DoDo Girl | دو دو گرل
DoDo Girl | دو دو گرل

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

دودو گرل

برند دو دو گرل DoDo Girl

برند دودو گرل تولید کننده انواع لوازم آرایشی و محصول کشور چین میباشد. محصولات آرایشی این برند با توجه به کیفیت و تنوع جایگاه خاصی دربین مصرف کنندگان لوازم آرایشی کسب کرده است.

برند دودوگرل ساخت کجاست؟

کشور چین امروزه در ساخت لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیتش را زیاد کرده است و یکی از برند های معروف در این زمینه برند دودو گرل میباشد.
برندdodo-girl

محصولات آرایشی دو دو گرل

محصولات آرایشی این برند شامل انواع پالت سایه چشم، پالت رژگونه،پالت سایه ابرو، پالت هایلایتر و کانتور، پالت کانسیلر میباشد که با توجه به قیمت ارزان و کیفیت مناسب محصولات مورد توجه بسیاری از عزیزان قرار گرفته است و طرفداران بسیاری را جذب خود کرده است.

پالت سایه دودو گرل

جذاب ترین و پرمصرف ترین محصول این شرکت پالت سایه  چشم است که آن را را در بسته بندی های متفاوتی ارائه کرده است. پالت سایه چشم دو دو گرل دارای تنوع در رنگ های جذاب با پیگمنت بالا می باشد که نشان از مرغوبیت این محصول دارد و آن را از دیگر محصولات متمایز کرده است.
  • پالت سایه چشم 9 رنگ دودو گرل
  • پالت سایه چشم 10 رنگ دو دو گرل(DoDo Girl)
  • پالت سایه چشم 12 رنگ دودو گرل
  • پالت 13 رنگ سایه چشم DoDo Girl
پالت سایه چشم dodo girl

سایه ابرو دوقلو دو دو گرل

سایه ابرو دودو گرل

 

پالت کانتور و هایلایتر

پالت کانسیلر

رژگونه دوقلو دودو گرل

رژگونه دوقلو دودو گرل

 

خرید محصولات آرایشی دو دو گرل

یکی از بهترین روش های خرید محصولات آرایشی و بهداشتی خرید آنلاین می باشد چرا که شما با کمترین صرف وقت و هزینه به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را مقایسه کنید و با توجه به ویژگی های آن انتخاب درست انجام دهید. فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان عرضه کننده بهترین و متنوع ترین برند های آرایشی و بهداشتی  و تضمین اصالت کالا سعی بر رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود داشته است. برای خرید لوازم آرایشی اصل و محصولات برند دودوگرل شامل پالت سایه چشم،رژگونه، کانسیلر، هایلایتر و کانتور، سایه ابرو میتوانید از طریق وب سایت رسمی نیروان اقدام بفرمایید.