L’Oreal
L’Oreal

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

L’Oreal

 امروزه با توجه به پیشرفت های عصر جدید برندهای معتبری همچون لورال در تولید انواع لوازم آرایشی شناخته شده اند. پایه گذار این کمپانی شخص فرانسوی است و لوازم بهداشتی مختلف اعم از لوازم پوستی، مراقبت از مو و عطر را تولید و به بازار عرضه کرده است. در این مطلب می خواهیم مشاوره های لازم در زمینه خرید و توزیع لوازم آرایشی معتبر را ارائه دهیم. 
 
 قیمت محصولات لورال
 
معنی لورال 
 L'Oréal  پاریس نام یکی از بزرگترین شرکت های لوازم آرایشی است که از نام آن کشور تاسیس شده اش قابل تشخیص است. تهیه این نوع لوازم آرایشی به خانم های ایرانی بسیار توصیه می گردد زیرا کیفیت تولیدات این برند مورد تایید بسیاری از متخصصان قرار گرفته است.
 
 
 
صاحب برند L'Oréal 
  L'Oréal به عنوان یک کمپانی شناخته شده و مشهور فرانسوی در سال 1909 میلادی توسط فردی شیمی دان به نام اوژن پل لوئی شولر در قالب یک شرکت بزرگ لوازم آرایشی و بهداشتی تاسیس شد. این شرکت در ابتدا یک شرکت نوپا و تازه تاسیس به نام Oréale  بود که افرادی زیادی آن را نمی شناختند اما با گذشت زمان و ارائه لوازم آرایشی و بهداشتی با کیفیت این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید لوازم آرایشی، بهداشتی در سراسر جهان معرفی شد.  
 
فعالیت جدی این شرکت با تولید رنگ موی بی ضرر آغاز شد. اوژن پل لوئی شولر با بهره گیری از نمک های معدنی و حنا ترکیب رنگ مو ایجاد می نمود. رنگ موهای تولید شده موجب درخشان شدن موها می شد شولر تصمیم گرفت نام شرکت خود را به رنگ مو بی ضرر فرانسوی تغییر دهد. اما این اسم هم پایدار باقی نماند و با گذشت زمان L'Oréal به عنوان نام شرکت ثبت گردید. 
 
معرفی برند L'Oréal 
این شرکت انواع لوازم آرایشی و بهداشتی را با تحقیقات لازم در زمینه مو و پوست تولید و به بازار عرضه می کند. در واقع شرکت L'Oréal توانست با نوآوری و تحقیقات لازم تحولی عظیم در صنعت زیبایی ایجاد نماید. این شرکت با حضور سه شیمی دان تاسیس شد و سپس به تدریج تعداد اعضای تیم آن افزایش یافت به طوری که امروزه حدود 80 هزار نفر در عرصه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی با نام L'Oréal در حال فعالیت هستند.  
 
زنان پس از تمام شدن جنگ بیشتر به ظاهر خود اهمیت می دادند و به همین دلیل با خاکستری شدن موها دنبال راهکاری برای پوشش آن ها بودند. با تولید رنگ موهای بی ضرر L'Oréal خانم ها بسیار از این کالا استقبال کردند به همین دلیل علاوه بر پاریس در کشورهای دیگر همچون اتریش، انگلستان، ایتالیا، هلند و آمریکا صادر شد.  
 
شرکت L'Oréal پس از تولید رنگ مو فعالیت خود را در عرصه ی تولید لوازم آرایشی دیگر گسترش داد. این شرکت علاوه بر پاریس در روسیه نیز شعبه ی دیگری از خود را تاسیس نمود. شولر تاسیس کننده این کمپانی پس از گذشت زمان، تصمیم گرفت برای طلایی شدن رنگ موهای خانم ها رنگ موی جدید با رنگ های طلایی را تولید نماید. رنگ موی بلوند تا مدت ها یکی از پرطرفدارترین رنگ مو بین خانم ها بود.  
 
 
 
 
 
محصولات پوستی
تولیدات پوستی کمپانی لورال در سراسر جهان مشهور است. این کمپانی انواع تولیدات پوستی درجه یک را به سراسر جهان ارسال می کند. نمایندگی های موجود در ایران انواع محصول  پوستی اعم از پرایمر، کرم ضد چین و چروک، کرم پودر، کرم آبرسان و کانسیلر را با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می کند.
 
نمایندگی اورال با تهیه انواع لوازم آرایشی اصلی، لوازم آرایشی درجه یک را به خانم ها و آقایان ایرانی ارائه می دهد.
 
این کمپانی با سابقه درخشان خود در عرصه تولید لوازم آرایشی، انواع کرم های مختلف مناسب برای پوست های متفاوت را تولید و عرضه می کند. محصولات مراقبتی و جلوگیری از چین و چروک نیز یکی از معروف ترین کرم های این کمپانی است.
 
انواع محصولات اورجینال مو و پوست برند لورال با حراج ویژه
 
 
 
محصولات لورال 
تولیدات L'Oréal برای مو 
 
کمپانی L'Oréal علاوه بر تولید و عرضه محصولات پوستی، انواع شامپو و کرم مو را مناسب برای جنس موهای مختلف تولید نموده است.  
 
 
 
تشخیص شامپو لورال اصل 
امروزه فروشگاه های اینترنتی بسیاری در زمینه فروش لوازم آرایشی فعالیت دارند حال شما با سه روش می توانید شامپو لورال اصل را از تقلبی تشخیص دهید. هدف از این مطلب جلوگیری از توزیع لوازم آرایشی تقلبی است. بارکد، بچ کد، برچسب زرد سه نشانه ای است که باید به آن توجه کنید.  
 
همانطور که می دانید لوازم آرایشی و بهداشتی دارای بارکد هستند، سه رقم اول بارکد از سمت چپ حاکی از شرکت سازنده است. اسکن کردن بارکد اطلاعات بیشتری از کالا را به شما ارائه می دهد.   
 
برچسب زرد یکی دیگر از نشانه های اصل بودن کالا است. برچسب زرد حاکی از اورجینال بودن لوازم آرایشی است . اگر شامپو اورجینال نباشد اثری از برچسب زرد وجود نخواهد داشت.  
 
سامانه پیامکی 20008822  و تراشیدن برچسب خاکستری روی شامپو می تواند به تشخیص اورجینال بودن آن کمک  کند.  
 
بچ کد شامپو در واقع برچسب روی شامپو است که اطلاعاتی اعم از سری ساخت، تاریخ های تولید و انقضا روی آن درج می شود.  با داشتن بچ کد و ورود به سایت های اینترنتی نمایندگی لوازم آرایش می توانید از اصل بودن شامپو مطمئن شوید.  علاوه بر این موارد، به رنگ بدنه شامپو ها نیز دقت کنید.  
 
 
 
محصولات لورال 
کیفیت لوازم بهداشتی L'Oréal 
برای تهیه لوازم آرایشی معتبر با بهترین قیمت می توانید مشاوره های لازم را از متخصصان دریافت کنید. امروزه فروشگاه های بسیاری در زمینه فروش لوازم آرایشی، بهداشتی در حال فعالیتند . مو و پوست قسمت های مهم بدن هستند به همین دلیل می توانید با مشاهده کاتالوگ لوازم بهداشتی آرایشی  مو و پوست، لوازم مورد نیاز خود را با بهترین قیمت خریداری کنید. حراج ویژه فروشگاه ها مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد به همین دلیل فروشگاه ها علاوه بر ارائه کاتالوگ ها و مشاوره های لازم با حراج ویژه مشتریان را به خود جذب می کند. با دیدن کاتالوگ پوست و مو می توانید از قسمت حراج ویژه فروشگاه نیروان خرید کنید. توزیع لوازم آرایشی معتبر بر عهده شرکت های پخش است.  
 
کیفیت و قیمت لوازم بهداشتی لورال دو فاکتور مهم برای مشتریان است. شما برای دسترسی به بهترین قیمت می توانید وارد سایت های نمایندگی معتبر شوید.