تا
تومان
از
تومان
 • مشاهده بر اساس :

مشخصات، قیمت و خرید انواع عطر و ادکلن اصل

در عطر مایع، مایع مخلوطی از الکل، آب و مولکول است که در دمای اتاق تبخیر می شود. اوری گیلبرت، روانشناس حسی است که می گوید: «بو اساساً مولکولی است که به اندازه کافی سبک است تا در هوا شناور باشد، اگرچه هر مولکولی که به اندازه کافی سبک است که در هوا شناور باشد بویی ندارد - برای مثال مونوکسید کربن. نحوه ی عملکرد بو این گونه است که سلول های بینی شما مولکول های تبخیر شده را تشخیص می دهند و پیام های الکتریکی را به مغز شما می فرستند که باعث ایجاد ادراک می شود. پس ساختار عطر و ادکلن می تواند در خرید عطر و ادکلن تاثیرگذار باشد.

خرید لوازم آرایشی و بهداشتی اصل از سایت نیروان

عطر و ادکلن

عطرها از چه چیزی ساخته شده اند؟

اگر هنگام خرید عطر و ادکلن عبارات فرانسوی روی بطری عطر خود را که خوانده باشید، ممکن است بدانید که عطرها قدرت های متفاوتی دارند. غلیظ ترین آنها همان روغن های عطری هستند. که آنها به چند شکل متفاوت ساخته شده اند عطرها یا فشرده شده اند، بخار پز شده اند یا به طور شیمیایی از یک گیاه، گل یا میوه جدا شده اند.

انواع عطر و ادکلن

کلا انواع عطر و ادکلن با دقت به غلظت، سنگین یا سبک بودن درواقع با توجه به رقیق و یا قوی بودن عطر و ادکلن ها در 5 نوع دسته بندی می شوند: پرفیوم، ادوپرفیوم ها، ادوتویلت، ادکلن و اوفرش.

خرید انواع عطر و ادکلن اصل

پرفیوم

از بین تنوع عطر و ادکلن ها، پرفیوم ها به دلیل میزان غلظت بالای اسانس معطر بو و ماندگاری درازمدت از قیمت بالاتری برخوردارند. پس به جرات می توان گفت پرفیوم یک عطر خالص است، اما فقط 20 الی 30 آن شامل اسانس روغنی معطر است. با این حال پرفیوم بیشترین غلظت عصاره روغنی را در بین انواع مختلف خود دارد، از این رو ماندگاری بوی آن بسیارطولانی مدت است.

ادکلن

شهر کلن در کشور آلمان جایی که برای اولین بار، رایحه خاص ادکلن در آن ساخته شد. ترکیباتی از اسانس های خاص در این گروه از ادکلن ها وجود دارد. از ویژگی های آنها می توان لایت یا سبک بودن و رایحه میوه ای را اسم برد که دارای روغن های خالص لیمو، ترنج، پرتقال می باشند.
 
ممکن است روغن های خالصی از اسطوخودوس و رزماری نیز در آنها به کار رفته باشد ادکلن ها علاوه بر محصولات و عطرهای مردانه و انواع محصولات و عطرهای زنانه را نیز در بر می گیرد.

ادو تویلت

ادوتویلت ها غلظت کمتری دارند همچنین  رایحه سبک تری دارد. میزان اسانس روغنی به کار رفته در تولید ادو تویلت 5 الی 15 درصد است. این نوع عطرها  سه رایحه گرم، معتدل و سرد  را دارا می باشند، که ماندگاری بوی رایحه گرم آن همانند ادوپرفیوم بین 4 الی 5 ساعت است. رایحه های سرد و معتدل ادو تویلت ها از ماندگاری کمتری برخوردارند. قیمت ادوتویلت از انواع پرفیوم و ادوپرفیوم مناسب تر می باشد، کارشناسان در صنعت عطرسازی معتقدند که از بین انواع عطر و ادکلن، ادوتویلت عطر مخصوص روز و ادپرفیوم مناسب استفاده در شب میباشد پس در خرید ان دقت کنید. 

چگونه عطر و ادکلن اصل را از عطر تقلبی تشخیص دهیم؟

 • برای تشخیص عطر و ادکلن اصل به یاد داشته باشید که ان را تست کنید یعنی ان را روی پوست خود بزنید و به ماندگاری ان توجه کنید، عطر فیک یا تقلبی فقط تا چند ساعت رایحه ی خود را حفظ می کند.
 • عطراصل دارای سه لایه رایحه می باشد که این لایه ها با گذشت زمان خود را نشان می دهند.لایه های عطر اصل شامل سه نت رو، میانی، بیس هستند .عطرهای تقلبی یک بعدی اند و اصولا پس از گذشت زمان کمی از بین میروند.
 • شیشه های عطر را لمس کنید چون عطرهای اصل شیشه های صیقلی همراه با درپوش های محکم و ضدنشت دارند در حالیکه عطرهای تقلبی ناصاف و بد کیفیت هستند.

 

تشخیص اصلی یا تقلبی بودن عطر و ادکلن

 • جعبه عطرهای اصل همگی بسته بندی کاملا حرفه ای دارند،پشت جعبه متنی که درج شده است هیچ گونه اطلاعات نا دقیق و غلط املایی ندارد.کیفیت مقوای جعبه ی عطراصل بسیار با کیفیت می باشد و در پایین ترین قسمت پشت جعبه بارکد یادداشت شده است.
 • شماره کنترل، بچ کد و سریال را چک کنید عطراصل کلیه این شماره ها را روی بسته بندی خواهد داشت، که بعدا شما می توانید از آنها برای تایید اصالت عطر استفاده کنید. با سازنده صحبت کنید ببینید آیا اعداد با شماره ساختشان مطابقت دارد یا نه.
 • دانستن تمامی این نکات می تواند در خرید شما را کمک کند تا بهترین عطر اصل را از ان خود کنید.

عطر و ادکلن های زنانه

بهترین عطر و ادکلن ها برای زنان راه درازی را پیموده اند، مورخان از منشأ دقیق رایحه درمانی مطمئن نیستند، اما اعتقاد بر این است که این روش حداقل به 6000 سال قبل باز می گردد، زمانی که در میان مصریان باستان رایج بود که روغن های معطر مصرف شود تا با خدایان ارتباط برقرار کنند و بیماری ها را درمان کنند.
 
همیشه محصولات آرایشی و محصولات بهداشتی برای زنان متنوع بوده است در لاین عطر و ادکلن هم همینطور است.در فروشگاه آنلاین نیروان ما کلیه عطر و ادکلن های زنانه را برایتان تهیه نموده ایم تا شما با خرید به راحتی به انها دسترسی داشته باشید:
 • عطر جیبی زنانه
 •  پرفیوم زنانه
 • ادوپرفیوم زنانه
 •  ادکلن زنانه

عطر و ادکلن های مردانه

هیچ حسی به اندازه بوی عطر و ادکلن قوی و برانگیزاننده نیست. بهترین ادکلن‌های مردانه تنها آخرین لمس کامل برای لباس شما نیستند. آنها همچنین دارای اهمیت احساسی هستند. عطرها می توانند میلیون ها حالت را منتقل کنند از آرامش و بازیگوشی گرفته تا اقتدار و قدرت. به همین دلیل است که انتخاب در خرید عطر مردانه مناسب بسیار مهم است. برای اطمینان از ارسال سیگنال‌های بویایی مناسب، درفروشگاه آنلاین نیروان ما کلیه عطر و ادکلن مردانه با خوشبوترین رایحه‌ها را در دسته های عطرجیبی مردانه، پرفیوم مردانه، ادوپرفیوم مردانه و ادکلن مردانه برایتان آورده ایم. به هر حال، از نظر علمی ثابت شده است که زنان حس بویایی بهتری نسبت به مردان دارند. وقت آن است که تأثیری ماندگار بگذاریم.

خرید عطر و ادکلن ارزان قیمت

امروزه پیدا کردن فروشگاه هایی که کلیه عطر و ادکلن های اورجینال را در تنوع برند ها داشته باشند و در عین حال ارزان قیمت و مناسب باشد کار بسیار دشواری است. خیلی از آنها تسترهای موجود در بازار را به قیمت ادکلن اصل به شما معرفی میکنند.ما در فروشگاه انلاین نیروان کلیه عطر و ادکلن های اصل را برایتان فراهم نموده ایم تا به راحتی از خانه بتوانید خرید کنید.
نکات طلایی برای خرید عطر و ادکلن