تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

قیمت و خرید لوازم آرایشی ابرو | انواع محصولات آرایشی ابرو

 برای داشتن چشمان زیبا و جذاب نیازمند این هستید ابرو های خود را نیز آراسته و زیبا کنید. برای این منظور استفاده از لوازم آرایشی ابرو از قبیل مداد ابرو، سایه ابرو، رنگ ابرو و فرم دهنده ابرو را به شما پیشنهاد می کنیم.شما با استفاده از این لوازم آرایشی ابرو می توانید رنگ و فرم دلخواه را به ابروان خود هدیه دهید. برای عزیزانی که ابروهای کم پشت یا خالی دارند اسفاده از هاشور ابرو گزینه مناسبی است تا حجم دلخواه را به ابرو های خود بدهند.

آرایش ابرو چیست؟

آرایش ابرو به پر شدن ابروها کمک می کند، چشمان شما توجه بیشتری جلب می کند و صورت شما را قاب می کند. یک ابروی پررنگ به تنهایی می‌تواند برای داشتن ظاهری طبیعی‌ترعالی باشد، اما ظاهر ابروی شما همچنین می‌تواند به متعادل کردن آرایش چشم‌گیر کمک کند . یک خط چشم گربه ای زمانی که کنار یک ابروی خوش حالت قرار بگیرد، تاثیر بیشتری خواهد داشت.
 

 انواع لوازم آرایشی ابرو

بسیاری از محصولات آرایشی ابرو برای مشخص کردن ابروهای شما وجود دارد که در این قسمت با هم مشاهده می کنیم.
  • ماژیک ابرو
  • تقویت ابرو
  • فرم دهنده ی ابرو
  • مداد ابرو
  • سایه ابرو
  • قاب ابرو
  • دیفاینر و هاشور ابرو
  • تجهیزات آرایشی ابرو
  • رنگ ابرو
لوازم آرایشی ابرو
 
سایه ابرو: می‌توانید ابروهایتان را با سایه چشم یا پودر ابرو همرنگ ابروهایتان (و متناسب با رنگ موهایتان) پر کنید.
 
مداد ابرو : مداد چشم برای پر کردن ابروهای شما عالی است. اگر از یک مداد استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که نوک آن را تیز نگه دارید (اگر مداد ابروی شما به طور خودکار چرخشی است، یکی را با نوک ریز پیدا کنید).
 
ژل ابرو: ژل ابرو در فرمول های مختلفی وجود دارد، اما بیشتر به منظور تیره کردن و فرم دادن به موهای ابرو شما است.
 
صابون ابرو: صابون  ابرو چسبندگی قوی تری دارد و واقعاً می تواند موهای ابروی شما را به ظاهری که می خواهید تبدیل کند صابون ابرو به شکل لیفت موقت عمل می کند.
 
رنگ ابرو: رنگ کردن موها به تنهایی زیبایی ندارد بلکه اگر در کنار آن شما ابروهای خود را رنگ کنید زیبایی و تغییر شما چندین برابر می شود و چهره ی شما باز می شود.
 

بهترین وسیله برای آرایش ابرو

اینکه بخواهیم یک محصول را به عنوان بهترین وسیله آرایشی ابرو معرفی کنیم خب مسلما کار سختی است چرا که هر یک از لوازم آرایشی ابرو بسته به شکل و فرم ابروی شما و بسته به شکل و فرم دلخواهی که میخواهید داشته باشید کاربرد و نقش متفاوتی را ایفا می کنند.در اینجا قصد داریم کاربرد هریک از لوازم آرایشی ابرو را به اختصار توضیح دهیم تا نهایتا بهترین وسیله برای آرایش ابرو را انتخاب کنیم.

مداد ابرو یکی از کاربردی ترین محصولات آرایشی ابرو می باشد که بوسیله کشیدن خط های کوچک و باریک در میان موهای ابرو، میتوانید داخل ابروها را پر کنید و حالت پری و طبیعی به ابروهای کم پشت بدهید.

برای استفاده از سایه ابرو نیاز به قلم موی مناسب دارید و بعد از کشیدن خطوط باید آن را محو(فید) کنید.

محصولات دیگر ابرو همچون ریمل ابرو، ژل ابرو، صابون ابرو که جزو دسته های فرم دهنده ابرو محسوب میشوند در واقع با شانه کردن و حالت دهی به موهای ابرو فرم دلخواه را به موی ابروی شما داده و آنرا فیکس میکنند.

در واقع همه لوازم آرایشی ابرو یک پکیج کامل برای آرایش ابرو هستند ولی خب اگر محدودیت خرید در تهیه محصولات آرایشی ابرو داریم باید کاربردی ترین آن را انتخاب کنیم .پس نتیجه می گیریم بهترین وسیله برای آرایش ابرو ،انتخاب مداد ابرو می باشد که جزو کاربردی ترین محصولات آرایشی ابرو است.

محصولات آرایشی ابرو

چگونه از مداد ابرو استفاده کنیم؟

اگر ابروهای شما نازک هستند یا دارای شکاف هستند یعنی بین تار های ابرویتان تعدادی مو ریخته شده است، ممکن است بخواهید با یک مداد آن را اصلاح کنید، که مداد ابرو بیشترین کنترل را به شما می دهد و در واقع به شما امکان می دهد موهای ابرو را در جایی که وجود ندارد بکشید. از ناحیه پراکنده اطراف قوس خود شروع کنید و به سمت دم ابروهای خود حرکت کنید، حرکات خود را کوتاه کوتاه در جهت رشد ابروها بر دارید.
 
 در صورت نیاز، گوشه های داخلی را با حرکات رو به بالا و بیرون پر کنید. می توانید از شابلون ابرو برای یافتن فرم استفاده کنید یا از شکل طبیعی ابروهای خود کمک بگیرید.
 
برای کمک به انجام کار با مداد ابرو، از سایه ابرو و برس زاویه دار استفاده کنید تا با کشیدن برس در جهت رشد مو، شکاف ها را پر کنید. همچنین می توانید به جای استفاده از مداد ابرو ابتدا با کمک  سایه ابرو نواقص را پر کنید و بعد مداد ابرو را بکشید.
آنچه در مورد لوازم آرایشی چشم باید بدانیم؟
 
خرید مداد ابرو
 

آیا سایه ابرو برای شما مناسب است؟

در مرحله اول، ارزش این را دارد که بفهمید آیا سایه ابرو محصول مناسبی برای شماست یا خیر؟ اگر ابروهای پر با موهای زیاد دارید، باید بگوییم بله. همچنین، اگر پوست کمی چرب دارید، سایه ابرو ممکن است بهتر از مداد برای شما کار کند زیرا این پودر چربی اضافی روی ابروها را جذب می کند.
 
از طرف دیگر اگر ابروهای کم پشت یا پوست واقعاً خشکی دارید، شاید محصولات دیگری مانند مداد یا پوماد برای شما مناسب تر باشند. اگر ابروهای نازک و ظریفی دارید و  واقعاً  می خواهید از پودر به عنوان پایه خود استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم ابروهای خود را به شکلی که می خواهید با استفاده از شابلون پودر کنید، سپس با مداد (یا ژل و برس ابرو) برای دستیابی به ظاهر، موهای ظریف را در بالا بکشید.
 
هنگام انتخاب یک سایه ابرو، توصیه می‌کنیم یک سایه روشن‌تر از رنگ موی طبیعی خود استفاده کنید.
 

نکات مهم در استفاده از ژل ابرو 

هنگام کار با ژل ابرو، زمان بسیار مهم است، زیرا محصول به سرعت خشک می شود و پس از خشک شدن، کار بسیار سخت تر است. شما می توانید از این کیفیت خشک کردن به نفع خود استفاده کنید و از ژل برای کمک به چسبیدن و کنترل موهای سرکش ابروهای   خود استفاده کنید. 
 
اکثر ژل های ابرو ضد آب و لکه هستند، بنابراین ابروهای شما برای روزی که باران می آید هم حالت خوش فرم خود را حفظ می کند. پس فراموش نکنید که پس از استفاده از این محصول به سرعت درب ژل ابروی خود را ببندید.
 
 

 چگونه ابرو های کم پشت خود را پر پشت کنیم؟

ما در فروشگاه آنلاین نیروان محصولاتی در جهت تقویت ابرو های شما فراهم کردیم تا با کمک آن ها ابروهای کم پشت خود را دوباره جان دهید.در کنار استفاده از این محصولات بهتر است کارهایی را جزو روتین صبحگاهی خود قرار دهید تا رشد ابروهای شما چندین برابر شود.
 
شما به کمک وازلین می توانید تارهای ابروی خود را ضخیم کنید. کافیست روزانه ابروهای خود را با مقدار کمی وازلین چرب کنید هم چنین به کمک روغن کرچک ساقه و ریشه های ابروی شما محکم می شود پس می توانید مقداری کرچک را روزانه بر روی ابرو بزنید و بعد ابروهایتان را شانه کنید.
 
اگر شما جزو افرادی هستید که روزانه ابروهایتان می ریزد باید به پزشک مراجعه کنید و آزمایش خون بدهید تا آهن و تیروئید تان بررسی شود چون کم کاری تیروئید می تواند سبب ریزش موهای شما شود و یا کمبود آهن در اکسیژن رسانی به موهای سر تاثیر می گذارد.
 
فراموش نکنید که ماساژ دادن می تواند معجزه کند پس به کمک برس ابروهایتان را در جهت رشد آن شانه بزنید و یا به کمک نوک انگشتان با حرکات دورانی به سمت گوشه های صورت ابروهایتان را ماساژ دهید.
 
بهترین مداد ابرو
 

قیمت و خرید لوازم آرایشی ابرو

همانطور که می دانید ابرو می تواند روی سن شما و حالت صورت شما به شدت تاثیر بگذارد. پس توجه به ابروهایتان داشته باشید تا با پر بودن آن سنتان را جوان نگه دارید.
 
ما در فروشگاه آنلاین نیروان کلیه لوازم آرایشی مربوط به ابرو را به بهترین قیمت برای شما فراهم کردیم تا با کمک ما به صورت خود ابروهای خوش فرم و پر را هدیه بدهید. کیفیت بالای محصولات آرایشی ابروی ما، شما را عاشق ابروهای جدیدتان می کند.
بهترین وسیله برای آرایش ابرو