تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

مشخصات، قیمت و خرید قلم کاشت ناخن

وقتی صحبت از کاشت ناخن ماهرانه می شود، تکنیک و مهارت تنها یک بخش از داستان است. داشتن ابزار مناسب می‌تواند کیفیت کاشت ناخن را تعیین کند و مهم نیست که چقدر شما ماهر هستید اگرهدفتان کاشت بی عیب و نقص است، خرید وسایل کاشت ناخن اورجینال مانند سوهان دستی، قلم کاشت ناخن، مواد کاشت ناخن و غیره به شما کمک می‌کنند تا به آنجا برسید.

نکاتی در خرید انواع قلم کاشت ناخن

برای تازه‌ کارهایی که تازه شروع به کار کاشت ناخن می‌ کنند  توصیه می شود نکات زیر را برای خرید قلم کاشت ناخن در نظر داشته باشند:
  1.  قلم کاشت ناخن ایده آل باید برس کوچک داشته باشند.
  2.  تجربه نشان داده که در کاشت ناخن، با قلم کاشت ناخنی کار کنید که شفت بلندتر، نوک‌های کوتاه‌تر یا تیزتر داشته باشد.
  3. راحتی در دست گرفتن قلم کاشت ناخن نیز از عوامل مهم انتخاب می باشد.
این سه عامل انتخاب در خرید قلم کاشت ناخن به شما  در سرعت کاشت ناخن کمک می کند.همچنین به راحتی در دست گرفتن آن تاثیرگذار باشد.
 
امروزه تنوع قلم های کاشت ناخن در بازار بسیار زیاد است. ما در فروشگاه آنلاین نیروان بهترین قلم های کاشت ناخن را در سایزها و برندهای متفاوت برایتان مهیا کردیم تا به راحتی بتوانید خرید اینترنتی داشته باشید.
خرید قلم کاشت ناخن

نحوه انتخاب قلم کاشت ناخن

قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام قلم کاشت ناخن را خریداری کنید، باید در مورد نحوه کار قلم ها تحقیق کنید که هر کدام از قلم های کاشت ناخن برای چه کاری مناسب تر هستند. بسیاری از قلم های کاشت ناخن با استفاده از موی کولینسکی ساخته می شوند که گاهی به آن  موی سمور می گویند. 
این موی حیوان از مناطق سردتر کشور روسیه و چین می‌آید و به دلیل اینکه در نگه ‌داری مایع بسیار عالی عمل می کند انتخاب شده است و در صورت لزوم آن را آزاد می‌ کند. همچنین به اندازه کافی سفت است که نوک آن تیز باشد. با این حال، بسیاری از مردم ترجیح می‌ دهند که  قلم کاشت ناخن ساخته شده از الیاف توسط انسان باشد را استفاده کنند  به جای الیافی که از حیوان برداشته می ‌شود.

انواع قلم کاشت ناخن

قلم یکی از ابزار مهم و کاربردی در کاشت ناخن می باشد که برای انتخاب بسته به شکل و سایز و جنس آنها کاربردشان نیز متفاوت است و باید با در نظر گرفتن نکات لازم قلم مناسب کارتان را انتخاب کنید.

قلم موی اشکی :قلم اشکی ناخن یکی از ابزارهای مورد استفاده برای کاشت ناخن است که برای کاشت اکریلیک و ژل بسیار مناسب می باشد.
قلم کاشت ژل : این قلم مختص استفاده (بیلدر ژل و پلی ژل) می باشد و جنس الیاف آن باید مصنوعی باشد تا از جذب مواد به قلم مو و هدر رفتن آن جلوگیری شود.
قلم کاشت پودر: این قلم که نام دیگر آن قلم اکرلیک است باید دارای الیاف طبیعی از جنس موی سمور باشد.
قلم طراحی : این قلم مختص طراحی روی ناخن است و این امکان را به شما میدهد تا هنر نقاشی و طراحی را با خلاقیت خود آمیخته کنید و جلوه ای زیبا به ناخن هایتان ببخشید.
قلم موی سر صاف
قلم موی زبان گربه ای
انواع قلم کاشت ناخن
 

استفاده درست از قلم کاشت پودر

برای کاشت پودر از قلم سرتخت استفاده نکنید. بهترین قلم کاشت پودر یا همان قلم استاندارد این کار قلم های اشکی و سرگرد می باشند.

جنس قلم های کاشت پودر از مو میباشد و برای تمیز کردن لیکوئید بهترین گزینه است.

حتما از قلم هایی که دارای سرپوش هستند استفاده کنید. حال اگر نداشتند نیز تهیه کنید و بعد از استفاده از قلم کاشت آن را به صورت سر و ته در جاقلمی قرار دهید تا لیکوئید و مواد اضافی از بافت مویی قلم کاملا خارج و شکل و فرم قلم حفظ شود.

هنگام استفاده از قلم بعد از هر بار مواد گذاری آن را با دستمال بدون پرز پاک کنید. همچنین مواد را با غلظت مناسب بردارید تا بر روی قلم باقی نماند.

قلم سایز 10 و 12 بیشترین استفاده را در کاشت ناخن دارد چرا که با بزرگتر بودن قلم مواد بیشتیر برداشته می شود و زمان کاشت ناخن بهینه تر میشود.

برای تمیز کردن موهای قلم در جهت مو تمیز کنید(به راه مو) تا موی قلم آسیب نبیند.

نکته ی مهم در نگهداری از قلم کاشت ناخن

مهمترین نکته در نگهداری از قلم کاشت ناخن این است که پس از هر بار استفاده از آن باید کاملا تمیز شوند و هر ذره اکریلیک از آن جدا شود. این کار از سفت شدن برس جلوگیری می‌کند و تضمین می‌ کند که قلم کاشت شما نرم و انعطاف‌پذیر باقی می ماند و در عین حال شکل خود را برای مدت طولانی‌تری حفظ می کند. ما به ناخن کار ها پیشنهاد می دهیم نه تنها بعد از استفاده از قلم آن را شستشو دهند بلکه قبل از استفاده هم دوباره آن را با محلول کلینزر شستشو دهیم.
 
همچنین شما می توانید از محلول هایی که برای پاک کردن موی قلم کاشت ناخن استفاده می شود خریداری کنید تا به راحتی قلم کاشت خود را شستشو دهید. ناخنکارهایی موجود هستند که به جای محلول شستشوی قلم کاشت ناخن cleanser از لیکوئید استفاده می کنند. اگر بخواهیم یک راز برای نگهداری بهتر از قلم ناخن به شما بگوییم این است که اگر بعد از شستشوی قلم کاشت ناخن آن را با وازلین چرب کنید در این صورت به هیچ عنوان موی قلم کاشت ناخن شما خراب نمی شود.
 
بهتر است یک سرپوش برای قلم ‌موی خود داشته باشید تا زمان جا به جایی موهای ظریف آن آسیب نبیند درهنگام خرید قلم ناخن دقت کنید که قلم موی شما همراه خود، سرپوش داشته باشد.
 
همیشه قلم کاشت ناخن خود را در هوای آزاد  و در صورت امکان در وضعیت عمودی نگه دارید. موهای طبیعی برای جلوگیری از رشد کپک و قارچ نیاز به تنفس دارند. برس های خود را از نور مستقیم خورشید دور نگه دارید ولی اجازه ی تنفس به آن بدهید.
 
به هیچ عنوان از استون صد در صد برای شستشوی قلم کاشت ناخن استفاده نکنید چون جنس موهای قلم ناخن شما را زبر و سفت می کند هم چنین طول عمر قلم ناخن شما را پایین می آورد.
 

انتخاب اندازه مناسب قلم کاشت

برای کاشت ناخن پودری بهترین سایز قلم کاشت ناخن 6 یا 8 می باشد. درواقع این اعداد بهترین اندازه هایی هستند که باید قلم خود را خریداری کنید. اندازه ی مناسب قلم کاشت ناخن به راحتی  قادر به بلند کردن یک توپ کوچک از اکریلیک است و به شما امکان می دهد بدون داشتن مقدار زیادی اکریلیک برای جابجایی، بر تکنیک ها مسلط شوید. همچنین با کنترل بیشتر، اندازه گیری نسبت صحیح مایع به پودر را بسیار آسان تر می کند.
 
اگرقلم کاشت ناخن کوچک‌تری انتخاب می ‌کنید، توجه داشته باشید که موها با فشار کمتری صاف می‌ شوند و این می‌ تواند توپ اکریلیک را به دام بیاندازد و کاربرد را بسیار سخت‌تر کند.
 
اگر شما یک ناخنکار حرفه ای هستید، ممکن است ترجیح دهید سایز قلم کاشت ناخن خود را چند سایز بالا ببرید در این صورت با برداشتن یک توپ بزرگ ‌ترازمواد کاشت ناخن، می ‌توانید ناخن را با ضربه‌های کمتری بپوشانید و کاور کنید و همچنان در کمترین زمان کار کاشت ناخن خود را به اتمام برسانید.
قلم کاشت ناخن در سایز های مختلف

 

قلم مخصوص کاشت ژل

یک ناخن کار برای انجام کاشت ژل بهتر است از سایز استاندارد قلم کاشت ژل یعنی سایز 4 و یا 5 استفاده کند. ساختار موی قلم کاشت ژل به گونه ای می باشد که مانع از جذب ژل به موی قلم کاشت ناخن و اصراف مواد می شود. نکته ی دیگرخاصیت این قلم ناخن این است که از سر خوردن مواد ژل از قلم جلوگیری می کند. برای افزایش طول عمر این قلم ناخن بهتر است ازمحلول کلینزر برای شستشو پس از هر بار استفاده کنید.
 
یک قلم کاشت ناخن مناسب باید طوری طراحی شود که به پخش شدن مواد در نزدیکی کوتیکول کمک کند همچنین موها باید در کنار هم جمع و جور باشند که کل مواد در هر ضربه به سطح روی ناخن بچیند.
قلم
 
اگر شما فردی تازه‌ کار هستید و نیاز به خرید محصولات کاشت ناخن دارید که هم  با کیفیت باشد و هم اورجینال باشد بهترین گزینه و پیشنهاد  ما به شما فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی بهداشتی نیروان می باشد که با دادن اطلاعات کامل در مورد قیمت و مشخصات محصولات و مقایسه آنها با یکدیگر شما را در جهت انتخاب درست کمک می کند.