روش استفاده از بی بی کرم برای زیبایی


روش استفاده از بی بی کرم برای زیبایی

  • ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • 919

بی بی کرم چیست؟

کرم بی‌بی در واقع یکی از انواع کرم های مشهور است که در ترکیب آن چندین محصول به کار گرفته شده است. از جمله این ترکیبات می توان به مرطوب کننده، پایه آرایش، ضدآفتاب، کرم پودری و کانسیلر اشاره داشت. برای نخستین بار این محصول در کشور آلمان فرآوری شد. از آنجا که دارای ترکیبات مختلفی بود استفاده از آن در مدت زمان کوتاهی گسترده شد و امروزه توسط برندهای مختلف و با ویژگی های گوناگون تولید می شود. کرم های BB از آن دسته لوازم آرایشی اصل نیروان می باشد که علاوه بر پوشانندگی خاصیت مراقبتی نیز دارد.

قیمت بی بی کرم اصل

روش استفاده از کرم بی بی

روش استفاده از بی بی کرم چگونه است؟

1. در ابتدا پوست خود را تمیز کرده و در صورت لازم از سرم یا مرطوب کننده مورد علاقه استفاده کنید.

2. کرم بی‌بی را بر روی پوست خود بمالید.

3. سپس برای پخش کردن کرم اقدام کنید که این کار می تواند با استفاده از برس مخصوص، اسفنج و یا انگشت باشد. استفاده از انگشت این مزیت را دارد که به دلیل گرم شدن کرم جذب آن را آسانتر خواهد کرد و به دلیل نشست خوب بر روی پوست حالت طبیعی خواهد داشت.

4. در بسیاری از موارد، کرم بی‌بی نیاز به پودر تثبیت کننده ندارد اما اگر برای رفع ایرادهای موجود از کرم پودر و یا کانسیلر استفاده کرده اید در این صورت استفاده از تثبیت کننده برای کامل کردن آرایش لازم و ضروری خواهد بود.

5. در صورتی که مدت زمان زیادی تحت تابش مستقیم آفتاب قرار خواهید گرفت در این صورت توصیه می شود که از کرم ضد آفتاب طیف وسیع بر روی بی‌بی کرم استفاده کنید.

کاربرد bb کرم چیست و چه تفاوتی با سایر کرم ها دارد؟

در واقع کرم بی‌بی، فراتر از کرم های دیگر هستند بدین معنی که برخلاف بسیاری از کرم ها که تنها یک خاصیت و یا دو خاصیت دارد این کرم دارای چندین خاصیت است. همچنین کرم های بی بی در قیاس با مرطوب کنندهای رنگی بسیاری در رطوبت رسانی قوی عمل می کنند. در کنار این که رطوبت رسانی بی‌بی کرم ها پوشش دهی مناسب نیز بر روی پوست ایجاد می کند و علاوه بر این از پوست شما در مقابل آسیب ها و ضایعات پوستی نیز محافظت خواهد کرد.

بی‌بی کرم چه خواصی دارد؟

انواع کرم های بی بی از خواص زیادی برای پوست برخوردار هستند، به دلیل این که کرم بی‌بی برای پوست های مختلف تولید می شود لذا از خواص آن همه می توانند بهره مند شوند. یکی از مهم ترین خاصیت هایی که این کرم دارد مربوط به خاصیت آبرسانی است کسانی که پوست چربی دارند برای بهره گیری از این خاصیت بهتر است از کرم بی‌بی حاوی مواد جاذب رطوبت استفاده کنند. کرم بی‌بی همچنین می توانند به عنوان یک ضد آفتاب نیز برای پوست های مختلف عمل کنند و در واقع از آفتاب سوختگی پوست شما جلوگیری بعمل می آید. در انتخاب بی بی کرم ها دقت داشته باشید که به دلیل تنوع رنگ زیادی که دارد رنگ آن متناسب با پوست شما باشد تا پوستتان خاکستری و یا کدر دیده نشود.

آموزش استفاده از BB کرم

آیا می توانم روزانه از بی بی کرم استفاده کنم؟

می توانید از کرم بی بی به عنوان بخشی از برنامه روزانه خود به جای کرم پودر استفاده کنید . اگر پوست شما چرب است، مرطوب کننده موجود در کرم BB ممکن است کافی باشد. اما اگر پوست نرمال یا خشکی دارید، ممکن است بخواهید قبل از کرم بی بی از یک مرطوب کننده استفاده کنید.

کرم BB مانند یک پرایمر عمل می کند ، پوست شما را مانند یک مرطوب کننده رنگی صاف می کند، عیوب کوچک و قرمزی را مانند کانسیلر می پوشاند، پوست شما را مانند کرم روز آبرسانی می کند، پوست های کدر را روشن می کند و اغلب حاوی SPF و سایر مواد ضد پیری هستند. !

بی بی کرم برای چه مواردی استفاده می شود؟

"BB" مخفف "Beauty Balm" بالم زیبایی یا "Blamish Balm"بالم ضد لک است. این محصول پوشش شفاف و یکدستی را روی پوست را ارائه می دهد، بنابراین برای پنهان کردن لک های جزئی بهترین است. روکش سبک آن را تبدیل به محصولی ایده آل برای آرایش طبیعی می کند. بی بی کرم دارای ترکیباتی است که اغلب در مراقبت از پوست استفاده می شود.

تفاوت بی بی کرم و سی سی کرم در چیست؟

تفاوت اصلی بین هر دو فرمول در شدت پوشش و بافت آنها نهفته است. کرم های بی بی مومیایی کننده های زیبایی هستند که لک ها را اصلاح می کنند. در حالی که CC کرم ها اصلاح کننده رنگ با پوشش نور هستند. کرم بی بی آبرسانی بیشتری دارد و می تواند درخشندگی وزیبایی به پوست بدهد که برای انواع پوست های خشک ایده آل است.

عوارض جانبی بی بی کرم چیست؟

در مورد کرم بی بی هیچ عارضه جانبی مانند تحریکات پوستی، قرمزی، یا جوش های آکنه گزارش نشده است. با این حال، اگر پوست بسیار خشکی دارید، کرم BB می تواند رطوبت را از پوست شما بمکد. همچنین ممکن است منافذ را برجسته کند. افراد حساس به عطرها و سیلیکون ها نیاز است روی پوست خود تست انجام دهند تا در صورت حساسیت از استفاده از آن پرهیز کنند. 

آیا بی بی کرم باعث ایجاد جوش می شود؟

برخی از کرم های BB خیلی سنگین هستند و منافذ را مسدود می کنند و باعث ایجاد جوش های مزاحم می شوند. برخی دیگر فاقد چربی نیستند، که اگر پوست شما از قبل چرب است و می خواهید از جوش و براق شدن دور شوید، می تواند مشکل ساز شود. بنابراین، هنگام انتخاب بهترین کرم بی بی برای پوست های چرب باید مراقب باشید.

آیا کرم بی بی شفاف برای جوش خوب است؟

این کرم رنگ ها را از بین می برد و خاصیت ارتجاعی پوست شما را بهبود می بخشد. رنگ و بافت پوست را شاداب و احیا می کند. همچنین با کاهش تولید ملانین پوست شما را شفاف تر می کند. کرم صورت بی بی، جوش ها را از بین نمی برد.

آیا بی بی کرم سیاهی دور چشم را پنهان می کند؟

فوراً ناحیه چشم را روشن می کند و رنگدانه های زیر چشم را پنهان می کند. کرم بی بی همچنین می تواند در مواقع اضطراری به عنوان کانسیلر نیز دو برابر شود. با این حال، سیاهی و پف شدید را پوشش نمی دهد . برای پوشش بیشتر و ظاهری بی عیب و نقص می توانید از کانسیلر روی کرم بی بی خود استفاده کنید.
 
 

تگ ها


نظرات کاربران

فرم ارسال نظر