تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

خرید انواع کرم دور چشم - (ضد چروک، سیاهی و پف زیر چشم)

اگر نگران پیری زودرس خود در سن جوانی هستید ، با مراقبت از پوست اطراف دور چشم خودتان این کار را شروع کنید. پوست دور چشم فوق العاده ظریف است، بنابراین به طور معمول اولین جایی که پوست علائم پیری را بروز می دهد پوست دور چشم است. مشکلات این ناحیه از پوست صورت به طور کلی شامل مواردی مانند چین و چروک، افتادگی، سیاهی و پف دور چشم می باشد. ما برای پیشگیری و درمان این مشکل به شما خرید کرم دور چشم را پیشنهاد می کنیم. با این محصول می توانید علاوه بر مراقبت و تقویت از پوست، به درمان مشکلات ذکر شدهع کمک کنید.

کرم دور چشم

برای داشتن دور چشمی روشن و صاف می توانید از انواع کرم دور چشم استفاده نمائید. محصولات بهداشتی فراوانی برای حفظ سلامتی پوست در بازار موجود است. برای درمان و رفع انواع مشکلات رایج پوست اطراف چشم می توانید از این نوع محصولات مراقبتی استفاده نمائید و از مزایای آن بهره مند شوید. شاید هنوز برای شما سوال باشد که کرم دور چشم چیست؟

خرید کرم دور چشم

کرم دور چشم یک مرطوب کننده فوقلعاده می باشد که ناحیه اطراف چشم را آبرسانی کرده و خطوط و چین و چروک های ظریف را کاهش می دهد. اگر قصد خرید کرم دور چشم دارید می توانید به دنبال کرم های دور چشمی باشید که حاوی موادی مانند اسید هیالورونیک و سرامید برای آبرسانی و کاهش چین و چروک هستند. همچنین، حتما از فواید و مزایای این محصول برای تقویت و مراقبت از پوست دور چشم خود استفاده کنید.

از چه سنی باید از کرم دور چشم استفاده کنم؟

وقتی صحبت از مراقبت از پوست می شود، هر چه زودتر اقدام کنید بهتر است. بسیاری از افراد در دهه 30 زندگی خود شروع به استفاده از کرم دور چشم می کنند. یعنی درست  زمانی که متوجه اولین چین و چروک ظریف در گوشه بیرونی چشم خود می شوند. اما حتی قبل از اینکه چین و چروک را مشاهده کنید، می توانید از 20 سالگی شروع به استفاده از این محصول کنید. این کار به این دلیل که بهترین نتایج از پیشگیری حاصل می شود.

چه زمانی و چند بار باید کرم دور چشم زد؟ 

نحوه استفاده از کرم دور چشم به این صورت است که در ساعت های مختلفی از شبانه روز استفاده نمائید. اما باید از محصولات مخصوص با قدرت و غلضت خاص استفاده نمائید. روتین استفاده از کرم دور چشم به صورت زیر می باشد:

کرم دور چشم

  • در صبح: برای استفاده در ساعات صبح بهتر است از یک فرمول سبک تر با غلظت کم تر استفاده کنید، زیرا زیر آرایش شما بهتر عمل می کند. برای کاهش خطر چین و چروک به دنبال محصولی با داشتن ترکیب SPF باشید.
  • دربعدازظهر: هنگامی که کرم دور چشم را در ساعات عصر استفاده می کنید، قدرت جذب شدن این محصول بیشتر می شود. در نتیجه بهتر است از یک کرم غنی تر با مواد آبرسان و بدون SPF انتخاب کنید.

زمان ایده آل برای استفاده از کرم و پماد دور چشم به ترجیحات و اهداف شما بستگی دارد. اما صرف نظر از زمان، فقط باید هر 12 ساعت یک بار از کرم دور چشم استفاده کنید. نیازی به استفاده مجدد از همان محصول در طول روز یا شب نیست.

برای خرید انواع کرم دور چشم می توانید از فروشگاه اینترنتی نیروان اقدام نمائید.