انواع ریمل مناسب برای مژه های پراکنده و کاربرد آنها


انواع ریمل مناسب برای مژه های پراکنده و کاربرد آنها

  • ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
  • 1488

استفاده از ریمل برای مژه های پراکنده بهترین راه حل برای پر پشت نشان دادن مژه ها می باشد. آرایش چشم بسیار حساس بوده و باید از محصولات با کیفیت برای آرایش استفاده شود. برند های متنوعی انواع ریمل برای مژه های پراکنده را تولید می کنند که دارای قیمت مناسب و کیفیت بلایی نیز می باشند. ریمل ها در انواع مختلفی موجود می باشند که ریمل برای مژه های پراکنده، ریمل حجم دهنده می باشد.

انواع ریمل مناسب برای مژه های پراکنده و کاربرد آنها:

در آرایش صورت مهم ترین بخشی که آرایش مناسب آن می تواند تاثیر زیادی داشته و چهره تان را تغییر دهد چشمتان می باشد.آرایش چشم با استفاده از انواع ریمل و خط چشم ظاهر شما را زیبا و جذاب تر نشان می دهد. در این بین انتخاب نوع ریمل مناسب برای مژه ها نیز مهم است. ریمل ها در انواع مختلف و با کیفیت های متفاوتی توسط برند های متعدد تهیه و به بازار عرضه می شوند. افرادی که مژهای به هم چسبیده ای دارند بهتر است از ریمل های بلند کننده استفاده کنند همچنین افرادی که دارای مژه های پراکنده ای هستند انتخاب ریمل حجم دهنده و پرپشت کننده می تواند بهترین و مناسب ترین انتخاب باشد. ریمل با توجه به نوع برس به ریمل های ریمل با برس ضخیم، ریمل با برس نازک، ریمل با برس خمیده، ریمل با برس مخروطی، ریمل با برس توپی شکل، ریمل با برس s شکل، ریمل با برس مارپیچی و ریمل با برس ساعت شنی تقسیم بندی می شود که هر کدام کاربرد و استفاده مخصوصی دارد.

بهترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده

روش استفاده از ریمل برای مژه های پراکنده:

 هنگام استفاده از ریمل برای مژه های پراکنده باید این نکته را به خاطر داشته باشید که هنگام خرید علاوه بر اینکه به تاریخ انقضا محصول توجه داشته باشید باید به کیفیت ریمل نیز اهمیت زیادی بدهید. ریمل های نامرغوب می تواند موجب ایجاد میکروب و عفونت و نیز آسیب دیدگی چشمتان شود. هنگام استفاده از ریمل برس آن را به صورت چرخشی خارج کنید زیرا بالا و پایین کردن برس موجب ایجاد حباب درون ظرف شده و این عمل کیفیت مواد داخل ریمل را از بین می برد. افرادی که مژه های پراکنده دارند مناسب ترین ریمل برای آنها ریمل حجم دهنده و بلند کننده می باشد. ریمل حجم دهنده فاصله بین مژه ها را پر کرده و موجب زیبایی چشم می شود. هنگام زدن ریمل از قسمت انتهایی مژه شروع کرده و زمان زدن ریمل سعی کنید پلک خود را به جای برس حرکت دهید.

ریمل خوب با قیمت مناسب

نحوه انتخاب ریمل مناسب برای مژه های پراکنده:

انتخاب باکیفیت ترین و مناسب ترین ریمل برای مژه های بلند نوعی دغدغه افراد محسوب می شود. بسیاری از افراد فاکتور های مهمی نظیر کیفیت ریمل، تاریخ انقضا، برند معتبر و همچنین مواد و ترکیبات استفاده شده در ریمل را در نظر نگرفته و اقدام به خرید می کنند. به دلیل حساس بودن چشم عدم توجه به هرکدام از این فاکتورها می تواند موجب آسیب دیدگی و ایجاد عفونت و حساسیت چشمی شود. ریمل ها با توجه به کاربردشان در انواع ریمل حجم دهنده، ریمل بلند کننده،  ریمل فر کننده، ریمل تقویتی که علاوه بر تقویت مژه ها خاصیت حجم دهندگی و بلند کنندگی را نیز شامل شده و همچنین به انواع ریمل اکلیلی، جدا کننده و ضد آب دسته بندی شده و عرضه می شوند. این نوع ریمل ها با بزرگ نشان دادن طول مژه ها باعث زیبایی چشم و طبیعی نشان دادن ان می شود.

بهترین ریمل حجم دهنده

مزایا و معایب ریمل برای مژه های پراکنده:

 بهترین مارک های ریمل مزایای بیشتری نسبت به سایر مارک ها دارند که یکی از آن ویژگی ها پرپشت و طبیعی نشان دادن مزه ها می باشد. همچنین بهترین مارک های ریمل با آبرسانی به ریشه مژه ها موجب تقویت مژه ها نیز می شود. اما از مزایا  هم که بگذریم نوبت به عوارض استفاده از ریمل و معایب آن می رسد که در زمینه خود باید جدی گرفته شود. مثلا از عوارض ریمل می توان به سفت شدن مژه ها یا عفونت در اثر استفاده از ریمل تاریخ گذشته، کم شدن حجم مژه در اثر استفاده مداوم و مکرر، خشکی مژه ها به دلیل استفاده زیاد از ریمل های ضدآب اشاره کرد. اما در برخی از ریمل ها از رنگدانه های تیره تقلبی استفاده می کنند که باعث بروز عوارض می شود. اما بهترین و معتبر ترین مارک ها سعی می کنند تا حداکثر رنگدانه های طبیعی را در ساخت ریمل ها به کار ببرند. برای خرید لوازم آرایشی اصل به فروشگاه معتبر لوازم آرایشی نیروان مراجعه کرده و لیست لوازم آرایشی و بهداشتی خود را  بدون کمترین دغدغه و نگرانی تهیه فرمایید.  

 

تگ ها


نظرات کاربران

فرم ارسال نظر