IsADORA
IsADORA

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

ایزادورا

در سال 1983 میلادی شرکت Invima AB در کشور سوئد برند معروف آرایشی سوئدی ایزادورا را برای اولین بار تاسیس کرد. بنیانگذاران برند معروف ایزادورا اینگوار ویگستراند و اینگرید برندسون نام دارند و با هدف و انگیزه ی خود این برند را ایجاد کردند و محصولات خود را به بازار عرضه نمودند. در مدت زمان کوتاهی این برند در حوزه تولید لوازم آرایشی به محبوبیت و معروفیت فراوانی دست یافت و موفق شدند نام برند ایزادورا را سر زبان ها بیاندازند. از جمله موارد تاثیرگذار در موفق شدن این برند سوئدی تولید محصولاتی متناسب با نیاز جامعه و بازار آرایشی جهان و همچنین ارائه کالا های آرایشی لوکس و باکیفیت، با قیمت های مناسب و رقابتی اشاره کرد.

 

هدف برند ایزادورا از ابتدا چه بود؟

تلاش مدیران برند ایزادورا همواره این بوده است که محصولات تولید شده خود را با قیمت ارزان و مناسب و مطابق با سلیقه های مصرف کنندگان تولید کند. تمامی محصولات تولید شده توسط برند ایزادورا از بهترین و مرغوب ترین مواد خام ترکیبی و معدنی تولید شده که از نظر کیفیت نیاز ها و انتظارات مصرف کنندگان و مشتریان خود را برطرف سازد  و این امر باعث شده که در تولید و عرضه لوازم آرایشی بدون رایحه و با کیفیت بالا از برترین برند ها باشد. رعایت این استاندارد ها باعث شده تا محصولاتی متناسب با نیاز های مردم و بدون ایجاد حساسیت های پوستی و عوارض برای تولید و روانه بازار کند.

 

قیمت و خرید محصولات آرایشی و بهداشتی برند ایزادورا

محصولات تولید شده ی کمپانی ایزادورا در سال 1984 میلادی به کشور نروژ و منطقه اسکاندیناوی صادر شد و بعد از آن نیز از سال 2003 تا 2008 میلادی به آمریکا صادر شد. بعد از این اقدامات به صورت چشمگیری رضایت مصرف کنندگان محصولات آرایشی این برند در کشور های صادر شده بالا رفت و این رشد رضایت تا حدی زیاد بود که برند ایزادورا تصمیم گرفت تا در سال 2013 میلادی لوازم آرایشی خود را به کشور انگلستان هم صادر کند. برند ایزادورا در همان سال های موفقیت خود به عنوان اسپانسر برنامه بسیار معروف و پرطرفدار یورو ویژن برگزیده شد و این موضوع باعث شد تا اسم برند ایزادورا سر زبان ها بیافتد.