GATSBY
GATSBY

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

GATSBY

درسال 1978 محصولات آرایشی مردانه برند گسبی، شامل محصولات مراقبت از مو و پوست، عطر و دئودورانت، با هدف رفع نیازهای مردان جوان شیک و جذاب در بازار عرضه شد، اکنون پس از گذشت سال ها برند گتسبی یکی از بهترین برندهای آرایشی بهداشتی مردانه به حساب می آید که عمده تولیدات آن را حالت دهنده های مو با کیفیت بالا تشکیل داده است. واکس موی گتسبی این امکان را به شما می دهد تا مویی صاف و لطیف، مدرن و یا کلاسیک داشته باشید و در طول روز موهای شما را به همان صورتی که حالت داده اید نگه می دارد.
 
روش استفاده و طریقه مصرف واکس مو گتسبی
حالا تکنیک های استفاده از واکس برند گتسبی رو با هم بررسی میکنیم:
 
 
 
با خرید محصولات گتسبی تجربه ای فوق العاده از حالت دهنده مو داشته باشید.
 
ابتدا مقدار کمی از واکس موی گتسبی را با انگششتتان بردارید، نوک انگشتان دستان خود را به هم مالش دهید تا تمام انگشتانتان به واکس مو آغشته شوند و سعی کنید لا به لای انگشتانتان هم به واکس موی گتسبی آغشته شود.
 
نحوه استفاده از واکس مو کتسبی را با ما آموزش ببینید.
 
وکس مو گتسبی را ابتدا از پشت سر به سمت کناره های سر بمالید و بدون اینکه به موهای جلو سرتان دست بزنید، از پشت گردن تا بالای سر، موهایتان را به وکس مو آغشته کنید. مطمئن شوید که تمام قسمت های ذکر شده به وکس آغشته شده باشد.
 
وکس موی گسبی یک حالت دهنده فوق العاده است.
 
از انگستهایتان به عنوان شانه استفاده کنید و موهایتان را آهسته به سمت پایین حالت دهید و موهای کنار سرتان را هم به وسیله انگشتانتان و با حالت حرکت زیگزاگی فرم دهید. برای فرم دهی بهتر و نتیجه مطلوب تراز روش پیچاندن مو استفاده گنید. به این صورت که نوک مو را بگیرید و پیچ دهید و به سمت بیرون بکشید و مجددا مقداری از وکس مو گتسبی را به انگشتانتان بمالید و از بالا به پایین بکشید و از نتیجه کار لذت ببرید.
 
خرید وکس موی گتسبی در رنگ های مختلف را در فروشگاه نیروان تجربه کنید
 
هنگام خرید محصولات گتسبی به رنگ آن توجه کنید تا وکسی متناسب با نیاز خود تهیه کنید. اکنون توضیح مختصری از رنگ های مختلف محصولات گتسبی خواهیم داشت تا کمکی در انتخاب شما برای خرید محصولات گتسبی با بهترین قیمت باشد.
 
واکس مو گتسبی آبی
واکس موی گتسبی آبی حالت دهنده ای قوی است که رطوبت موها را حفظ می کند و جلوه ای تر و خیس به موها می دهد و به خاطر وجود روغن جوجوبا، از خشکی موهای شما جلوگیری میکند و با استفاده از واکس موی گتسبی آبی موهای شما انعطاف بیشتری در مقابل حالت دهندگی خواهد داشت.واکس موی گتسبی آبی موهای شما را چرب نمیکند و فقط شرایطی را برای موهای شما ایجاد خواهد کرد که به واسطه آن حالت مو های خود را به هر شکلی که می خواهید تغییر دهید و نگرانی برای نامرتبی موهای خود در طول روز نداشته باشید چرا که واکس موی گتسبی آبی موهایتان محکم و ثابت نگه خواهد داشت.
 
واکس مو گتسبی نارنجی 
اگر موهایی بلند دارید واکس مو گتسبی نارنجی برای موهای شما پیشنهادی فوق العاده است. فرمول خاصی که در تولید واکس مو گتسبی نارنجی استفده کرده اند این امکان را به شما می دهد که اگر موهای بلند و حالت داری دارید، بتوانید فرمی زیبا و جذاب به موهای خود بدهید. این محصول حاوی پلیمر صاف کننده است که به تازگی در برخی محصولات مورد استفاده قرار میگیرد و باعث می شود که مو پس از استفاده از واکس مو گتسبی نارنجی، حالت سبکی داشته باشد.
 
همراه فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی نیروان باشید...
 
اطلاعات بیشتری در خصوص واکس مو گتسبی و مشخصات رنگ های مختلف آن در اختیار شما خوایم گذاشت.

تگ ها