تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

دیفاینر و هاشور ابرو

در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با ما هاشور ابرو میکروبلیدینگ ابرو و دیفاینر ابرو که جزو لوازم آرایشی ابرو محسوب می شوند مطالبی را برای شما عزیزان بازگو کنیم امیدواریم که بتوانید از این مطالب به اندازه کافی بهره برداری نمایید پس با ما همراه باشید.

میکروبلیدینگ ابرو

شاید سوالی که برای بسیاری از شما عزیزان مطرح شود این باشد که اصلا میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ در پاسخ به این سوال می بایست بگوییم که میکروبلیدینگ ابرو در واقع روشی نیمه دائمی برای فرم دادن و طراحی کردن ابرو می باشد، که با استفاده از قلمی با سر نازک و تشکیل شده از چند سوزن، خط های ظریف و نازکی را که بسیار شبیه به تار موی ابرو می باشند را از طریق یک سری رنگدانه ها در قسمت های خالی شده ی ابرو ایجاد می نمایند، این روش یعنی هاشور ابرو باعث زیباتر و پر تر نشان دادن ابرو مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر از ابروهایتان به هر دلیلی اعم از خالی و کم پشت بودن آن و یا فرم آن، راضی نیستید، راه و روش های مختلفی برای زیبا شدن آن وجود دارد که از جمله ی این راه ها می توان به استفاده از مداد ابرو، استفاده از ژل ابرو، استفاده از صابون ابرو و یا تتو اشاره کرد، اما مشکلی که اکثر این روش ها دارند موقتی بودن و غیر طبیعی بودن آن ها می باشد. ما در این مقاله قصد داریم تا شما عزیزان را با روشی تقریبا نیمه دائمی و در مواردی حتی دائمی، به نام هاشور ابرو آشنا کنیم که بسیار طبیعی بوده و امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است، پس نظر شما را به ادامه ی این مطالب جلب می نماییم.

در ارتباط با هاشور می بایست بدانید که، این روش به طور کلی به دو روش میکروپیگمنتیشن ابرو و میکروبلیدینگ ابرو انجام می پذیرد، شاید این دو روش از جنبه ی ظاهری بسیار شبیه به هم بنظر برسند اما از جنبه های دیگر دارای تفاوت های بسیار زیادی می باشند. بسیاری از افراد ممکن است به دلایل مختلف از جمله مبتلا بودن به یک سری بیماری ها و یا از نظر ارثی، از کم پشت بودن ابرو های خود رنج ببرند،  اما دیگر جای نگرانی نیست چرا که امروزه روش های بسیار زیادی برای رفع این مشکل به وجود آمده اند و ما روش های بسیار مطمعنی را در این مقاله قصد داریم به شما عزیزان معرفی نماییم.

میکرو بیلدینگ ابرو

ماندگاری هاشور ابرو

سوالی که برای بسیاری از عزیزان پیش می آید این است که هاشور ابرو بعد از چند روز حالت طبیعی به خود می گیرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هاشور ابرو در روزهای ابتدایی بسیار پر رنگ بوده و در مدت ۱۵ روز، به طور متداول کم رنگ شده و تغییر رنگ می دهد اما پس از گذشت این پانزده روز رنگ آن تثبیت شده و می شود گفت که دیگر تغییر نمی کند، اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای انجام هاشور می بایست به یک هاشور کار کار بلد مراجعه نمایید و از مواد طبیعی در هاشور استفاده شود، چرا که مرغوب نبودن این مواد به پوست شما آسیب خواهد رساند.

در ارتباط با ماندگاری هاشور ابرو باید بگوییم که ماندگاری ان با توجه به روش میکروبلیدینگ و یا میکروپیگمنتیشن و همچنین عوامل دیگری از جمله جنس پوست، میزان تعریق پوست، عمق کاشت و... متفاوت می باشد که این عوامل باعث می شود ماندگاری رنگ حدودا از شش ماه تا دو سال متغیر باشد.

هاشو رابرو

هاشور ابرو جدید

امروزه مدل های زیادی برای هاشور زدن ابرو به وجود آمده است، مدل های هاشور ابرو دخترانه امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است، این مدل هاشور پهن بوده و می بایست با توجه به نوع چهره فرد مراجعه کننده، صورت بگیرد. هاشور دارای مدل های بسیار زیادی می باشد که در بین آن ها، سه مدل هاشور هایلایت، هاشور خطی و سه بعدی بسیار متداول و پر طرفدار می باشند، در مدل هاشور هایلایت، از رنگ های تیره و روشن در انجام هاشور استفاده می شود. در مدل خطی، بین خط هایی که قبل تر ایجاد شده، خط های جدیدی ایجاد می شود و در مدل سه بعدی نیز به طور برجسته، ابروی فرد هاشورکاری می شود.

در ارتباط با قیمت هاشور ابرو باید بگوییم که قیمت هاشور با توجه به موادی که در آن استفاده می شود، نوع هاشور،میزان شهرت و مهارت هاشور کار و شهری که در آن قصد انجام این کار را دارید، می تواند متفاوت باشد، اما به طور معمول قیمت آن از ۵۰۰ هزار تومان شروع شده و تا یک میلیون تومان هم انجام می شود.

هاشور ماژیکی

 هاشور ماژیکی

بسیاری از افراد به دلیل ماندگاری زیاد هاشور و برای این که تنوع مدل ابرو برایشان بسیار مهم است، از زدن هاشور به صورت نیمه دائمی امتناع می کنند و برای هاشور زدن ابرو های خود به طور موقت به استفاده از مداد ابرو و یا ماژیک ابرو روی می آورند، هاشور ماژیکی یکی از بهترین این ابزار برای این افراد به شمار می رود چرا که موقتی بوده و شما هر وقت که بخواهید می توانید آن را از ابروهای خود پاک و محو نمایید.

عوارض هاشور

 

 

 

 عوارض هاشور

هاشور اگر با استفاده از مواد غیر اورجینال و یا به دست افراد نابلد انجام بگیرد، به ابرو های شما آسیب می رساند. از عوارض متداول هاشور می توان به ایجاد حساسیت و آلرژی، کم پشت شدن و در نیامدن ابرو، عفونت و ... اشاره کرد.

دیفاینر ابرو

 دیفاینر های ابرو یکی دیگر از ابزار های آرایشی برای زیبایی ابرو به شمار می‌روند که با استفاده از آن ها می توانید به راحتی برای ابرو های خود کادر بندی کرده و حتی ابرو های خود را هاشور بزنید، این دیفاینر ها حالت مدادی داشته و بسیار پر طرف دار و پر کاربرد می باشند. از مزایای استفاده از دیفاینر های ابرو می توان به این مورد اشاره کرد که شما با استفاده از این مداد ابرو می توانید به سادگی به ابرو های خود فرم داده و آن ها را هاشور بزنید و هر وقت هم که خواستید آن ها را پاک کرده و ظاهر ابرو های خود را به حالت قبلی باز گردانید. شما عزیزان می توانید برای خرید دیفاینر ابرو با برند های بسیار با کیفیت و معتبر به فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان مراجعه فرمایید.