تا
تومان
از
تومان
 • مشاهده بر اساس :

خرید وسایل کاشت ناخن اصل | قیمت انواع مواد و لوازم کاشت ناخن

در این مقاله می خواهیم به معرفی ابزار و وسایل ضروری کاشت ناخن ‌بپردازیم. یکی از مهم ترین وسایل کاشت ناخن، سوهان دستی می‌باشد. سوهان دستی دارای شماره بندی می‌باشد. با استفاده از شماره بندی سوهان ها می‌توان میزان نرمی و زبری سوهان را مشخص کرد. به عنوان مثال سوهان 240، نرم تر از سایر سوهان ها می‌باشد. زبر ترین سوهان هم سوهان 100 می‌باشد. انجام کاشت ناخن مستلزم داشتن لوازم و وسایل کاشت ناخن می‌باشد.

شاید شما تا به الان با وجود آشنایی با لوازم آرایشی گوناگون، به آرایش ناخن هایتان اهمیت نداده اید اما امروزه کلی از لوازم آرایشی ناخن ساخته شده است که هرکدام در جهت زیبا سازی  و سلامتی ناخن هایتان نقش دارند. وقتی به تکمیل ظاهر خود فکر می کنید، همه چیز به جزئیات مربوط می شود. این بدان معناست که نه تنها به داشتن لباس مناسب و آرایش کامل نیاز دارید، بلکه باید ناخن هایی شیک نیز داشته باشید.

خرید لوازم آرایشی و بهداشتی ناخن

برای داشتن کاشت ناخنی زیبا و ظریف بایستی از ابزار و وسایل کاشت ناخن از برندهای معتبر و با کیفیت استفاده کرد. از دیگر لوازم کاشت ناخن می‌توان به روغن‌های خوشبو کننده، لوسیون‌های پوست اندازی، سفید کننده ناخن و خشک کننده‌های لاک اشاره کرد.

 • روغن‌های خوشبو کننده جهت ایجاد لطافت و آرامش مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • لوسیون ‌های پوست اندازی جهت لایه برداری پوست استفاده می‌شود.
 • سفید کننده ناخن، جهت پاک کردن لکه‌های ناخن استفاده می‌شود. این سفید کننده را می‌توان علاوه بر روی ناخن، در زیر ناخن هم استفاده کرد. سفید کننده ناخن، شامل اسیدهای ارگانیک می‌باشد.
 • از خشک کننده‌ های لاک هم جهت خشک کردن سطح ناخن استفاده می‌شود.

وسایل کاشت ناخن چیست؟

کاشت ناخن یکی از عوامل زیبایی هر زنی میباشد از زمانی که مشغله هایمان زیاد شد و وقت برای هر روز لاک زدن نداشتیم به سمت کاشت کشیده شدیم تا همیشه ناخن های دیزاین شده ی آماده  داشته باشیم. به هر وسیله ای که قدمی در راه زیبایی ناخن هایمان برایمان بردارد، وسایل کاشت ناخن نامیده می شود.بایستی از مواد و  وسایل کاشت ناخن با کیفیت استفاده شود.

 • بافر، یکی از لوازم کاشت ناخن می‌باشد. بافر جهت هم سطح کردن کاشت استفاده می‌شود.دو نوع بافر وجود دارد. بافر نرم و بافر زبر.
 • یکی دیگر از لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن پولیش می‌باشد. پولیش جهت صیقل دادن به کاشت استفاده می‌شود. همچنین برای براق کردن کاشت، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • پین کاتر، یکی دیگر از وسایل مورد نیاز برای کاشت ناخن در منزل می‌باشد. با استفاده از پین کاتر اندازه ناخن را مشخص می‌کنیم. پین کاتر دارای نیم دایره ‌هایی می‌باشد که شماره دارند.
 • پوشر و نیپر، از لوازم کاشت ناخن می‌باشد. جهت عقب راندن پوست‌های مرده و تخریب شده، بایستی از پوشر(عقب زن) و نیپر استفاده کرد.

وسایل کاشت ناخن به سه دسته ی اصلی تقسیم می شوند:

اسم وسایل کاشت ناخن

ضد قارچ

همانطور که از اسمش پیداست از ضد قارچ برای جلوگیری از قارچ  بر زیر مواد ناخن میزنیم. برای درمان قارچ شما میتوانید از محلول تیمول استفاده کنید و آن را از بین ببرید.

پرایمر کاشت ناخن

پرایمر کاشت ناخن یا همان چسب ناخن است که جزو وسایل کاشت ناخن می باشد و به صورت محلولی بعد از زدن ضد قارچ بر زیر ناخن میزنیم. هدف پرایمر به وجود آوردن چسبندگی بین ناخن و مواد ناخن میباشد.

پرایمر ها را به سه دسته ی اسیدی، اسیدی متوسط و غیر اسیدی تقسیم میکنیم.

برای چسبندگی بیشتر ناخن کارها از پرایمر اسیدی استفاده میکنند.به یاد داشته باشید که هر چه چسبندگی بیشتر باشد سوزش ناخن هم بیشتر میشود.اگر شما مشتری با پوست دست حساس دارید به هیچ عنوان از پرایمر اسیدی استفاده نکنید ، درست است که پرایمرهای اسیدی به هیچ عنوان نمی گذارند که هوا به داخل ناخن نفوذ کند اما شما باید سلامت پوست مشتری را در اولویت بگذارید.

پودر ناخن

پودر کاشت ناخن نیز از مهم ترین لوازم آرایش ناخن می باشد که در رنگ های هلویی،سفید و صورتی در فروشگاه آنلاین نیروان موجود می باشد.از ترکیب پودر با لیکوئید مواد کاشت پودر ناخن (ناخن پودری) به وجود می آید.

وسایل ناخن و کاشت

لیکوئید

به محلولی که با پودر ترکیب میشود و مواد ناخن را به وجود می آورد لیکوئید میگویند.اگر شما میخواهید لیکوئید خوب و بد را تشخیص دهید به سرعت خشک شدن آن دقت کنید.لیکوئید های خوب به سرعت خشک میشوند و بوی قابل تحمل تر از لیکوئید های بی کیفیت دارند.به عنوان یک ناخن کار باوجدان هرگز از لیکوئید دندان پزشکی برای کاشت ناخن استفاده نکنید چون علاوه بر زرد شدن ناخن ها در طولانی مدت ناخن های مشتری ممکن است به طور ناگهانی بیفتد یا بشکند.همچنین بوی بسیار تند و غیر قابل تحملی دارد.

لیکوئید ها به سه دسته ی زود خشک، متوسط و دیر خشک تقسیم شده اند.اگر شما فردی مبتدی و تازه کار در کاشت ناخن هستید برای خرید لیکوئید به شما دیر خشک را توصیه میکنیم تا فرصت بیشتر برای فرم دهی ناخن داشته باشید.

جایگزین لیکوئید در کاشت ناخن

برخی افراد به دلیل داشتن پوست حساس ممکن است به لیکوئید حساسیت نشان دهند و پوستشان دچار خارش یا سوزش شود. از اینرو پیشنهاد میشود از پودرهای دیپینگ به عنوان جایگزین لیکوئید در کاشت ناخن استفاده کرده و با دستگاه یو وی آن را خشک کنید.

تاپ شاین یا تاپ کات 

تاپ شاین در آخر کار جهت ایجاد یک لایه محافظ استفاده می شود که هم بی رنگ است و هم درخشش به ناخن می دهد. همچنین از تاپ شاین برای استحکام بیشتر ناخن و افزایش زیبایی ناخن استفاده میشود.نکته ی مهم در زدن تاپ شاین است که نگذارید تاپ شاین از بغل های ناخن شره کند و هنگام زدن از بالای ناخن آن را ببندید.اگر این دو موضوع رعایت نشود سبب ایجاد ترک و کدر شدن لاک میشود.

لاک ژل

لاک ژل از مواد قوی‌تری تشکیل شده‌اند که ناخن را محکم‌تر ازلاک‌های سنتی می‌گیرند و به اندازه‌ای قوی هستند که در برابر ضربه روزانه مقاومت کنند.امروزه لاک ژل های متنوعی در بازار موجود میباشد که ما در فروشگاه آنلاین نیروان کلیه رنگ های زیبا و محبوب را برایتان تهیه نموده ایم تا به راحتی بتوانید خرید کنید.به یاد داشته باشید لاک ژل های اورجینال کدر میشود و تا یک ماه همان رنگی که روز اول داشتند را حفظ میکنند.همچنین لاک ژل اصل به هیچ عنوان لب پر نمیشود، موضوعی که هم برای یک ناخن کار و هم برای مشتری بسیار مهم میباشد.

 

کاربرد کلینزر در کاشت ناخن

کلینزر، یکی از لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن می‌باشد که کاربردهای زیادی دارد و استفاده از آن الزامی است. یکی از کاربرد های این محلول، گرفتن چربی ناخن می‌باشد.

2 نوع کلینزر وجود دارد:

1) کلینزری که مخصوص گرفتن چربی ناخن است.

2) کلینزری که جهت گرفتن نوچی سطح ژل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای داشتن کاشت ناخنی بدون نقص، باید از وسایل کاشت ناخن از جمله کلینزر، پرایمر و ... که دارای کیفیت بالایی می‌باشند استفاده کرد. یکی دیگر از کاربرد های کلینزر رفع چسبندگی لاک ژل و کاشت ژل می‌باشد. این محصول باعث دوام بیشتر ژلیش و کاشت ژل می‌شود. همچنین این محصول در مانیکور و پدیکور، تمام آلودگی ها را از بین می‌برد. البته نوعی دیگر از کلینزر ها وجود دارد که ضد قارچ و ضد باکتری هستند. برای استفاده از کلینزر، بایستی از پد مخصوص کلینزر استفاده کرد. زیرا دستمال کاغذی و پنبه باعث ایجاد خراش لاک ژل ها می‌شود.

کاربرد بیس کات در کاشت ناخن

امروزه کاشت ناخن بسیار پرطرفدار شده است. همچنین قیمت ابزار و وسایل کاشت ناخن روز به روز رو به افزایش است. زیبایی و ظرافت کاشت ناخن یا مانیکور و پدیکور به انواع لوازم کاشت ناخن با کیفیت بستگی دارد. بیس کات یکی از لوازم ضروری کاشت ناخن است که از کاربردهای زیادی برخوردار است. کاشت ناخن یا مانیکور یا لاک ژل بدون بیس کات، آسیب زیادی به ناخن ها وارد می‌کند. بیس کات، زیبایی ناخن و دوام آن را دو برابر می‌کند. کاربرد های بیس کات شامل دوام بیشتر مانیکور، جلوگیری از تغییر رنگ ناخن و از بین بردن تمامی آسیب و عارضه های ناخن می‌باشد.

استفاده نکردن از بیس کات در زیر لاک، باعث از بین رفتن لاک ناخن ها می‌شود. همچنین استفاده نکردن از بیس کات، باعث آسیب رسیدن و شکننده شدن ناخن ها می‌شود. استفاده نکردن از بیس کات هنگام لاک زدن، باعث زرد شدن ناخن ها می‌شود. البته ناگفته نماند که بیس کات، توانایی جایگزین شدن به جای لاک را ندارد.

نحوه انتخاب قلم برای کاشت ناخن

در انتخاب قلم بایستی به چند مورد توجه کنیم. بهترین نوع و جنس قلم، موی طبیعی سمور است. قلمی با این جنس، بسیار نرم و لطیف می‌باشد. یکی دیگر از موارد مهم در انتخاب قلم، حجم آن می‌باشد. انواع قلم در حجم و سایزهای متفاوتی وجود دارد.

قلمی با کیفیت و اصل با بهترین برند، قیمت بالایی خواهد داشت. همچنین باعث زیبایی و ظرافت کار شما و تسریع در روند انجام کار شما می‌شود. سایت نیروان یکی از بهترین سایت‌ خرید وسایل ناخن می‌باشد که دارای انواع لوازم کاشت ناخن با کیفیت و اصل می‌باشد.

همچنین شکل ظاهری قلم هم از نقش مهمی در انتخاب قلم مناسب برخوردار است. قلم کاشت ناخن بایستی به صورت سرگرد و اشکی باشد. برخی از قلم ها توانایی نگهداری مخزن لیکوئید را دارند. زیرا که نقطه انتهایی قلم، از موی بیشتری تشکیل شده است. نگهداری مخزن لیکوئید، سبب تسریع در روند کاشت ناخن می‌شود. انتخاب سایز مناسب قلم، از اهمیت بالایی در کاشت ناخن برخوردار است.

لوازم برقی مورد نیاز برای کاشت ناخن

لوازم برقی مورد نیاز برای کاشت ناخن شامل چراغ میز کار، فن زیر دست، سوهان برقی و دستگاه‌های لاک خشک کن(UV) می‌باشد.

 • فن زیر دست، یکی از مهم‌ترین لوازم آرایش ناخن می‌باشد که از گرد و غبار سوهان کشی جلوگیری می‌کند. این محصول کاملا بی صدا است و دارای بالشتکی نرم می‌باشد.
 • چراغ میز کار دارای ولتاژ 220 ولت می‌باشد. استفاده از لامپ 60 ولتی برای این دستگاه توصیه می‌شود. همچنین باید دارای کیفیتی مناسب باشد.
 • سوهان برقی، انواع مختلفی دارد. برای ترمیم و کاشت ناخن و همچنین مرتب کردن ناخن ها از سوهان برقی استفاده می‌شود. ناگفته نماند که افراد مبتدی به هیچ وجه نباید از سوهان برقی استفاده کنند.
 • دستگاه ‌های لاک خشک کن، یکی از ضروری ‌ترین لوازم کاشت ناخن است. از این دستگاه، جهت تسریع در روند خشک شدن لاک ژل ها استفاده می‌شود. همچنین این دستگاه تنوع و مدل‌های زیادی دارد.

آرایش ناخن

یکی از جذابیت های اصلی ناخن در حال حاضر شامل هنر ناخن سیاه و سفید است. اگر واقعاً می‌خواهید ارایش ناخن‌ هایتان مورد توجه قرار بگیرند و ظاهر بی‌نقص شما را کامل کنند، باید سعی کنید بازی ناخن‌هایتان را با هنر ناخن سیاه و سفید تقویت کنید. پس برای خرید لاک عجله کنید.

می‌دانستید ناخن‌های شما می‌توانند سرنخ‌ هایی از سلامت کلی شما را نشان دهند؟

دندانپزشکان، فروشندگان و معلمان یک چیزی مشترک دارند آنها همیشه آرایش ناخن های خود را به نمایش می گذارند. آرایش ناخن های شما بیش از آنچه فکر می کنید قابل نمایش هستند. وقتی شما دچار اختلال ناخن هستید، مردم متوجه می شوند. آگاهی از سلامت ناخن‌هایتان می‌تواند به شما هشداری در مورد یک مشکل جدی بدهد که نیاز به توجه شما به بهداشت ناخن دارد.

حتی در برخی موارد رسیدگی به بهداشت ناخن می تواند جان شما را نجات دهد. بیاموزید که ناخن های شما چه چیزی را در مورد سلامتی شما نشان می دهد. مشکلات کبد، ریه ها و قلب می توانند در ناخن های شما ظاهر شوند پس خرید محصولات مراقبت از ناخن را از خودتان را دریغ نکنید.

لوازم آرایشی ناخن

برای آرایش ناخن هایتان ممکن است شما به لوازمی چون لاک، قلم طراحی، قلم داتینگ، کروم و... نیاز داشته باشید که کلیه این لوازم آرایشی ناخن را میتوانید از فروشگاه آنلاین نیروان خرید کنید. ما برایتان کلیه فیلم های آموزشی طراحی ناخن را در اینستاگرام به اشتراک گذاشتیم تا به راحتی در خانه بتوانید ناخن هایتان را آرایش و دیزاین کنید.
 

راهنمای مراقبت جهت بهداشت ناخن:

 • ناخن های دست را خشک و تمیز نگه دارید. این کار از رشد باکتری ها در زیر ناخن های شما جلوگیری می کند.
 • تماس مکرر یا طولانی مدت با آب می تواند به شکافتن ناخن ها کمک کند. هنگام شستن ظروف، تمیز کردن یا استفاده از مواد شیمیایی خشن از دستکش لاستیکی با روکش نخی استفاده کنید.
 • بهداشت ناخن را به خوبی رعایت کنید. از قیچی مانیکور استفاده کنید. ناخن های خود را مستقیماً کوتاه کنید، سپس نوک آن ها را در یک منحنی ملایم گرد کنید.
 • از مرطوب کننده استفاده کنید هنگامی که از لوسیون دست استفاده می کنید، لوسیون را به ناخن ها و کوتیکول های خود نیز بمالید.
 • یک لایه محافظ اعمال کنید استفاده از سفت کننده ناخن ممکن است به تقویت ناخن کمک کند.
 • از پزشک خود در مورد بیوتین بپرسید برخی تحقیقات نشان می دهد که مکمل غذایی بیوتین ممکن است به تقویت ناخن های ضعیف یا شکننده کمک کند.
 • خرید محصولات بهداشتی مراقبت از ناخن را فراموش نکنید.

وسایل کاشت ناخن

همانطور که گفتیم ناخن های ما همانند جواهرات دست ما هستند پس در جهت نگهداری آنها بکوشیم. یکی از راه های رسیدگی به ناخن های ضعیف کاشت است. شما با کاشت ناخن استحکام ناخن هایتان بالا میرود و به هیچ عنوان دیگر نمی شکند.

طرز استفاده از لوازم مراقبت از ناخن

مرحله ی اول کاشت ناخن و همچنین مرحله ی اول ژلیش کردن ابتدا مانیکورینگ می باشد. شما قبل از هر چیزی باید سطح روی ناخن خود را برای مواد کاشت ناخن و یا لاک آماده کنید پس با مانیکور می توانید از کوتیکول های مزاحم موجود روی ناخن تان خلاص شوید. لوازم مورد نیاز برای مانیکور کردن (ناخن گیر، سوهان دستی، قیچی، عقب زن، پولیش) می باشند.

دلیل به وجود آمدن لکه های سفید روی ناخن چیست؟

مهمترین و اصلی ترین دلیل به وجود آمدن لکه های سفید روی ناخن کمبود ویتامین ها و مواد معدنی بدن می باشد. اگر بهداشت ناخن را رعایت می کنید و در کنارش هیچ ضربه ای به ناخن نمی زنید و یا هنگام ظرف شستن حتما از دستکش استفاده می کنید و باز هم این لکه های سفید مهمان ناخن های شماست پس ممکن است بیماری پوستی یا کبدی وجود داشته باشد که شما ازش بی خبر هستید.

بجز آسیب دیدگی هوای حبس شده در بین ناخن ها نیز می تواند دلیل ایجاد این مشکل شود. برای درمان این مشکل حتما ازمایش دهید تا از کمبود ویتامین های بدنتان با خبر شوید همچنین از جویدن ناخن هایتان و یا از فشار آوردن به آن خودداری نمایید. لوازم بهداشتی و محصولات مراقبتی از ناخن را خرید کنید.

دنبال کردن رژیمی درست و مصرف غذاهای سالم می تواند در ایجاد  لکه های سفید ناخن جلوگیری کند. خوردن مقدار زیادی از سبزیجات و میوه ها مثل : پرتقال، خیار، لیمو، کلم بروکلی، اسفناج، کلم پیچ، کلم، لوبیا، و غیره  می تواند از بروز این لک ها جلوگیری کند. در واقع مصرف روزانه صدف، جوانه گندم، دانه کنجد، تخمه کدو، دانه هندوانه خشک شده و... یا استفاده از مکمل مولتی ویتامین اورجینال می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

 

 

11 تکنیک برای دیزاین ناخن | آموزش طراحی ناخن

آموزش کاشت ناخن

در ناخن کاری ابتدا باید ناخن ها را با ابزار مانیکور و پدیکور که مهمترین وسایل ناخن هستند، مانیکور کنیم و پس از انجام آن با دقت به شماره سایز ها تیپ مورد نظر را انتخاب می کنیم و روی ناخن با چسب مخصوص می چسبانیم. سپس روی آن خراش ایجاد می کنیم تا جایی که روغن موجود روی ناخن از بین برود این کار باعث می شود کاشت ناخنی مستحکم تحویل دهیم. بعد از آن نوبت به ضد قارچ می باشد یک لایه ی نازک از ضد قارچ میزنیم و اجازه می دهیم تا خشک شود و بعد یک لایه دیگر پرایمر حال پودر مورد نظر را با لیکویید آغشته می کنیم و از بالا به پایین شروع به مواد گذاری می کنیم.
این کار را تا جایی ادامه می دهیم تا کل سطح تیپ را با مواد پوشش داده شود سپس با یک سر سوهان نرم شروع به سوهان کشی می کنیم و بعد فرم مورد نظر را با سوهان دستی درمی آوریم. در آخر توسط پولیش ناخن را برای لاک ژل آماده می کنیم حال کاشت ناخن ما به اتمام رسیده است.

انواع لوازم ناخن:

 • ست ابزار مانیکور و پدیکور
 • قلم کاشت ناخن
 • مواد کاشت ناخن
 • لاک ژل مخصوص کاشت
 • لوازم برقی کاشت ناخن

قیمت وسایل کاشت ناخن

با توجه به پیشرفت مد، امروزه کاشت ناخن بسیار رواج پیدا کرده است. پس بایستی افراد متخصص کاشت ناخن، انواع وسایل کاشت ناخن با کیفیت و مناسب را به کار بگیرند. سایت نیروان یکی از بهترین و معتبرترین سایت های لوازم آرایشی و کاشت ناخن می‌باشد که با استفاده از سیاست قیمت گذاری رقابتی و حذف حداکثری واسطه ها بهترین قیمت وسایل کاشت ناخن را دارد در نتیجه با خیالی آسوده می‌توانید از نیروان خرید کنید. همچنین در نگهداری لوازم کاشت ناخن بایستی دقت کنید. در این مقاله تمامی لوازم کاشت ناخن و کاربردهای آن به طور کامل توضیح داده شد.

شما می توانید برای خرید لوازم کاشت ناخن از بهترین برند ها به فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان که یکی از فروشگاه لوازم کاشت ناخن است سر بزنید و فرآیند خرید اینترنتی خود را تکمیل بفرمایید. وسایل مورد نیاز ناخن کاری با قیمت ارائه شده روی  هر محصول انتخاب شما را راحت تر میکند.