Nivea
Nivea

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

Nivea

برند  نیوا 

برند نیوا  یکی از بهترین برند های مطرح خارجی در بازار است که در حال خرید و فروش محصولات آرایشی، بهداشتی و درمانی می باشدشرکت تولیدی با  بررسی نیازمصرف کننده گان از به روزترین متدها برای ساخت محصولات زیبایی و تقویتی  صورت و بدن استفاده می کند. فروش جهانی با بیش از صد سال سابقه می تواند بارزترین نشانه برای کیفیت بالا محصولات باشد. مراکز تحقیقاتی محصولات برند به صورت جهانی از مصرف کننده گان نظر سنجی می کنند. با جمع آوری و به کاربردن نظرات در تولیدات شرکت علاوه بر گسترش لوازم، تأثیرگذاری محصولات بر روی پوست را حتمی می کنند. خرید اینترنتی محصولات برند نیوا اورجینال با بهترین قیمت، به صورت 24 ساعته در مرکز آنلاین نیروان به عنوان نماینده رسمی شرکت نیوا، فعال می باشد. 

برند نیوا ساخت کجاست؟ 

برند نیوا یک شرکت تجاری فروش محصولات بهداشتی و زیبایی بدن و صورت است که متعلق به شرکت آلمانی بایرسدورف می باشد. بایرسدورف شرکت آلمانی واقع در هامبورگ آلمان است که در زمینه تولید لوازم آرایشی و محصولات بهداشتی با برند نیوا در حال فعالیت است. بنابراین برند نیوا به عنوان یکی از برند های مصرفی بهداشتی و درمانی به کشور آلمان تعلق دارد. با توجه به کیفیت بالا لوازم و رونق فروش، راه اندازی نماینده برای فروش و رفع نیاز مصرف کننده گان تحت نظر شرکت آلمانی آغاز شد.  بنابراین مرکز فروش نیروان به عنوان نماینده تأیید شده شرکت جهت رفاه حال مشتریان امکان خرید اینترنتی محصولات برند نیوا اورجینال با بهترین قیمت را به صورت شبانه روزی مهیا کرده است.   

تاریخچه برند نیوا در یک نگاه 

تاریخچه برند نیوا با توجه به تأسیس در تاریخ 28 مارس 1882به 139 سال قبل اشاره می کند. شرکت داروسازی که جهت گسترش تولیدات دارو، خط تولید لوازم آرایشی و بهداشتی را هم به کارخانه اضافه کرد. مهمترین عامل برای راه اندازی این خط تولید، اطمینان مدیدریت کمپانی به تیم تحقیقاتی و سازنده داروها بود. از آنجا که تکنسین های داروساز شرکت در زمینه مواد مفید و سازگار با بدن فعالیت می کردند به نکته مهم درزمینه تولید لوازم مراقبتی پوست برخورد کردند، این نکته به زبان ساده درباره آب بود. با بررسی بیشتر مولکول آب دریافتند که قوی ترین محلول برای پاکسازی و مراقبت از پوست آب است بنابراین با انجام واکنش های شیمیایی و ترکیب کردن عناصر آب با عناصر دیگر مانند روغن های درمانی، اولین کرم نیوا تولید شد. این ترکیب شگفت انگیز به عنوان ترکیب ماندگار در تمام محصولات به کاررفته و رطوبت لازم را به صورت مداوم به انواع پوست برای زیبایی ماندگار هدیه می کند. پس از تولید اولین کرم،  نام نیوا برگرفته از مفهوم برف به معنای برف سفید برای این محصول و سایر لوازم آرایش و بهداشتی انتخاب شد.   

محصولات برند نیوا در یک سبد 

 محصولات نیوا بدون توجه به  عمق مشکلات پوستی به راحتی آن ها را رفع می کنند. عملکرد تحقیقات شرکت، نتیجه ای جز افزایش کیفیت و رضایتمندی مصرف کننده گان ندارد. محصولات برند با تحقیقات بنیادی مانند بررسی شرایط اقلیمی، شرایط سنی، جنسیت افراد و نوع پوست، تولید و روانه بازار می شوند. آگاهی از این موضوع که محصولات تولیدی شرکت تحت نظر تیم تحقیقات جهانی و با توجه به نیازهای تقویتی پوست تهیه و تولید می شوند می تواند بهترین گزینه برای خرید لوازم آرایشی و بهداشتی برند نیوا باشد. سبد تولیدات کمپانی برند پاسخگوی نیازهای بهداشتی و مراقبتی انواع پوست از سنین کودکی تا کهنسالی می باشد. خرید اینترنتی محصولات برند نیوا اورجینال با بهترین قیمت باید ازطریق مرکز رسمی و نماینده قانونی شرکت انجام شود. بنابراین مرکزنیروان به صورت آنلاین قابلیت خرید اینترنتی محصولات را برای خریداران سراسر ایران فراهم کرده است.  

سبد تولیدی محصولات آاریشی، بهداشتی و مراقبتی نیوا عبارتند از: 

انواع کرم های مرطوب کننده تخصصی جهت آبرسانی و مراقبت از پوست های خشک، حساس، چرب و مختلط به عنوان محصول ممتازشرکت 

انواع مام ها و ضدتعریق های دئودرانت مخصوص آقایان و بانوان عاری از هرگونه ترکیبات شیمیایی و همگام با سلامتی و خوشبو کردن بدن 

تولیدات ویژه مراقبتی و پاکسازی صورت و بدن 

محصولات تخصصی مردان در زمینه اصلاح و ضد تعریق ها 

محصولات ضدآفتاب با پایه شیر برای مراقبت های قبل و بعد از آفتاب 

بالم های تحقیقاتی مراقبت ازپوست لب  

انواع لوسیون ها و پاک کننده های صورت و بدن 

تولیدات حرفه ای برای رفع انواع عارضه های پوستی صورت و بدن مانند انواع لکه ها، جوش ها، چین و چروک و به ویژه سلولیت های آزاردهنده 

شامپوهای تقویتی و نرم کننده برای پوست بدن و مو 

برند نیوا تست حیوانی دارد؟ 

درپاسخ به سؤال بالا طبق بیانیه رسمی از طرف شرکت هامبورگ، اعلام شده است که این کمپانی نه در لیست هایی که تست حیوانی انجام داده اند، و نه در لیست هایی که تست حیوانی انجام نداده اند، حضور ندارد. این مسئله برای کمپانی آلمانی اصلاً مطرح نیست. همکاری با بیش از 50 مؤسسه در سراسر جهان، تست در آزمایشگاه معتبر مرکزی و تیم تحقیقاتی، برند نیوا را از تست حیوانی بی نیازکرده است. تست حیوانی به عنوان یکی از شرط های قرارداد برندهای آرایشی و بهداشتی با کشورهای تجاری بزرگ مانند چین است. به این گونه که کمپانی های جهانی قبل از خرید و فروش در بازار چین باید تست محصولات را بر روی حیوانات انجام دهند. 

مرکز فروش نیروان به عنوان نماینده تأیید شده شرکت جهت رفاه حال مشتری