانید قبل از انجام مراحل ژلیش، دستکش های تیره و ماتی که نوک انگشتانش باز است را امتحان کنید.

دستگاه LED گران تر از دستگاه UV  میباشد و خشک کردن لاک ژل با آن در زمان کمتری صورت می گیرد.

قیمت ژل کاشت ناخن

علاوه بر فروشگاه و مغازه های لوازم آرایشی و لوازم و وسایل کاشت ناخن موجود در سطح شهر فروشگاهها ی اینترنتی و سایت های معتبر در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی نیز موجود می باشند که از آن جمله سایت معتبر نیروان میباشد.در فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان کلیه محصولات ارائه شده دارای بهترین و مناسب ترین قیمت و همچنین کیفیت عالی به همراه ضمانت اصالت کالا می باشد. محصولات آرایشی و بهداشتی همچون وسایل کاشت ناخن نیز ازین قاعده مستثنی نیستند و شما میتوانید در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت و انرژی محصولات آرایشی مورد نیاز خود را تهیه و درب منزل دریافت کنید.