Gillette
Gillette

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

Gillette

برند ژیلت 

اگر شیو کردن را به عنوان روشی برای از بین بردن موهای زائد انتخاب می کنید ، می دانید که با کشیدن تیغه آن روی پوست گرانبهای خود احتمال زخمی شدن، حالت سوختگی با تیغ، موهای زیر پوستی و سایر مشکلات دردناک (و ناخوشایند) پوستی وجود خواهد داشت. در حالی که می توانید با انتخاب یک ژیلت اورجینال برای اصلاح از وقوع چنین اتفاقاتی پیشگیری کنید. محصولات شرکت ژیلت یکی از بهترین و مطرح ترین برند ها در این حیطه می‌باشد. 

 

ژیلت چیست؟

ژیلت نوعی تیغ ریش تراش مرغوب از شرکت آمریکایی است که به حفظ رطوبت موهای ریش کمک می کند ، با تهیه این ژیلت ها با بهترین قیمت موهایی نرم تر و برش مو های را راحت تری را نجربه میکنید.علاوه بر این ریش تراش ژیلت یک لایه محافظ ضد اصطکاک را فراهم می کند و باعث می شود که تجربه ساده تری از تراشیدن با تیغ داشته باشید. 

 

مارک ژیلت خوب برای بانوان

درمیان محصولات ژیلت اورجینال، ژیلت ونوس می تواند وسیله ای عالی برای از بین بردن موهای زائد صورت و بدن بانوان باشد و بدون آسیب رساندن به پوست حساس و لطیف آنها در مدت زمان بسیار کوتاه آنها را از بین ببرد. کافیست آب و صابون بزنید، ژیلت را در جهت رشد موها بکشید و آبکشی کنید و سپس از مرطوب کننده مورد علاقه خود استفاده کنید.

 

محصولات برند ژیلت

شرکت ژیلت تنها محصولاتش را به تیغ ریش تراش محدود نکرده و محصولاتی چون فوم ژیلت ریش تراش، استیک ژیلت دئودورانت، افترشیو ژیلت و سایر محصولات بهداشتی را در سبد خود داده است.

 

خرید محصولات برند ژیلت اورجینال با بهترین قیمت