Garnier
Garnier

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

Garnier

محصولات گارنیر ساخت کجاست؟ 

گارنیر متعلق به کشور فرانسه است. از سال 1904 تولید محصولات طبیعی آرایشی و بهداشتی را آغاز کرده و از سال 1970 توسط شرکت بزرگ لورال، خریداری شد. در سال 1960 اولین محصول مراقبت از پوست و رنگ موی دائمی توسط متخصص پوست و مو با نام آلفرد امور گارنیه که مدیریت شرکت گارنیه را در دست دارد، ساخته شده است. محصولات گارنیر با لقب گارنیه هم در بازار لوازم آرایشی اورجینال معروف است. لقب گارنیه بر گرفته از نام تولید کننده آن می باشد. فروش محصولات آرایشی گارنیر به صورت بین المللی در کشورها بزرگی چون آمریکا، هندوستان، چین و ایران انجام می شود که از طرف نهاد بزرگ نظارت بر لوازم آرایشی ارگانیک،  رتبه7 محصولات آرایشی طبیعی جهان را به خود اختصاص داده است. برند آرایشی گارنیر با ارائه رنگ سبز، استفاده از عصاره میوه ها و گیاهان مغذی در محصولات خود را به رخ مشتریان می کشد. در پی این امر شعار مدیریت شرکت گارنیه به شرح زیر است: «ما به عنوان یکی از برندهای پیشرو در زمینه محصولات زیبایی در جهان ، آرزو داریم تا با هموارسازی راه به سوی زیبایی بیشتر و پایدارتر که برای همه ما قابل دسترسی است ، تأثیر مثبتی ایجاد کنیم.
 

لوازم آرایشی و بهداشتی گارنیر

 

محصولات گارنیر اصل با بهترین قیمت [خرید+حراج ویژه] 

محصولات گارنیر اصل در ایران طرفداران خاص خود را دارد. طرفدارانی که با شیمیایی بودن لوازم آرایشی و بهداشتی مخالف هستند و استفاده از موادشیمیایی غیرمجاز در کالاهای مراقبت از پوست و مو را عامل اصلی تخریب آن ها می دانند. بنابراین انتخاب لوازم طبیعی اولین انتخاب آن ها است.  
 
 دسته بندی تخصصی گارنیه با خواص ترکیبات طبیعی، استفاده از دانه ها، جوانه ها و گل ها شامل موارد زیر است: 
 

محصولات مراقبت از مو گارنیه 

فرمول ساخت محصولات فرانسه برای انواع موهای فر، موج دار، لخت بی حالت، آسیب دیده در اثر رنگ و دکلره، موخوره دار و موهای ضعیف در اثر کمبود مواد مغذی متفاوت است. ترکیب انواع گیاهان و میوه ها پایه اصلی شامپو های روزانه، لوسیون های مو، ماسک موها، اسپری های براق کننده مو، شامپو های تقویتی برای موهای ضعیف، اسپری های حالت دهنده مو گارنیه را تشکیل می دهد. گارنیر با توجه به نوع پوست سر مانند پوست سر چرب، خشک و معمولی از ترکیبات فاقد چربی گیاهی یا شامل چربی گیاهی استفاده می کند. افرادی که دارای موی خشک با پوست چرب هستند می توانند از شامپوهای اورگانیک مخصوص پوست سرچرب با موهای خشک استفاده کنند. به این نکته که پوست سر شما مانند پوست صورتتان دارای انواع چرب، خشک، معمولی، مختلط است، دقت کنید. 
 
سولفات ماده شیمایی نگهدارنده در برخی شامپوهاست که به دلیل حساس کردن جنس بعضی از موها در هیچ کدام از محصولات مو گارنیه به کار نمی رود. مواد طبیعی در ساخته های مو شرکت گارنیر شامل ترکیبات کامل میوه ها و گیاهان، بدون سولفات، گنجینه عسل دارویی، روغن نارگیل و کره، کاکائو، آب نارگیل و آلوئه ورا، زنجبیل، شیر بادام، روغن آرگان و کرن بری، روغن آووکادو، روغن آرگان مراکش و روغن کاملیا، جو دوسر و زیتون افسانه ای هستند. هر کدام از این مواد گیاهی و اورگانیک با فرمولاسیون خاصی که در آن ها به کار رفته است کارایی بالایی دارند. 
 

مزّیت های محصولات مراقبتی مو گارنیر