تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

قلم طراحی ناخن

فلسفه ی ناخن

منشا دقیق لاک های ناخن نامشخص است، زیرا به نظر می رسد که در نقاط مختلف جهان در زمان های مختلف شروع لاک متفاوت بود. در مصر باستان، از 5000 تا 3000 سال قبل از میلاد، زنان ناخن های خود را با حنا رنگ می کردند تا نشان دهنده موقعیت اجتماعی باشد. زنان طبقه پایین از سایه های پاستلی و خنثی استفاده می کردند، در حالی که طبقات بالا سایه های عمیق و روشن استفاده میکردند. درمصر، 3200 سال قبل از میلاد، مردان، ناخن های خود را با سرمه سیاه و سبز که یک ماده ی آرایشی بود رنگ می کردند.  در مصر مردان برای آماده شدن جنگ، جنگجویان  باید ساعت‌ها برای آماده کردن ناخن‌ها، فر کردن موها و سایر درمان‌های زیبایی را صرف میکردند. همانطور که در مصر باستان، رنگ ناخن نشان دهنده وضعیت فرد بود، سیاه برای نجیب زادگان و سبز برای افراد عادی. تقریباً در همان زمان، 3000 سال قبل از میلاد، اولین لاک ناخن در چین باستان ایجاد شد. از موم زنبور عسل، سفیده تخم مرغ، ژلاتین، رنگ های گیاهی و صمغ عربی تهیه می شد. چینی ها ناخن های خود را برای چند ساعت در این مخلوط فرو می کردند یا می گذاشتند تا خشک شود. رنگ ها بسته به ترکیب مواد از صورتی تا قرمز متغیر بودند. در طول سلسله ژو، 600 سال قبل از میلاد، خانواده سلطنتی از این لاک ساده با گرد و غبار طلا و نقره روی ناخن های خود استفاده می کردند تا موقعیت اجتماعی خود را نشان دهند.

قلم طراحی چیست و چه کاربردی دارد؟

از آنجایی که همه ی لوازم آرایشی و بهداشتی قدم به قدم پیشرفته تر و کاربردی تر شدند ابزارهای دیزاین و وسایل ناخن هم بسیار پیشرفت کرد.قبلا برای دیزاین ناخن تنها از یک لاک استفاده می کردند.اما امروزه ما تعداد بالایی قلم های طراحی موجود داریم که به راحتی می توانیم ناخن هایمان را زیبا کنیم.
همانطور که میدانید براش لاک بسیار پهن است و با آن می شود طراحی کرد پس قلم های طراحی به راحتی این کار را انجام میدهند.قلم های طراحی به صورت تک و ست در شکل های مختلف به بازار عرضه میشوند.ما در فروشگاه آنلاین نیروان انواع قلم های طراحی را برایتان مهیا کردیم.
در ادامه ی این مطلب شما را با انواع قلم های طراحی اشنا میکنیم تا به راحتی بتوانید خرید قلم طراحی را سفارش دهید.

معرفی انواع قلم طراحی و کاربرد های آن:

قلم مو طراحی نوک تیز (pointed brush)

این مدل بیشتر برای طرح هایی که در آنها ظرافت تمام بکار رفته است مثل کشیدن برگ، اشک، قطره باران و … مناسب میباشد.

قلم سوزنی ناخن (striper brush)

برای طراحی خط های باریک و بلند و طراحی شکل های حیوانات بسیار مناسب میباشد. همچنین می توان با آن طرح های مینیمالیستی کشید.قلم سوزنی بسیار با ظرافت عمل می کند و در کشیدن خطوط کار ما را راحت میکند چون خطوط را صاف و بدون لرزش روی ناخن می کشد.

قلم طراحی ناخن برای جزئیات (detailing brush)

برخی طراح ها را باید ظرافت خیلی بالایی بکار ببریم تا بتوانیم طراحی خوب تحویل مشتری بدهیم خرید قلم طراحی ناخن برای جزئیات به شدت در این مدل ها پیشنهاد میشود.در واقع این قلم برای طرح های ظریف و ریزه کاری های روی ناخن میباشد.دلیل اینکه این قلم بسیار تسلط میدهد به شما در حین طراحی این میباشد که دارای موهای کوتاه و سفت است.

قلم مربعی ناخن (square brush)

قلم مربعی ناخن سر صافی دارد و برای ترکیب رنگ ها و سایه زدن بسیار کارایی دارد. اگر به دنبال کشیدن گل های ظریف روی ناخن هستید خرید قلم مربعی ناخن را فراموش نکنید.

قلم سر کج ناخن (angled brush)

هنگامی که بخواهید همزمان از دو رنگ روی ناخن استفاده کنید، قلم مو زاویه دار شما را در این کار کمک میکند. همچنین اگر میخواهید اشتباهات ایجاد شده دور ناخن را به آسانی از بین ببرید خرید قلم سر کج ناخن را از یاد نبرید. از این قلم برای فرنچ ناخن هم استفاده میشود.

قلم بادبزنی (fan brush)

برای پاشیدن اکلیل، پودر شیمر و شوگر از قلم بادبزنی استفاده کنید. برای کنار زدن پودرهای اضافی هم می توانید قلم بادبزنی را از ست قلم های طراحی در بیاورید .همچنین سایه زدن با این قلم راحت است. به سایت فروشگاه آنلاین نیروان سر بزنید تا انواع قلم های طراحی را ببینید.

قلم سر گرد (round brush)

اگر میخواهید سطح وسیعی از ناخن را پوشش دهید و طراحی کنید همچنین طرح های سه بعدی مثل گلبرگ های زیبا به کمک قلم سرگرد به آسانی انجام میشود.

قلم آمبره (ambre nail brush)

برای ایجاد طرح های آمبره از لبه های این قلم که نامساوی است استفاده میشود. این مدل سایه های جذابی روی ناخن می اندازد که بسیار مورد استقبال زنان قرار گرفته است.

قلم فید یا محو (fade tool)

این قلم فید جنس ابری دارد وهمانطور که از اسمش پیداست برای محو کردن رنگ های روی ناخن استفاده می شود.

قلم داتینگ (dotting tool)

برای طراحی نقطه ها، دایره ها، گل ها و دیگر طرح های برجسته ما به  شما خرید قلم داتینگ را پیشنهاد می دهیم.

خرید انواع قلم طراحی ناخن

همانطور که خواندید انواع قلم های طراحی با کاربردهایشان در بازار موجود میباشد که شما اگر طرز استفاده از آنها را بدانید در خرید قلم طراحی مورد نیازتان دیگر به مشکل برنمی خورید.قلم طراحی اصل جنس موهایش بسیار نرم است و در گذشت زمان نمی ریزد.برای خرید قلم طراحی با موی اصل به فروشگاه آنلاین نیروان سر بزنید.

قیمت قلم طراحی ناخن

برای اطلاع از قیمت قلم طراحی مناسب و همچنین انواع قلم کاشت ناخن که به راحتی بتوانید خرید کنید به فروشگاه نیروان سر بزنید.مقرون به صرفه ترین قیمت ها را ما برای شما فراهم کردیم تا شما در خرید این محصول دچار مشکل نشوید.
هنر ناخن روندی است که به این زودی در صنعت مد و زیبایی از بین نمی رود. این یک راه عالی برای خلاق بودن است، و یک راه اضافی برای نشان دادن شخصیت خود میباشد.