تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

Remover Gel

ریموور ژل ناخن چیست؟(ریموور لاک ژل)

ریموور لاک ژل محصولی جدید و متفاوت از محصولات ناخن میباشد که کاربردی راحت و  آسان دارد.. به این ترتیب که مورد استفاده مبتدیان در منزل یا در سالن برای ناخن کاران حرفه ای  قرار میگیرد.دیگر نیازی نیست برای پاک کردن ژلیش ناخن، آنها را در استون خیسانده و بپوشانید! بلکه با آغشته کردن مقداری از آن با ناخن و مکث 3 الی 5 دقیقه به راحتی و با کمک عقب زن چوبی و یا ابزار ریموور لاک ژل از روی ناخن ها جدا می شود.استفاده از این محصول باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما میشود و هیچ آسیبی متوجه ناخن شما نیست.

طریقه استفاده از ریموور لاک ژل

ابتدا تاپ شاین، تاپ کت روی لاک ژل را به کمک بافر یا سوهان دستی زبر و یا برقی بتراشید. بعد از ژل ریموور یا محلول ریموور روی ناخن ها بزنید به طوری که کل سطح ناخن و لاک ژل را فرابگیرد.5 الی 10 دقیقه زمان دهید تا لاک ژل کاملا نرم و آماده جداسازی شود.حال با استفاده از عقب زن(نیپر) یا ابزار ریمو به راحتی آن را از روی ناخن جدا کنید. 
نکته: هنگام استفاده از این محصول توجه داشته باشید که محلول با پوست اطراف ناخن برخورد نکند چرا که باعث سوزش شدید میشود. در صورت برخورد فورا دست خود را بشویید

قیمت ریموور ناخن

برای اطلاع از قیمت و خرید محصولات ناخن با یکی از فروشگاه های حضوری نیروان تماس گرفته و یا از طریق مراجعه به سایت نیروان اطلاعات خود را بروزرسانی کنید. این فروشگاه تلاش خود را  با هدف رضایت شما عزیزان روز به روز افزوده می کند تا گامی در جهت برآورده کردن نیازهای آرایشی و بهداشتی شما برداشته باشد.