تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

برنزه کننده صورت

تابستان همیشه برای ما تداعی کننده ی رنگ پوست برنز با لباس های جیغ رنگ می باشد. اولین کسی که برنزه کردن پوست را مد کرد خانم کوکوشنل در سال 1920 بود.که تا آن زمان زنان در آرایش صورت به طرز خیلی وحشتناکی پوستشان را سفید می کردند و بعد از خانم کوکوشنل زنان به سمت برنزه کردن رفتند.

وقتی اسم برنزه کردن را می شنوید اولین چیزی که به یاد شما می افتد خورشید و آفتاب گرفتن می باشد.اما اگر ما شرایط افتاب گرفتن را نداشته باشیم چه باید بکنیم؟
نگران نباشید من اینجا به شما راه حل نشان می دهم.استفاده ازمحصولات برنزه کننده صورت راه حل شماست.همچنین به این محصول اتو برنز گفته می شود که به شکل های مختلفی مثل : اسپری، ماسک، کرم، ژل و ... وجود دارند.
پس اگر شما کسی هستید که جا برای دراز کشیدن زیر افتاب را ندارید و یا پوستتان نسبت به افتاب خیلی حساس است یا ترس از سولاریوم دارید پس وقت ان رسیده است که به فروشگاه انلاین نیروان سربزنید و کلیه محصولات برنزه کننده هارا دیدن فرمایید.

انواع برنزه کننده صورت

اسپری برنزه کننده صورت :

اگرشما به دنبال یکدستی و یکنواختی رنگ پوستتان هستید و می خواهید در سریع ترین زمان ممکن برنزه شوید من به شما اسپری برنزه کننده ی صورت را معرفی می کنم.به شما قول می دهم اگر از اسپری برنزه کننده صورت اورجینال استفاده کنید اثرش طولانی مدت باقی می ماند و مهمترین نکته ی این محصول تکه تکه نشدن ان می باشد.

کرم برنزه کننده صورت :

اگر می خواهید در کنار برنزه شدن از پوستتان هم مراقبت کنید ما به شما خرید کرم برنزه کننده صورت را پیشنهاد می دهیم.پس با یک تیر دو نشان می زنید چون هم به تغذیه ی پوستتان رسیدگی می کنید و هم به سرعت خیلی بالا رنگ پوستتان را برنزه می کنید.بیشتر کرم های برنزه کننده خاصیت ضد افتاب را دارند پس از پوست ما در مقابل اشعه ی افتای محافظت می کند.

پودر برنزه کننده صورت :

قبل از خرید پودر برنزه کننده صورت باید بدانیم که رنگ پودر باید یک الی دو درجه از رنگ پوست ما تیره تر باشد این نکته باعث می شود که ارایش ما مصنوعی دیده نشود.نکته ی دیگر در استفاده از پودر برنزه کننده این است که روی قسمت هایی از پوستتان بزنید که نور افتاب مستقیم بر روی ان می تابد.همین امرباعث می شود پوستتان درخشان تر و سالم تر شود.
 
برنزه کننده

نکات استفاده از برنزه کننده صورت

قبل ازاستفاده ازاین محصول پوستتان را با لیف و یا اسکراب لایه برداری کنید.
از کرم های مرطوب کننده ی سبک بعد از حمام استفاده کنید.
اگربا رنگ مورد علاقه تان فاصله دارید اسپری را یک روز در میان روی صورت خود بزنید.
اگر تناژپوستتان گرم است خرید برنزه کننده طلایی و قهوه ای را به شما پیشنهاد می دهیم.
اگرتناژ پوستتان سرد یا خنثی می باشد خرید برنزه کننده هایی که از پوستشان تیره تر باشد را پیشنهاد می شود.
 

قیمت برنزه کننده های صورت

همانطور که می دانید محصولات برنزه کننده مورد استقبال مردان و زنان زیادی قرار گرفته است.قیمت و ارزش هر محصول به ارزش مواد سازنده ی ان تعیین می شود.ما بهترین و مناسب ترین قیمت ها را در فروشگاه انلاین نیروان موجود داریم.
 
برنزه کردن ساده ترین راه برای به دست آوردن درخشش در تعطیلات تابستان بدون خروج از اتاقتان است. معمولاً رنگ گرم دارد و به منظور تقلید اثرافتاب گرفتن طبیعی با خورشید بر روی پوست شما است، بنابراین برای روزهایی که می‌خواهید ظاهری طبیعی آفتاب‌گیر داشته باشید، مناسب است و مهم نیست که طرفدار برنز کننده پودری هستید یا طرفدار برنز کننده کرم، برای هر نوع پوست و رنگ پوستی یک محصول برنزه کننده ی مخصوص وجود دارد.
به طور کلی، محصولات برنزه کردن در مناطقی که خورشید به طور طبیعی به آن برخورد نمی کند بسیار مناسب می باشد. برای درخشش طبیعی، برنزه کننده ی خود را روی گونه، بینی و بالای پیشانی خود بکشید.
برنزر چیست؟
 

تفاوت بین کانتور و برنزه کننده ها در چیست؟

کانتورینگ شباهت های عمده ای با برنز کننده دارد. هر دو محصول کمی تیره تر از رنگ پوست شما هستند و هر دو در نسخه های مات، درخشان و براق موجود هستند. مهمترازآن، هر دوی آنها به منظور تقلید اثر افتاب گرفتن صورت شما هستند. در حالیکه با استفاده ازبرنزه کننده ها زیرخورشید از درخشش پوستتان لذت می برد، و با استفاده ازکانتورسایه های ایجاد شده روی صورتتان را برجسته می کنید.این تفاوت عمده به این معنی است که دو استراتژی بسیار متفاوت در مورد  این محصولات وجود خواهید داشت. 
از آنجایی که برنزه برای به حداکثر رساندن نور به کار می رود، رنگ های گرمی را در بر می گیرد که به طور مستقیم روی گونه های شما با یک برس بزرگتر اعمال می شود و با رژگونه ترکیب می شود. Contour با ته رنگ های سردتر و تیره تر که در پالت سایه های صورت شما زندگی کند، اثر هنری را به چهره شما می آورد.

آیا برنزه ها برای آرایش کردن ضروری اند؟

اگر پوستتان چرب است،من به شما استفاده از برنزه کننده های پودری را پیشنهاد می دهم تا تکمیل کننده ارایش شما باشد  و فونداسیون خود را محکم کنید. برنزه کننده عالی اند چون شما می توانید از انها به عنوان رژگونه هم استفاده کنید.اگر پوستتان خشک است به شما استفاده از برنزه کننده های کرمی را پیشنهاد می کنیم.
 

انتخاب رنگ برنزه کننده ی مناسب

قاعده کلی در انتخاب رنگ و تن مناسب پوست این است که یک یا دو درجه تیره تر از رنگ پوست طبیعی خود، رنگ برنزی را انتخاب کنید. دانستن اینکه ته رنگ پوست شما سرد، خنثی یا گرم است نیز تاثیرگذاراست. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که برنزه کردن شما تا حد امکان با رنگ طبیعی شما هماهنگ است. به طور کلی، می توانید با نگاه کردن به رگ های خود، ته رنگ خود را تعیین کنید. 
 
کرم برنزه کننده
 
 
اگر به طور مشخص رگ های شما به رنگ آبی به نظر می رسند، احتمالاً ته رنگ سردتری خواهید داشت. اگر رگ‌هایتان سبز به نظر می‌رسند، گرم‌تر هستید، و اگر نمی‌توانید بین این دو تمایز قائل شوید، احتمالاً بیشتر رنگ خنثی دارید. از طرف دیگر، این یک ترفند خوب است که به نوع جواهراتی که پوست شما را تحسین می کنند نگاه کنید ،اگر رنگ نقره ای به شما می آید، شما سردهستید. اگر به سمت طلا جذب می‌شوید، گرم‌ هستید و اگر مناسب هر دو باشید، خنثی هستید.
فروشگاه آرایشی و بهداشتی نیروان عرضه کننده انواع محصولات آرایشی بهداشتی با استفاده از مدیریت قوی مجموعه در امر خرید و فروش انواع برند های لوازم آرایشی  و بهداشتی داخلی و خارجی به صورت ضمانتی فعالیت می کند.