انواع سبک های آرایش فانتزی (عکس + توضیحات)


انواع سبک های آرایش فانتزی (عکس + توضیحات)

  • ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • 1992

آرایش فانتزی هر ظاهری است که برای کمک به ایجاد یک تجربه، سرگرمی، هنر، مناسبت و... بر روی صورت طراحی می شود.  به جای استفاده از آرایش برای زیباتر کردن ظاهر خود، از این سبک آرایشی برای تبدیل چهره خود به هر چیزی که فکرش را می کنید استفاده می شود. سبک آرایش های فانتزی می تواند به افراد کمک کند وانمود کنند که هر چیزی یا چهره ی کارتونی و فانتزی ای بسازند. برخی از خلاقیت هایی که در آرایش فانتزی می توان انجام داد: 

  • پری دریایی
  • جادوگر
  • حشره
  • آلات موسیقی 
  • حیوانات
  • شخصیت های کارتونی و...

آرایش های فانتزی در بین کودکان بسیار محبوب است و علاقه زیادی به این نوع آرایش ها دارند. در حالی که نقاشی چهره برای کودکان در نمایشگاه ها و مهمانی ها محبوب است، بزرگسالان نیز می توانند از تظاهر به شخص یا موجودات دیگر لذت ببرند. این سوال که "آرایش فانتزی چیست؟" بسته به اینکه چقدر می خواهید چهره خود را تغییر دهید، پاسخ های متفاوتی دارد. با تکمیل آرایش خود با مدل مو و لباس، انواع لوازم آرایشی فانتزی و رنگ آمیزی می توانید خود را به هر چیزی تبدیل کنید.

سبک آرایش های فانتزی معمولا در هنرهای نمایشی، فیلم های سینمایی، یا تلویزیون و هر یک از موادی که بازیگران برای اهداف زیبایی و به عنوان کمکی برای به دست آوردن ظاهری متناسب با شخصیت هایی که بازی می کنند استفاده می کنند. آرایش های فانتزی در سینما ها و تئاتر ها بسیار کاربرد دارد و برای گریم شخصیت ها و کارکتر ها از این نوع لوازم میکاپ فانتزی استفاده می شود.

آرایش فانتزی صورت گاهی به شکل آرایش های ترسناک  روی صورت بازیگران، افراد و.... برای نمایش و یا سرگرمی و...  صورت میگیرد. این نوع آرایش ها نوعی هنر است که میکاپ آرتیست های سینمایی از این راه درآمد خوبی نیز دارند.  این سبک آرایش این روز ها خیلی محبوب شده. طراحان و میکاپ آرتیست های فانتزی هنرها و نمونه آرایش های خود را که گاه انسان را شگفت زده می کند در اینستاگرام و یا یوتیوب و دیگر شبکات اجتماعی به اجرا می گذارند و دیگران را جذب این نوع آرایش ها و طرح ها می کنند.

در ادامه تصاویر چند سبک زیبا از آرایش های فانتزی که بسیار جالب و جذاب هستند مشاهده کنید:

آرایش فانتزی ساده

آرایش فانتزی ساده

آرایش فانتزی مدرن

آرایش فانتزی به سبک مدرن

آرایش فانتزی رویایی

آرایش فانتزی و رویایی

آرایش فانتزی زیبا و جذاب

آرایش فانتزی زیبا و جذاب

آرایش فانتزی ترسناک و وحشتناک

آرایش ترسناک فانتزی

آرایش چشم فانتزی

آرایش چشم فانتزی

آرایش فانتزی لب

آرایش فانتزی لب


نظرات کاربران

فرم ارسال نظر