تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

قالب کاشت ناخن

قالب کاشت ناخن چیست؟

کاشت ناخن قالبی چیست؟

یکی از بهترین روش های کاشت پودری و یا کاشت با پلی ژل، کاشت ناخن قالبی می باشد. هنگام که سالن پر از مشتری می شود و زمان در انجام کار کاشت برایمان خیلی مهم می شود ناخنکارها به سراغ قالب کاشت ناخن می روند.
 
ناخن کار ها باید دقت کنند که قبل از خرید قالب کاشت ناخن و استفاده از ان مشتری های خود را بشناسند چون افرادی که خیلی استخر می روند و یا افرادی که تایپیست هستند به دلیل تعداد ضربه ی بالا به ناخن هایشان بهتر است از این روش استفاده نکنند.
 
ضربه به قالب کاشت ناخن می تواند باعث ایجاد هوا در مواد کاشت ناخن شود.هوا هم بستری برای رشد قارچ و میکروب می باشد.به یاد داشته باشید که در استفاده از قالب کاشت ناخن، ناخن های خیلی بلند نکارید هرچه ناخن کوتاه تر باشد ماندگاری ان بیشتر می شود.
 

قالب های کاشت ناخن چه کاربردی دارند؟

قالب های کاشت ناخن در کاشت های پودر و هم چنین کاشت پلی ژل استفاده می شوند.افرادی که تازه کار ناخن را شروع کرده اند و کار با قلم برایشان سخت است می توانند برای شروع از قالب کاشت ناخن استفاده کنند. کاشت قالبی به دلیل اینکه سطح روی ناخن را اماده تحویل ناخن کار می دهد و نیاز به مرحله سوهان کشی بعد طولانی ندارد مورد استقبال بسیاری از ناخن کارها قرارگرفته است.
 
در ادامه ی این مطلب شما را به کاشت ناخن قالبی آشناه می کنم.
 

مراحل کاشت ناخن قالبی پودری چگونه انجام می شود؟

مرحله اول کاشت ناخن با قالب ( زیرسازی )

در مرحله ی اول یا همان زیرسازی مانیکور انجام می شود. برای مانیکور کردن ابتدا قد ناخن را کوتاه می کنیم و بعد توسط عقب زن کوتیکول های دور ناخن را عقب می زنیم بعد با قیچی انها را کوتاه می کنیم. سپس توسط دستگاه سوهان برقی و سرسوهان کاغذی زبر سطح روی ناخن را خراش می دهیم. به یاد داشته باشید که هر چه خراش ها بیشتر باشد چسبندگی مواد به سطح روی ناخن بیشتر می شود. سپس ضدقارچ رابزنید تا سطح روی ناخن از هرگونه چربی پاکسازی شود.
 
قالب کاشت ناخن

مرحله دوم درکاشت ناخن با قالب ( انتخاب سایز مناسب قالب )

قالب کاشت ناخن را طوری انتخاب می کنیم که از صدف ناخن بزرگتر نباشد. قالب کاشت ناخن باید هم سایزصدف ناخن و یا حتی کوچکتر از صدف روی ناخن باشد. به یاد داشته باشید که اگر قالب را بزرگتر از صدف ناخن انتخاب کنید ممکن است از اطراف ان مواد به بیرون بریزد و سبب خشکی پوست شود.

مرحله سوم در کاشت ناخن قالبی (موادگذاری )

ابتدا از لیکوئید نیم چرب استفاده کنید که پودر دیرتر خشک شود. سپس به کمک قلم وان بال مواد را به درون قالب بریزید این کارهارا در کمترین زمان ممکن انجام دهید تا مواد خشک نشود. بعد از ریختن مواد به داخل قالب روی سطح ناخن پرایمرمی زنیم و بعد مواد را به روی ناخن به کمک قالب بچسبانید.
در هنگام قرار دادن قالب بر روی ناخن دقت کنید که به ریشه ناخن مواد نگذارید و کمی قالب کاشت ناخن را روی ناخن فشار دهید. با گذشت یک تا دو دقیقه مواد به مقدار کافی سفت شده است. وقتی خیالمان راحت شود که مواد خشک شده است قالب به راحتی از سطح ناخن جدا می شود.

مرحله چهارم کاشت ناخن قالبی ( سوهان کشی)

با استفاده از سرسوهان مخصوص دورگیری، ناهمواری های دور ناخن را سوهان می کشیم. تا سطح روی ناخن را صیقلی کنیم. فراموش نکنید که سطح زیر ناخن نیاز به سوهان کشی دارد پس با استفاده از سرسوهان مخروطی الماسه زیر ناخن هم سوهان می کشیم تا جایی که ضخامت ناخن را از بین ببریم و کاشتمان به ناخن طبیعی نزدیک تر شود. حال وقت ان رسیده که با کمک سوهان دستی فرم دلخواه مشتری را درست کنید.
 
انواع قالب کاشت ناخن

قیمت قالب کاشت ناخن

جنس قالب کاشت ناخن برای ناخن کار بسیار مهم می باشد. دقت کنید که قیمت یک جنس را مواد ان تعیین می کنند. پس اگر به دنبال قالبی محکم و جنس خوب هستید هرگز در جستجوی جنس ارزان نباشید. ما در فروشگاه آنلاین نیروان کلیه لوازم آرایشی و بهداشتی و کلیه لوازم کاشت ناخن را از جمله قالب کاشت ناخن را به بهترین و مقرون به صرفه ترین قیمت برای شما فراهم کردیم.
 

انواع قالب کاشت ناخن دست و پا 

قالب کاشت ناخن ها به دو دسته بر اساس سایز بندی به دو دسته ی قالب کاشت ناخن دست و قالب کاشت ناخن پا تقسیم شده اند. پس قبل از خرید قالب کاشت ناخن به کاربرد دست و یا پای آن دقت کنید. نکته ی مهم درهنگام موادگذاری با استفاده از قالب کاشت ناخن این است که مواد را در وسط قالب ضخیم تر از جای دیگر بگذارید تا وقتی که که قالب کاشت ناخن را فشار می دهید پلی ژل به سمت انتهای کوتیکول پخش شود.
 
اانواع قالب کاشت ناخن
 

کاشت پلی ژل با قالب چگونه انجام می شود؟

همانطور که گفته شد مراحل مانیکور را مثل کاشت با پودر انجام می دهیم تا زیرسازی دقیق ناخن به درستی انجام شود. بعد از اینکه بافر کشیدیم ضدقارچ می زنیم و منتظر می مانیم خشک شود و سطح روی ناخن از هرگونه چربی در امان نگه دارد.
 
قالب کاشت ناخن را اماده می کنیم باید حواستان باشد که قالب با سایز صدف روی ناخن دقیقا هم اندازه باشد.
 
با قلم مخصوص کاشت پلی ژل خود، مقداری از مواد پلی ژل را روی قالب می ریزید و سپس با محلول لیکوئید مواد را بر روی قالب پخش می کنید.
 
دقیقا مثل کاشت پودری یک لایه پرایمر را روی ناخن می زنیم سپس قالب را روی ناخن قرار می دهیم با مقداری فشار به قالب مواد را به طور یکنواخت بر روی ناخن پخش می کنیم. در این قسمت می توانید اضافاتی که از اطراف قالب کاشت ناخن بیرون می زند را قبل از اینکه خشک شود پاک کنید.
 
دست را به داخل دستگاه ال ای دی می گذارید تا مواد زیرقالب کاشت ناخن خشک شود و بعد قالب را جدا می کنید. به کمک یک پد کلینزر نوچی روی سطح ناخن را می گیرید.
 
در نهایت به کمک سوهان دستی لبه ها و کناره های ناخن فرم می دهیم. می توانید برای دوام و ماندگاری بالا یک لایه تاپ شاین را روی ناخن بزنید و توسط دستگاه LED  ان را خشک نمایید.
 
اگر می خواهید کاشت پلی ژل با قالب کاشت ناخن شما بسیار زیبا نمایان کند می توانید خشکی اطراف ناخن را با روغن های مخصوص کوتیکول ماساژ دهید و لطافت را به انگشتان خود هدیه دهید.

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اصل به صورت غیرحضوری و آنلاین در فروشگاه اینترنتی نیروان به وسیله درگاه پرداخت امن که مجهز به پروتکل های امنیت برای حفظ اطلاعات کارت بانکی خریداران است، انجام می شود که علاوه بر پرداخت امن می توانید از قیمت های بدون واسطه لوازم آرایشی بهداشتی نیروان برای خرید ارزان قیمت محصولات آرایشی و بهداشتی نیز استفاده کنید.