Callista
Callista

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

Callista

معرفی برند کالیستا 

برند کالیستا از نام های تجاری پرآوازه ایران برای فروش لوازم آرایشی با کیفیت بالا می باشد. شرکت کالیستا با بهره گیری از مواد اولیه سازگار با شرایط آب و هوای ایران، محصولات آرایشی رنگین کمانیش را روانه بازار داخلی و جهانی کرده است. با توجه به اینکه محصولات آرایشی از شرایط آب و هوایی یک کشور تاثیر می گیرد، شرکت کالیستا به این تاثیر حساسیت ویژه ای دارد.  

شرکت سازنده در زمینه تحقیق و توسعه مواد اولیه تخصص خرج می کند. پتانسیل اثر بخشی برند کالیستا بالا می باشد. به طور خاص برای لوازم آرایشی و مراقبت شخصی طراحی شده است. طیف کاملی از تخصص های مراقبت  شخصی را با توجه به فرهنگ ایرانی به  زیبا رویان برندش، ارائه می کند. در واقع برند کالیستا یک شرکت زیبایی رنگارنگ است که بر طراحی و تولید مخلوط های خلاقانه برای بازار لوازم آرایشی و مراقبت های شخصی متمرکز است. 

 مخلوط های خلاقانه ای که ناشی از ترکیب بهینه مواد اولیه ارزشمند می باشند. تیم متخصصان با تجربه برند کالیستا به طور مداوم با مشتریان همکاری می کند تا راه حل های اصلی، با کیفیت بالا و رقابتی  را در قالب لوازم آرایشی زیبایی در اختیار آن ها قرار دهد. طراحی و تولید محصولات آرایشی برند کالیستا برمبنای نیاز های پوستی بانوان، زیباتر شدن ظاهر آن ها و در نهایت اعتماد به نفس بالا پایه ریزی شده اند. 

محصولات آرایشی برند کالیستا اصل با بهترین قیمت از نمایندگی کالیستا در مرکز تجاری نیروان به صورت آنلاین و حضوری در حال خرید و فروش است. 

مرکز تجاری نیروان به عنوان فروشگاه تجاری در زمینه خرید و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی، بدون محدودیت برند فعالیت می کند به گونه ای که کلیه برند های مطرح خارجی و  داخلی را با فروش لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال با کمترین قیمت پوشش می دهد.  

خریدارانی که در حال جستجوی انواع  های آرایشی و بهداشتی مطرح در یک ویترین زیبایی همراه با سلامتی هستند می توانند به صورت آنلاین به مرکز خرید نیروان مراجعه کنند. 

برند کالیستا تست حیوانی داره؟ 

داستان تست حیوانی انواع برند ها از جمله برند کالیستا از آنجایی شروع می شود که با رشد بیش از حد آغاز شد و با پخش یک فیلم به نام آقای رالف برای حمایت از حیوانات به وسیله حمایت مصرف کننده گان از رشد آن کاسته شد و توانست تمام جهان را تکان دهد. منظور از تست حیوانی لوازم آرایشی و بهداشتی به صورت کلی جنبه مالی برای مالکین برند ها دارد. 

 درواقع برند هایی که تست بی رحمانه حیوانی را روی محصولات خود انجام ندهند جایی در بازارهای تجاری بزرگ مانند چین برای فروش ندارند. چین به عنوان اولین کشور شرط تست حیوانی را در قراردادهای خود به عنوان اصلی ترین شرط قرار داده است. طبق دستورات این کشور تمام برند هایی که قصد عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی را به بازار داشته باشند باید ابتدا لوازم آرایشی و بهداشتی را بر روی حیوانات بی گناه تست کنند. 

 در پی این تست حیوانات بی زبان زیادی تلف می شوند. به دلیل حساسیت هایی که با برخی مواد اولیه آرایشی و بهداشتی دارند، مرگ به سراغ آن ها می آید. مواد اولیه ایی که تنها بر روی بدن برخی حیوانات واکنش نشان می دهند بدون اینکه ذره ایی برای سلامتی انسان ها ضرر داشته باشند. طبق بیانه اعلامی جهانی انجام دادن تست حیوانی جز تلف شدن حیوانات هیچ ضرری را ثابت نمی کند. 

 برند کالیستا نه تنها هیچ تست حیوانی ندارد بلکه در لیست برندهای حمایت کننده از رالف می باشد. بنابراین محصولات آرایشی برند تست حیوانی ندارند. 

مدافعان رالف می توانند محصولات آرایشی برند کالیستا اصل با بهترین قیمت را بدون تست حیوانی از مرکز فروش نیروان به صورت اورجینال تهیه و سپس خرید کنند.