تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

تاپ کات ناخن

تاپ کات ناخن جهت افزایش دوام و ماندگاری لاک به هنگام ژلیش ناخن، کاشت پودر و لاک معمولی بر روی ناخن زده می شود و موجب می شود تا لاک ناخن پخش نشده همچنین پاک نشود. تاپ کات را می توانید در سالن های زیبایی استفاده کرده و یا خودتان آن را از فروشگاه های لوازم آرایشی تهیه کنید. تاپ کات ها انواع متفاوتی دارند و بسته به نیاز شما در سه نوع تاپ کات معمولی، تاپ کات ژل ناخن، تاپ کات مات ناخن موجود می باشد.

تاپ کات ناخن (Top Coat):

معمولا زیبایی و درخشندگی ناخن و یا طرح ها و رنگ لاک هایی که بر روی ناخن خود پیاده می کنید زیبایی دستانتان را چندین برابر می کند. اگر شما جز آن دسته از افرادی باشید که بر روی زیبایی ناخن های خود اهمیت فراوانی می دهید باید تا به حال با  واژه های مانیکور، پدیکور، کاشت ناخن، تاپ کات ناخن، شاین و اصلاحات دیگری آشنا باشید که هر کدام از این انها برای تزئینات و طراحی ناخن به کار می روند. تاپ کات نوعی محلول می باشد که بر روی لاک خشک شده استفاده می شود تا موجب تثبیت رنگ لاک بر روی ناخن شده و همچنین درخشندگی ان را افزایش می دهد.

تاپ کات ناخن

معرفی انواع لاک تاپ کات ناخن:

افرادی که قصد کاشت ناخن و کاشت ژل را دارند تاپ کات قبل از کاشت بر روی ناخن انها زده می شود تا از بروز عفونت های احتمالی جلوگیری به عمل آید، همچنین برخی افراد پس از لاک زدن ناخن آنها نیز رنگ لاک را گرفته و رنگ طبیعی ناخن را از دست می دهد، استفاده از تاپ کت ناخن قبل از لاک زدن موجب عدم رنگ رفتگی ناخن می شود. تاپ کات ها برای کاربردهای متفاوتی مورد استفاده می شود که می توان به تاپ کات مات ناخن، تاپ کات معمولی ناخن و تاپ کات ژل ناخن اشاره کرد.  از انواع لاک تاپ کات ناخن می توان تاپ کات گلدن رز مدل TC، تاپ کات لیزانو مدل Top Coat کد 5250،  تاپ کات پاستل مدل SOLUTION، تاپ کات گلدن رز کد top568 مجموعه 12 عددی، تاپ کات ناخن سیترای شماره 012، تاپ کات آلونسو مدل Tcs، تاپ کت گلدن رز مدل لاک مات کن، لاک گلدن رز مدل Clear کالر اکسپرت، تاپ کات ژل پرتی مدل 101، تاپ کات کیس مدل Glass Shine، تاپ کات خشک کننده سریع لاک ناخن پی 2 و تاپ کات ژلی ریوال د یانگ را نام برد.

انواع تاپ کات ناخن

فرق تاپ کات و برق ناخن:

اولین و اصولی ترین روش هنگام لاک زدن انتخاب رنگ لاک مناسب با رنگ پوست دستتان می باشد. همچنین شما بعد از لاک زدن باید از پر شدن و شکستن ناخن های خود محافظت کرده و درخشندگی ناخن های خود را حفظ کنید که برای این امر استفاده از تاپ کات ناخن بهترین مورد می باشد. تاپ کات ها در انواع مختلفی بوده و برای ناخن های معمولی و یا کاشته شده مورد استفاده قرار می گیرند. اگر شما جز ان دسته افرادی هستید که زیبایی و ماندگاری ناخن هایشان اهمیت دارد به همین دلیل استفاده از تاپ کات ناخن توصیه می شود. تاپ کات همچنین موجب درخشندگی ناخن های شما شده و  برخی افراد نیز از برق ناخن نیز جهت درخشندگی ناخن های خود استفاده می کنند. در این بین برق ناخن و تاپ کات ناخن تفاوت های بسیاری داشته به همین دلیل اطلاع از تفاوت ها و انتخاب بهترین گزینه برای درخشندگی و ماندگاری لاک ناخن هایتان مهم می باشد. از مهم ترین تفاوت بین تاپ کات ناخن و نیز برق ناخن می توان گفت: تاپ کات ها معمولا غلیظ ترند و غلظت آنها از لاک بیشتر است. این غلظت طوری است که خریدار در اولین برخورد می تواند تشخیص دهد کدام تاپ کات غلیظ تر است و بهترین نوع آن را انتخاب کند. تفاوت دوم آنها نوع کاربردشان است. هدف از استفاده برق ناخن ها برای براق و درخشندگی لاک می باشد اما هدف از استفاده از تاپ کات ها برای مات نشان دادن لاک است.

فرق تاپ کات و برق ناخن

بهترین مارک های تاپ کات برای ناخن:

تاپ کات ها در برند ها و مدل های مختلف و متفاوتی تولید و عرضه و روانه بازار می شود. اما تشخیص تاپ کات با کیفیت کار آسانی نیست و باید درباره هر کدام شناخت داشته باشیم. هنگام خرید، خریدار باید به غلظت  و نوع کاربرد دقت فراوانی داشته باشد. اما از بهترین مارک های تاپ کات ها در بازار می توان به تاپ کات گلدن رز مدل TC، تاپ کات سیترای شماره 014، تاپ کات پاستل مدل SOLUTION، تاپ کات گلدن رز کد 568، تاپ کات ناخن سیترای شماره 012 و تاپ کات الونسو مدل TCS اشاره کرد. البته این ها نمونه هایی از بهترین مارک های موجود در بازار هستند که بعلاوه این ها نمونه های با کیفیت دیگری هم در بازار موجود است که می توانید از بازار خریداری کنید. 

بهترین مارک تاپ کات

قیمت تاپ کات:

همانطور که گفته شد تاپ کات ها  محصولاتی هستند که در عرض چند ثانیه روی لاک خشک می شوند و  انواع مختلفی دارند که از نظر غلظت با یکدیگر متفاوت است و به همین خاطر قیمت آنها نیز با یکدیگر متفاوت است و چون انواع مختلفی دارند، هر کدام از آنها کاربرد متفاوتی را دارا می باشد. برای مثال تاپ کات معمولی برای زود خشک شدن لاک و درخشندگی لاک است اما تاپ کات های مات ناخن برای مات نشان دادن لاک های معمولی است و خاصیت درخشندگی لاک را ندارد. قیمت تاپ کات ها بسیار مناسب است و همه افراد می توانند ان را خریداری کنند. تاپ کات ها در برند ها و مدل های فراوانی تولید و عرضه بازار می شود. با توجه به برند و مدل تاپ کات ها، قیمت آنها در بازار از 30،000 تومان الی  80،000 تومان می باشد که خریدار با توجه به نوع کاربری ان و برند تاپ کات ها به راحتی می تواند تاپ کات مورد نظر خود  را خریداری کند.  

قیمت تاپ کات

نحوه خرید بهترین تاپ کات های ناخن:

تاپ کات ناخن کمک می کند تا دوام و ماندگاری لاک ناخن هایتان بیشتر شده و پاک نشود. تاپ کات ناخن یکی از روش هایی است که در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها برای زیبا کردن ناخن ها به کار می رود همچنین یکی از راهکار هایی که قبل از لاک زدن باید دقت کنید این است که لاک های قبلی را با دقت و به خوبی از ناخن هایتان پاک کنید تا سطح ناخن هایتان به خوبی پاک شده و لاک کامل و بدون ناهمواری بر روی ناخن هایتان بچسبد. تاپ کات ناخن با توجه به نوعی که دارد پس از استفاده نیاز است تا در داخل دستگاه UV-LED خشک شود ولی تاپ کات های معمولی نیازی به این دستگاه نداشته و در هوای معمولی و آزاد نیز خشک می شوند. برای خرید تاپ کات ها می توانید به فروشگاه های لوازم آرایشی مراجعه کنید.