Axe
Axe

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

Axe

آشنایی کامل با برند اکس 

امروزه قدرت متقاعد کننده بوی خوب بدن را نمی توان انکار کرد، زیرا مانند نفس در ریه های ما وارد می شود و یک بوی خوب تمام حس های بد را از ما دور می کند. حال ما قسمت داریم در این مقاله شما را با یکی از بهترین نام های تجاری با نام برند آکس آشنا کنیم. هنگام استفاده از بوی خوش علاوه بر افزایش اعتماد به نفس خود و لذت بردن از بوی خوب، پیامی که به صورت غیر مستقیم به اطرافیان منتقل می کنیم این است که بهداشت شخصی خود را رعایت کرده ایم و دیگران از بوی بدن ما آزرده نخواهند شد و از نظر اجتماعی شخصیت خود را بالاتر برده ایم. در کنار این موارد بوی اسپری یا مام مورد استفاده ما شخصیت و خلق و خوی ما را نشان می دهد و ما را جذاب تر می کند. همه این ها دلیلی بر انتخاب یک محصول اورجینال و عالی با بهترین قیمت است. پیشنهاد ما به شما خریداری محصولات آرایشی اصلی با نام تجاری اکس است. 

 

برند آکس خاص آقایان

تاریخچه بهترین برند محصولات آرایشی 

برند اکس، نام تجاری یک شرکت محصولات آرایشی مردانه است که در سال 1983 در فرانسه توسط یونیلیور تاسیس شد و بسیار مورد توجه عموم مردم قرار گرفت. اکس در کشور هایی از جمله انگلستان، استرالیا، نیوزلند و چین به جای استفاده از نام تجاری خود، به دلیل یک سری مشکلات تجاری، از لینوکس (Lynx) و در آفریقای جنوبی نیز از نام EGO برای محصولات مردانه خود استفاده می کند. با گذشت زمان فروشگاه ها و شعبه هایی از این نام در سایر نقاط جهان تاسیس شد که محصولات آکس با بهترین قیمت و به صورت اورجینال را در اختیار علاقه مندان به این محصولات قرار داده شود. 

آکس بعد از موفقیت در اروپا و دیگر کشورهای اطرافش در سال 2002 در آمریکا و امروزه محصولات اصل اکس (Axe) توسط شرکت های عضو اتحادیه اروپا تولید و در سراسر جهان عرضه می‌ شونداین مارک از سال 1983 تا حدود 1989 ، نامهای مختلفی برای توصیف محصولات خود استفاده می کرد و معمولا محصولات مردانه اش شامل مشک، ادویه، کهربا، شرقی و دریایی بود. از سال 1990 تا 1996 ، از نامهای جغرافیایی برای محصولات بهداشتی استفاده می شد. در سال 2009 ، این محصول یک ظرف هشت سانتی متری به نام Ax Bullet را روانه بازار کرد و نام تجاری آکس بر روی محصولات مردانه این شرکت ماندگار شد و گسترش یافت. این محصول ترکیه‌ ای اکس با ظهور انواع اسپری ضد تعریق مردانه و زنانه‌ شروع به کار کرد و با ارائه بهترین محصولات و خوش رایحه ترین اسپری‌ ها و مام ها و محصولات دیگر توانست جایگاه خوبی در بین طرفداران محصولات این مارک پیدا کند. 

 

اسپری و مام آکس

بهترین رایحه اسپری و مام 

در حال حاضر انواع اسپری، مام های ضد تعریق و سایر محصولات برای آقایانی ارائه شده است که به بوی عطر و رایحه خود توجه ویژه ای دارنداین محصول بهترین محصولات باب بهترین قیمت هستند که برای آقایان تولید می شوند. این محصولات در دسته های مختلفی قرار می گیرند که شامل اسپری مردانه اکس، اسپری دِئودورانت اکس ، اسپری اکس دارک تمپتیشن و مام اکس و شامپو بدن و شامپو سر اکس هستند. این محصولات در اندازه های مختلفی تولید می شوند و برای خرید مشتریان به نمایندگی محصولات و فروشگاه axe فرستاده می شوند. 

این نام تجاری بهترین محصولات خود را به صورت دائمی به بازار عرضه می کند اما تعدادی محصولات آرایشی نیز دارد که شامل محصولات محدودی است که هر چند وقت یکبار به بازار عرضه