تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

ماسک و اسکراب

ماسک صورت دارای مواد ویتامینه زیادی در خود می باشد و از بهترین محصولات مراقبت از پوست می باشد با می توانیم با کمک آن نیاز پوست خود را برطرف کنیم و اجازه ندهیم که هیچ گونه آلودگی بر روی آن باقی بماند. برای تهیه ماسک صورت و اسکراب، لازم است که ابتدا یک شناخت کلی نسبت به پوست خود پیدا کنید و سپس اقدام به خرید کنید. برای راهنمایی های بیشتر می توانید از کارشناسان فروشگاه نیروان بهره مند شوید. وب سایت فروشگا نیروان یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی می باشد که می توانید با خرید لوازم آرایشی و بهداشتی اصل از این فروشگاه از اصالت و قیمت کالا اطمینان حاصل نمائید.

ماسک صورت چیست؟

ماسک صورت یک ماده ویتامینه به صورت لایه و یا کرم است که در آن بسیاری از ویتامین های گیاهان، میوه جات و ... دیده می شوند و دیگر لازم نیست که خودتان ماسک درست کنید. این ماسک ها منبع غنی از مواد مفید می باشند و کمک گرفتن از آنها می تواند پوست ما را به حالت نرمال خود نزدیک کند. ماسک صورتی که به صورت کرم است را ما می توانیم به انتخاب خودمان در بخش های مشخصی از صورتمان قرار دهیم و اجازه دهیم که مواد رسانی به خوبی انجام شوند.

در ماسک صورت ترکیباتی قرار دارند که همگی بر روی جلدشان نوشته شده است و شما باید به آن ها توجه کافی از خود نشان دهید. امروزه در ماسک های صورت ترکیباتی را ما می توانیم مشاهده کنیم که فرمولاسیون ویژه ای در آنها شکل گرفته اند و به صورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیر خود را بر روی پوست ما می گذارند. همگی استانداردهای لازم را دارند و جایی برای نگرانی شما باقی نخواهند گذاشت.

ماسک و اسکراب

ماسک صورت برای پوست خشک

سال های سال از میوه و سبزی های تازه به منزله ماسک صورت جهت مراقبت از پوست خشک استفاده می شد. ولی در حال حاضر برای افزایش اثر گذاری ماسک های صورت، مارک های متنوع سازنده محصولات آرایشی و بهداشتی با بکارگیری این تلفیقات طبیعی ماسک هایی با خاصیت متنوع را به شیوه آماده در بسته بندی های مختلف تولید نموده اند تا شیوه بکارگیری ان را برای استفاده کننده آسانتر نمایند.

 

پوست صورت به دلیل برخورد مستقیم با نور خورشید و آلودگی هوا دستخوش مسائلی نظیر جذب آلودگی، خشکی پوست و ... می شود. جهت برطرف نمودن این مسائل می توان اقسام ماسک  را بکار برد تا به وسیله خواص لایه برداری ، بازسازی کنندگی، ابرسانی، مرطوب کنندگی و ... وضعیت پوست را التیام بخشد. جهت کم نمودن خشکی و کم آب شدن پوست هم می توان از ماسک های آبرسان استفاده کرد. 

اسکراب صورت چیست؟

اسکراب لایه برداری می باشد که با کمک آن می توانیم سلول های آلوده و مریض را از از سطح پوست خود جدا کنیم. همانطور که می دانید بخش بیرونی پوست شما به طور کامل از سلول های مرده درست شده است و این یک سیستم حفاظتی برای جلوگیری از وارد شدن میکروب به بخش های درونی پوست بوده و ما را در برابر انواعی از بیماری ها مقاوم می سازد. اسکراب تنها در بیرونی ترین لایه سلولی تاثیر خود را می گذارد و اجازه نمی دهد که وجود این سلول ها تیرگی را ایجاد کنند.

اگر به پوست خود اهمیت ندهید، این امکان وجود دارد که بعد از مدتی دچار جوش های چرکی شوید و دیگر خبری از شفاف بودن پوستتان نباید. اسکراب باید در بازه های زمانی مشخص مورد استفاده قرار بگیرد، زیرا استفاده بیش از حد آن نیز می تواند باعث التهاب های شدید شود که درد زیادی به همراه دارند و حتی جای آنها نیز ممکن است که باقی بماند.

اسکراب صورت

انواع ماسک صورت

در ادامه شما را با انواع ماسک صورت و نحوه خرید ماسک و اسکراب صورت اصل را آشنا خواهیم ساخت:

ماسک صورت کرمی

در این ماسک ما شاهد تیوپی می باشیم که می توانیم با کمک آن هر مقدار ماسکی که خواستیم برداریم. در واقع باید ابتدا دست های خود را بشویید و سپس مقدار مشخصی از ماسک را از آن خارج کنید و بر روی پوست خود قرار دهید. اگر احساس می کنید بخشی از پوست صورتتان نیاز بیشتری به ماسک دارد، در آن بخش از کرم ماسک بیشتری استفاده کنید.

ماسک صورت نقابی

دارای یک لایه کاغذی شکل اما با انعطاف بالا بوده و فرم صورت را نیز دارد. مواد در کارخانه جات تولید کننده ماسک صورت به خود آن لایه ها رفته اند و شما می توانیم آن لایه ها را بر روی صورتتان قرار دهید و بعد از حدود 20 دقیقه بسته به نوع ماسک، آن را بردارید. بعد از مدتی مطمئنا شاهد تاثیر فوق العاده ماسک ها خواهید بود. این ماسک ها پوشش دهی کاملی دارند، پس حتما حواستان باشد که تمامی نقاط پوست صورتتان را احاطه کند.

ماسک لایه بردار صورت

در ماسک صورت لایه بردار شما می توانید لایه بیرونی پوست خود را بردارید و ترمیم پوست را بالا ببرید. بیرون رفتن باعث ایجاد آلودگی بر روی پوست ما می شود که با گذشت زمان پوست ما را پیر و کدر می کند. لایه بردار ممکن است برای شما در هفته یک بار و یا در یک ماه یک بار لازم باشد، پس خودسرانه از آن استفاده نکنید.

ماسک مرطوب کننده و آبرسان صورت

گزینه ای مناسب برای پوست های خشک است و ما می توانیم با کمک آن غذای پوست را فراهم کنیم و اجازه ندهیم که به سبب خشک شدن پوست، چین و چروک ایجاد شود. ماسک صورت آبرسان و مرطوب کننده برای هر فردی در هر سنی می تواند لازم باشد.

ماسک جوانساز و ترمیم کننده پوست

معمولا از سنین 20 سالگی مصرف آن باید شروع شود، زیرا از 20 سالگی به بعد به ویژه در سن 25 سالگی، تولید کلاژن کاهش پیدا می کند. پس باید با کمک ماسک های صورت این کمبود را جبران کنید.

ماسک صورت ضد جوش برای رفع تیرگی و آکنه

برای عزیزانی که دچار آفتاب سوختگی شده اند، زخم قدیمی بر روی پوست آنها باقی مانده است و می خواهند آن را رفع کنند و همچنین کسانی که صورتشان جوش می زند و یا جای آکنه و جوش های قبلی روی صورت آنها لک انداخته... مناسب می باشد.

ماسک های میوه ای

ماسک صورت میوه ای را می توانید بعد از حمام، بعد از لایه برداری های انجام شده و ... استفاده کنید، آن ها مواد مغذی مانند ویتامین ای، آ و ... را در اختیار شما قرار می دهند.

ماسک روشن کننده صورت

ماسک صورت برای روشن کردن پوست صورت ترکیبی از دو ماده لایه بردار و ویتامینه می باشد، در مصرف این ماسک صورت هم باید احتیاط لازم را داشته باشید.

خرید ماسک صورت

انواع اسکراب های صورت

لایه بردار خفیف برای سنین کمتر مناسب است، همچنین می توانیم آنها را مناسب برای عزیزانی بدانیم که پوست خوبی دارند و تنها می خواهند پیشگیری کنند. بعد از استفاده تنها برای چند دقیقه ممکن است پوست شما قرمز باشد، حتما قبل از بیرون رفتن از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

لایه بردار شدید برای افرادی مناسب است که بعد از چند سال به فکر پوست خود افتاده اند و می خواهند آن را به روال عادی اش برگردانند. برای انجام این کار بازه زمانی بیشتری لازم است. اسکراب های لایه بردار قوی تاثیر خیلی بیشتری دارند و باید چند روزی را در خانه بمانید.

  • اسکراب های میوه ای به صورت موضعی عمل می کنند و رایحه ی خوبی هم دارند.
  • اسکراب قهوه برای افرادی که طبع سرد دارند فوق العاده می باشد.

 

خرید انواع اسکراب

خرید اینترنتی انواع ماسک و اسکراب صورت از فروشگاه نیروان

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا برای تمامی انواع پوست هایی که وجود دارند ماسک های صورت را ارائه دهد و هر فردی بتواند خریدی مطمئن را با هزینه ای مناسب و در کمترین زمان انجام دهد.

هزینه اسکراب و ماسک صورت

هزینه ماسک و اسکراب بسته به نوعی که دارند ممکن است که دچار تغییر شوند. در چنین حالتی تنها با خرید از مرکز اصلی می توانید مطمئن شوید که محصول را با قیمت اصلی اش تهیه کرده اید.