Thicker Fuller Hair
Thicker Fuller Hair

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

Thicker Fuller Hair

محصولات تیکر فولر هیر محصولات شرکتی امریکایی است که در زمینه مو فعالیت دارد. شرکت Thicker Fuller Hair از جدید ترین و بهترین تکنولوژی ها برای تولید محصولاتش استفاده میکند و محصولات آن مناسب برای بانوان و آقایان است. در ادامه به تفسیر به بیان خصوصیات محصولات تیکر فولر هیر خواهیم پرداخت.

شامپو تیکر فولر هیر

اگر موهای کم پشت دارید و ریزش موهایتان باعث نگرانی شما شده، شامپو امریکایی تیکر فولر هیر راهکاری موثر برای موهای شماست. شامپو ضد ریزش تیکر فولر هیر تقویت کننده و حجم دهنده ای قوی برای موهای شماست که به عنوان محرکی برای رشد موهای شما عمل کرده و باعث می شود تا موهایی باضخامت بیشتر و استحکام بهتر داشته باشید. شامپو تیکر فولر کافئین دار که خاصیت ضد ریزش مو دارد گردش خون را تسریع می بخشد، با قطع ریزش موها باعث افزایش سرعت در رشد موهایتان و نهایتا پرپشت شدن موهای شما خواهد شد.

روش استفاده از شامپو تیکر فولر هیر

موهای خود را خیس کنید، سپس مقداری از شامپو تیکر فولر راروی موهایتان بریزید و ماساژ دهید تا موهایتان کف کند. اجازه دهید تا کف حدود سه تا پنج دقیقه روی موهایتان بماند و سپس شستشو را انجام دهید. این شامپو حجم دهنده برای آقایان و خانم ها مناسب می باشد و مصرف کنندگان می توانند چندبار در هفته و حتی روزانه از آنها استفاده کنند.

شامپو ضد ریزش، کافئین دار و حجم دهنده تیکر فولر را از فروشگاه نیروان با قیمت باور نکردنی خرید کنید.

سرم ضد ریزش مو و حجم دهنده تیکر فولر

سرم موی تیکر فولر هیر با تحریک پوست و موی سر باعث تقویت و ضخامت موهای سر شده و به دلیل وجود کافئین در این سرم، از ریزش موها جلوگیری می کند. این سرم از مواد و گیاهان طبیعی ساخته شده و منشاء کاملا گیاهی دارد. از این رو باعث مستحکم شدن ساقه و ریشه مو می شود. سرم موی تیکر فولر هیر سرمی عالی برای استفاده خانم ها و آقایان می باشد. چند قطره از این سرم را پس از استحمام به انگشتان دست خود آغشته کنید، سپس آن را به پوست سر و موهای نمناک خود بمالید. این سرم نیازی به شستشو ندارد و پس از استفاده از آن، موهایی نرم برای شما به ارمغان خواهد آورد.