تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

کوکتل پدیکور و مانیکور

کوکتل پدیکورچیست؟

همان طور که می دانید پا قلب دوم انسان می باشد پس در نگهداری و مراقبت ازپا تمام تلاشتان را بکنید. پدیکور یکی از راه های رسیدگی به پاهایمان می باشد. در پدیکور پا ما از کوکتل ها استفاده می کنیم.
 
توپک هایی که دارای کره و روغن های مخصوص هستند را کوکتل می گویند کوکتل ها هنگام انفجارجوشان درآب از خود موادی معطر و خوشبو تولید می کنند.این کوکتل ها به دلیل روغن موجود در آنها و مواد گیاهی سازنده شان سبب لطافت و نرمی پوست می شوند. به دلیل وجود نمک دریایی در مواد سازنده ی کوکتل سم های موجود در بدن از پا خارج می شوند.
 
ما در فروشگاه آنلاین نیروان کلیه لوازم مراقبت از پا ازجمله کوکتل های پدیکور پا را به شما پیشنهاد می دهیم.
 
کوکتل پدیکور
 
انواع کوکتل پدیکور
 
کوکتل حمام رزکوارتز کریستالی پدیکور
کوکتل حمام سفید کوارتز کریستالی پدیکور
کوکتل حمام آبی دریایی پدیکور و مانیکور
کوکتل و حمام لیمو گریپ فروت پدیکور
بمب حمام پدیکور رنگی سفید آبی آسمانی
کوکتل پدیکور حمام لیمو و عسل
کوکتل حمام گل سفید و سبز روشن
کوکتل ساحلی پدیکور
کوکتل  آبی کوارتز کریستالی پدیکور و مانیکور
پدیکور کوکتل حمام بنفش آمیتیست کریستالی
یمی حمام لیمو هندوانه
کوکتل صورتی هلو کیتی پدیکورو مانیکور
کوکتل گلدار رنگی باغ انگلیسی برای پدیکور پا
بمب حمام کریستالی رنگارنگ

مزایا و معایب کوکتل پدیکور

از معایب کوکتل پدیکور می توان به عفونت و آسیب ان اشاره کرد این موضوع به این معناست که گاهی ناخن کار در حین انجام پدیکور ممکن است کوتیکول و پوست های مرده ی پا را به سرعت بکند و این سبب آسیب پا شود همچنین ممکن است ابزار های استفاده شده در پدیکور استریل نشده باشند و ریسک مبتلا به قارچ و عفونت تا حد بالایی افزایش می یابد. 
 
در برخی از انواع مانیکور ما به اشعه ی فرابنفش نیازداریم که این موضوع برای سلامتی ما مضر می باشد چون منجر به سرطان می شود پس ریسک این اشعه را باید تحمل کنیم.
 
مزایای مانیکور و پدیکور می تواند سلامت پوست باشد چون زمانیکه شما 24 ساعت از دستانتان برای انجام کارهای روزمره استفاده می کنید و یا روی پاهای خود قدم می زنید سبب ایجاد پینه و مشکلات پوستی می شود.پس با کمک مانیکور و پدیکور از پوستمان لایه برداری می کنیم وقتی سلول های مرده دست و پا از بین برود در مقابل بدن احساس سلامتی و شادابی می کند.
 
بیشتراوقات انگشتان دست و پا در معرض رطوبت قرار می گیرند و همین موضوع بستر قارچ را ایجاد می کند. درحالت عادی دوهفته زمان می برد که قارچ خود را نشان دهد.پس با انجام خدمات دست و پا جلوی بروز قارچ را می گیرید.
 
مانیکور و پدیکور به دلیل وجود ماساژ و ریلکسیشین باعث بهبود جریان خون می شوند.هم چنین باعث کاهش درد و پخش حرارت به تمام قسمت های بدن می شود.
 
بعد از یک هفته ی پر از استرس و پرکار، با انجام پدیکورو مانیکور شما به سلامت روان خود کمک کرده اید و از استرس خود را نجات می دهید.
 
tفواید پدیکور پا
 

فواید پدیکور پا

تقویت گردش خون
لایه برداری پوست
کاهش درد 
سلامت حافظه 
بهبود عملکرد قلب و دستگاه گوارش
جلوگیری از میکروب و قارچ
آب رسانی و لطافت پوست
درمان ترک های پوستی
 

انواع وسایل و لوازم پدیکور پا چیست؟

 
کاسه ای از آب گرم برای خیس کردن پاها 
 
لاک پاک کن برای از بین بردن لاک روی ناخن ها قبل از انجام پدیکور
 
سوهان پا و رنده کف پا برای سوهان کشی کف پا و از بین بردن پوست های مرده
 
جداکننده انگشتان پا برای اینکه انگشتان پا ازهم فاصله بگیرد و راحت تر شدن پدیکور
 
روغن کوتیکول برای نرم کردن پوست اطراف ناخن
 
عقب زن برای عقب دادن کوتیکول های دور ناخن
 
نیپر برای کندن کوتیکول ها و پوست های اضافی اطراف سطح ناخن
 
ناخنگیر برای کوتاه کردن قد ناخنمان
 
سوهان دستی برای فرم دادن ناخن
 
بافر ناخن برای ایجاد صاف و یکدست کردن سطح روی ناخن 
 
اسکراب و لایه بردار
 
کوکتل و قرص پدیکور 
 
 

طرز استفاده کوکتل پدیکور در خانه

 
اگر فرصت سالن زیبایی رفتن را ندارید می توانید با خرید کوکتل های پدیکور خودتان در خانه این کار را انجام دهید. بمب حمام یا همان کوکتل را درون ظرف آب ریخته، ترجیحا بهتر است آب گرم باشد سپس بعد از اینکه شروع به جوشیدن و تشکیل حباب کرد کوکتل به قسمت های کوچک تقسیم می شود.
 
در این زمان روغن ها،نمک ها و مواد داخل کوکتل به درون آب می ریزد و بوی بسیار خوشی فضا را پر می کند. چند دقیقه زمان بدهید تا مواد با آب ترکیب شود و بعد دست و یا پای خود را وارد آن کنید و شروع به ماساژ دادن کنید این کار را تا جایی ادامه دهید که آب داخل ظرف شروع به سرد شدن کند بعد پاهایتان را از اب خارج کنید.

انواع مختلف پدیکور :

به طور کلی پدیکور ها به چند گروه متفاوت تقسیم می شوند.
 
پدیکور فرانسوی: در این پدیکور ما به کمک لاک ژل های مستحکم مثل رابر بیس ژل سطح روی ناخن را کاور می کنیم.همچنین قد ناخن را می گیریم و کوتیکول های دور ناخن را باقیچی کوتاه می 
 
کنیم.
 
پدیکور موم پارافین: در این مدل ناخن ما به کمک موم گرم کل سطح پا را می پوشانیم تا پا کاملا مرطوب و نرم شوند.
 
پدیکور ژل: با کمک لاک ژل و دستگاه یو وی ما ناخن های پایمان را براق و زیبا می کنیم.
 
پدیکور لوکس: کامل ترین مدل پدیکور می باشد که در آن همه ی خدمات مثل پارافین نرم، آبرسانی، ماساژ درمانی و غیره انجام می شود.
 
قبل از اینکه بخواهید کلیه خدمات ناخن و پدیکورپا را انجام دهید تکنسین حرفه ای خود را انتخاب کنید که کار پدیکور را به درستی بتواند انجام دهد هم چنین تمامی استاندارد های بهداشتی را رعایت کند.
 
طرز استفاده از کوکتل پدیکور
 

قیمت و خرید کوکتل پدیکور از فروشگاه نیروان

شما به سختی می توانید تمامی کوکتل ها ر با مدل های مختلف را دریک جا پیدا کنید. ما در فروشگاه اینترنتی نیروان کار شما را راحت کردیم تمامی کوکتل های پدیکور پا را برایتان مهیا کردیم تا به بهترین قیمت خریداری کنید.