تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

پرایمر ژل ناخن

پرایمر ژل ناخن

استفاده از پرایمر ژل ناخن در زمینه ی زیرسازی ناخن و آماده سازی صفحه ی ناخن می باشد. پرایمر ژل ناخن دقیقا مانند چسب عمل می کنند. به کمک پرایمر ژل ناخن شما احتمال بلند شدن و هوا گرفتن مواد ژل ناخن را کاهش می دهید به نوعی پرایمر ژل ناخن مسئولیت ایمن نگه داشتن مواد کاشت را دارد پس با ما همراه باشید تا طریقه ی مصرف درست استفاده از پرایمر ژل ناخن را یاد بگیرید چون در کیفیت کاشت پلی ژل شما به شدت تاثیرگذار است.
 
قبل از هر چیزی دقت کنید که پرایمر ژل ناخن را اصل خریداری کنید چون نه تنها در کاشت پلی ژل بلکه در انواع کاشت ناخن های دیگر هم استفاده می شود. پرایمر ژل ناخن سطح ناخن را حکاکی می کند تا مواد بهتر به آن بچسبد هم چنین پرایمر ژل ناخن به مواد پلی ژل این اجازه را می دهد تا عمیق تر در سطح ناخن فرو برود. فراموش نکنید که قبل از استفاده از پرایمر ژل ناخن از بافر استفاده کنید.
 
پرایمر ژل ناخن

کاربرد پرایمر ژل ناخن

جدا از اینکه پرایمر ناخن را در چه زمینه ای استفاده می کنید به عنوان اولین پوشش برای چسبیدن مواد پلی ژل طراحی شده است. پس بعد از سوهان کشی قبل و زدن ضد قارچ استفاده از پرایمر ژل ناخن از واجبات در کار کاشت پلی ژل می باشد.

انواع پرایمر ژل ناخن در کاشت پلی ژل

پرایمر اسیدی برای افرادی که پوست چرب دارند به شدت پیشنهاد می شود. قبل از این که کاشت پلی ژل را انجام دهید از مشتری باید بپرسید که پوست خشک و یا چرب دارند.پرایمر اسیدی باعث می شود شما احساس سوزش کنید و بوی بسیار تندی دارند.
 
اگر شما از پرایمر اسیدی چندین دفعه برای شخصی به مقدار بالا استفاده کنید ممکن است اسید وارد سیستم گردش خون آن شود و به شدت به سلامتی فرد آسیب برساند.
 
پرایمر غیر اسیدی برای افرادی که پوست خشکی دارند استفاده می شود قدرت چسبندگی در این نوع پرایمر ها پایین تر از پرایمر های اسیدی می باشد همچنین سوزش و بوی کمتری دارند.
 
انواع پرایمر ناخن

فرق بین کاشت با پودر و کاشت پلی ژل در چیست؟

یکی رایج ترین سوالات مشتریان ناخن در تفاوت کاشت ناخن پودری و پلی ژل می باشد.از فواید کاشت پلی ژل می توان به این موضوع اشاره کرد که لیکوئید در آن استفاده نمی شود و دیگر نه تنها ناخنکار بلکه مشتری ام از بوی تند لیکوئید در امان است. شما می دانید که محلول لیکوئید در دراز مدت می تواند به ریه های شما آسیب برساند و در اثر تماس بیش از حد آن با پوستمان ممکن است مشکلات پوستی هم به بار بیاورد. کاشت ناخن پلی ژل از تمیزی و ظرافت بیشتری برخوردار است و به ناخن طبیعی ما نزدیک تر است.
 
در کاشت پلی ژل مراحل سوهان کشی کمتری موجود است و چون موادی به کار رفته در آن انعطاف پذیر است پس دیرتر از کاشت پودری می شکند.ممکن است افرادی به کاشت پودری آلرژی داشته باشند کاشت با پلی ژل برای این دسته بسیار مناسب می باشد.
 
از معایب کاشت ناخن پلی ژل می توان به زمان گیر بودن آن اشاره کرد چون دقت بالایی می خواهد پس ممکن است زمان بیشتری نیاز داشته باشد. مواد پلی ژل گران تر از مواد کاشت پودراست. پس قیمت کاشت آن هم بالاتر است.
 
مواد کاشت پلی ژل تا زمانی که داخل دستگاه ال ای دی نرود خشک نمی شود پس بدون دستگاه ال ای دی امکان کاشت پلی ژل وجود ندارد و ممکن است مواد گاشت پلی ژل  قبل از اینکه انگشتمان را داخل دستگاه بگذاریم از اطراف ناخن شره کند پس باید دائما دور ناخن را چک کنیم .
 
درسته که مواد کاشت پودری قیمت ارزان تری نسبت به مواد کاشت پلی ژل دارد ولی زحمت آن از کاشت پلی ژل در مرحله ی سوهان کشی بعد یعنی بعد از مواد گذاری بیشتر است باید فرم دلخواه مشتری را به کمک دستگاه سوهان برقی در بیاوریم که این کار هم دقت بالا و هم زمان بیشتری می خواهد.

نحوه ی زدن پرایمر ژل ناخن

یک لایه نازک از پرایمر ژل ناخن را بزنید و تقریبا 30 ثانیه صبر کنید تا کاملا خشک شود و روی خیسی مواد پلی ژل ناخن را نگذارید. به یاد داشته باشید که پرایمر را تنها یک بار بر روی سطح هر ناخن بزنید اگر بخواهید چندین بار بزنید برای سلامتی ناخن فرد خطرناک می باشد.
 
 در هنگام مواد گذاری چون پرایمر را انگشت به انگشت می زنیم ممکن است شما آن را فراموش کنید پس بهتر است پرایمر ژل ناخن کنار دستتان باشد که از یاد نرود.
 
دقت کنید که پرایمر ژل ناخن را دقیقا بر روی سطح روی ناخ بزنید و از تماس آن بر دیواره های ناخن به شدت بپرهیزید.
 
در صورت اینکه شما زدن پرایمر ژل ناخن را فراموش کنید مواد تنها 24 ساعت بر روی ناخن شما باقی می ماند و بعد از آن چسبندگی از بین می رود و شروع به افتادن می کند.
خرید پرایمر ناخن

قیمت و خرید پرایمر ژل ناخن

همه ی ناخن کار ها در کنار مهارت و استعداد کار ناخن که دارند به اصولی مانند خرید مواد و ابزار های کاشت ناخن اصل توجه می کنند چون تنها مهارت در کیفیت کاشت تاثیر نمی گذارد بلکه جنس موادی که در کاشت به کار می رود هم مهم می باشد.
 
مواد کاشت ژل ناخن به گونه ای می باشد که تشخیص اصل از تقلبی را فقط در هنگام کار با مواد متوجه می شویم یعنی به گونه ای نیست که ما فقط با نگاه کردن به آن بفهمیم جنس تقلبی است پس در این قسمت پیدا کردن فروشگاهی که همه ی محصولات کاشت ناخن را به طور اصل در اختیار ما قرار می دهد کار دشواری برای ناخنکار است.
 
ما این دشواری را برای شما راحت کردیم فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی بهداشتی نیروان کلیه محصولات آرایشی و بهداشتی چه در زمینه ی مو، صورت، ناخن ، بدن و غیره را به صورا اصل و اورجینال در اختیار شما قرار داده است. با خرید از فروشگاه اینترنتی نیروان دیگر نگران تقلبی بودن وسایل کاشت ناخن نباشید.