Crystal
Crystal

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

کریستال

 شادابی و زیبایی پوست و مو برای هر شخصی اهمیت دارد، از این رو افراد برای مراقبت و تثبیت زیبایی خود از محصولات برندهای آرایشی مختلف برای پاکسازی و زیبایی پوست و موی خود استفاده می کنند تا ظاهری جذاب تر داشته باشند. برند محصولات آرایشی کریستال، یکی از برندهای آرایشی مطرح در ایران است که در ابتدا در حوزه مو و ساخت سرم مو شروع به فعالیت نمود، اما اکنون  با گسترش تنوع محصولاتش، توانسته بخشی از نیاز بازار آرایشی و بهداشتی را رفع کند.

 

 محصولات  مراقبتی برند آرایشی و بهداشتی کریستال، تولید کننده شامپو، نرم کننده ، رنگ مو و سرم مو

 

 محصولات موی کریستال

برند کریستال با تنوع بالا و قیمت مناسب محصولاتش، مورد توجه قشر زیادی از مردم قرار گرفته است. سرم مو، انواع حالت دهنده های مو، ماسک مو های دوفاز، نرم کننده ها و شامچوهای گیاهی کریستال از بهترین محصولات ایرانی هستند که در ادامه به توضیح بیشتری درمورد آنها می پردازیم.

سرم موی کریستال

یکی از پرفروش ترین محصولات سرم موی کریستال است که در سایت های آرایشی و بهداشتی فروش بالایی دارد و در میان مصرف کننده گان محبوبیت دارد. استفاده از سرم موی کریستال موهای شما را نرم و ابریشمی می کند، میزان حالت دهندگی آن را بالا می برد، و همچون لایه ای مقاوم از موی شما در مقابل حرارت سشوار، فرکننده ها و اتوی مو جلوگیری میکند و مانع از وجود موخوره در موهای شما می گردد.

ماسک مو های دوفاز

ماسک مو های دوفاز از جمله محصولات مراقبتی مو هستند که اخیرا در میان محصولات شرکت های تولید محصولات مو و زیبایی جای گرفته اند و مورد توجه بسیاری از مشتریان این حوزه قرار گرفته اند. ماسک های دوفاز کریستال نیز در انواع مختلفی وجود دارند که دوفاز آبی، سبز و دوفاز کراتینه از پرفروش ترین آنها به حساب می آید. 

ماسک موی آبی کریستال: اگر موهای چربی دارید پیشنهاد میکنم از ماسک موی آبی کریستال استفاده گنید. این ماسک مو چربی اضافه موهای شما را کاهش می دهد و موهایی خوش حالت با چربی مناسب را برای شما به ارمغان می آورد. 

ماسک موی سبز کریستال: زبری و مو خوره موها امری است که بسیاری از افراد  با آن مواجه هستند. اگر شما هم جزء دسته ای هستید که با موخوره و زبری مو مواجه هستید، ماسک موی کریستال سبز راهکاری برای حل این مشکل شماست.

ماسک موی کراتینه کریستال: ماسک موی کراتینه برند کریستال، موهای شما را نرم میکند و فرم دهی را برایتان ساده تر میکند.

شامپوهای کریستال گیاهی 

شامپوهای کریستال پایه گیاهی دارند و در انواع مختلف جهت رفع نیازهای مختلف افراد تولید و توزیع شده است. شامپو کریستال فلفل مخصوص موهای چرب، شامپو کریستال جوانه گندم مخصوص شستشوهای روزانه و تقویت کننده، شامپو کریستال پسته ضد ریزش و حجم دهنده، شامپو کریستال مخصوص موهای رنگ شده، شامپو ضد شوره کریستال.

 

بهترین قیمت محصولات برند کریستال را با ما تجربه کنید.

تگ ها