جدید ترین آرایش صورت | ترندهای آرایشی 2022


جدید ترین آرایش صورت | ترندهای آرایشی 2022

  • ۲۸ تیر ۱۴۰۳
  • 1107

مدل آرایش صورت، چه در ایران و چه در دیگر کشور های جهان تبدیل به یکی از موضوعات جذابی شده که ذهن دختران و زنان زیادی را به خود درگیر کرده و همین باعث شده تا عده زیادی بخواهند در این زمینه دانش و مهارت خود را بالا ببرند‌. همانطور که می دانید انواع ترند های مدل آرایش صورت گستره زیادی دارد و دنیای وسیعی از ترفند ها و نکات را شامل می شود که برای تسلط به این نکات باید مطالعه فراوانی داشته باشید و فیلم های آموزشی فراوانی را دنبال کنید تا پس از یادگیری نکات مهم مدل آرایش صورت چه برای مدل عروس و چه مدل دخترانه و چه زنانه و یا مدل آرایش روزانه، خود به تنهایی بتوانید طریقه صحیح مدل آرایش صورت را بیاموزید ‌و توانایی خود را در این عرصه بالا ببرید.

 

 

مطرح ترین ترند های آرایشی ۲۰۲۲

در سال ۲۰۲۲، توجه عده زیادی از افراد به ترند های آرایشی و مدل مو جلب شد و همین باعث شد که نمونه های متنوعی از ترند های آرایشی را مشاهده نماییم. ترند ها اکثرا نمونه هایی عجیب و طبق الگوی نامنظم و شلوغی است که خود سبک خاصی به شمار می رود. به عنوان مثال خط چشم های نا منظم و خط گونه های برجسته، خود نمونه ای از این ترند های آرایشی می باشد. همچنین ریمل هایی که نشان از گریه کردن و خط چشم های شلوغ که نشان دهنده شکل خاص و یا ریزش خط چشم بر زیر چشم است، نمونه دیگری از ترند های آرایشی پر طرفدار می باشد. از دیگر ترند های آرایشی می توان به رنگ های روشن و جیغ برای ابروها اشاره نماییم.

آرایش صورت جدید

مدل آرایش صورت جدید

در مدل آرایش صورت جدید، به رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی صورت، بیش از زیبا تر نمودن چهره با مواد سنگین آرایشی توجه می شود. به عنوان مثال امروزه زیر ساز های آرایشی مانند استفاده از شوینده و مرطوب کننده و آبرسان از اهمیت بیشتری برخوردار است‌. همینطور از، استفاده از کرم پودر های بسیار سنگین که به چهره حالت غیر طبیعی می دهد نیز پرهیز شده و بیشتر به استفاده از پرایمر جهت حفاظت از منافذ صورت توجه می شود. در گام اول مدل آرایش صورت، باید مرطوب کننده مناسب پوست صورت را در تمام نواحی پوست صورت پخش نمود و در گام دوم نیز کرم پودری مناسب با نوع پوست صورت انتخاب شود.

در گام اول ابتدا کرم پودر در مقدار مناسب بر روی چانه و پیشانی و گونه و بینی پخش می شود و دقت کنید که در این مرحله نباید از پخش کرم پودر بر روی نواحی زیر ابرو و نزدیک خط رشد مو نیز غافل شوید. پس از پخش کرم پودر نوبت به استفاده از کانسیلر می رسد. در اطراف چشم و نقاطی که نیاز به پوشش بیشتری دارد، می توانید با کمک پد مخصوص، از کانسیلر به مقدار مناسب استفاده شود. در گام آخر نیز با برس و یا اسفنج مخصوص، پودر و پنکیک مناسب پوست، باید بر روی نقاطی از صورت مانند بینی و گونه و چانه و پیشانی پخش شود.

البته بدون طی مراحل تکمیلی، آرایش صورت شما تکمیل نخواهد شد. برای جذابیت بیشتر نباید از مراحل نهایی غافل شوید. در آخرین مرحله باید رژ گونه و سایه و رژ لب مناسب رنگ پوست خود را انتخاب کنید و به مقداری که مناسب نوع آرایش شما است، از این ابزار استفاده کنید. کشیدن خط چشم و ریمل نیز می تواند به جذابیت چشمان شما به مقدار زیادی بیفزاید. البته باید دقت کنید که انتخاب مدل خط چشم از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا ابتدا باید فرم چشمان شما شناخته شود و مدل خط چشم متناسب با فرم چشمانتان کشیده شود.

ترند های آرایشی ۲۰۲۲

آرایش زنانه جدید

ممکن است که برخی از بانوان برخلاف دختر ها در جریان تغییر ترند های سال ۲۰۲۲ و مد های جدید آرایش صورت نباشند و همچنان به ترند مدل مو شلوغ و مدل آرایش غلیظ ادامه دهند تا حدی که جذابیت ظاهری و نچرال بودن چهره آنها از بین برود و دیگر افراد نتوانند چهره نچرال آنها را به یاد بیاورند. از جمله این مدل های آرایشی می توان به سایه های اکلیلی و خط چشم های غلیظ و پهن اشاره نمود که مدت ها است در میان بانوان پر طرفدار بوده است. امروزه اما برای آنکه چهره این افراد جوان تر نشان داده شود، استفاده از ترفند هایی توصیه شده که با رعایت آنها می توان چهره زیبا و جوان تری به این افراد بخشید.

مدل آرایش زنانه جدید

مدل آرایش لایت جدید

همانطور که در قسمت های بالا توضیح دادیم، آرایش لایت در سال ۲۰۲۲، یک هنر بسیار پرطرفدار است که در عین سادگی و ملایم بودن، به چهره افراد زیبایی خیره کنندگی می بخشد. آرایش لایت یک نوع آرایش اروپایی شناخته شده که چه در میان دختران و چه در میان زنان و عروس ها از طرفدار زیادی برخوردار می باشد. در این نوع مدل آرایش صورت، دیگر هیچ نشانی از آرایش چشم غلیظ و خیره کننده و شلوغ دیده نمی شود و سایه های آرایش لایت نیز از رنگ های لایت و بسیار کمرنگ و دخترانه استفاده می شود. رژ لب و رژ گونه های این نوع آرایش نیز رنگ هایی مانند گلبهی و هلویی و صورتی مات و بژ را شامل می شود.

آرایش لایت جدید

 

مدل آرایش صورت جدید دخترانه

در سال ۲۰۲۲ مرز بسیار باریکی میان مدل آرایش صورت جدید عروس و مدل آرایش صورت دخترانه وجود دارد زیرا دیگر در مدل آرایش عروس از آرایش های چشم بسیار پیچیده و شلوغ استفاده نمی شود و تلاش در این است که به دور از آرایش های غلیظ و پر رنگ، همانند دختران کم سن، بدون آنکه چهره فرد از حالت طبیعی و نچرال خود خارج شود، آرایشی صورت گیرد که چهره فرد زیبا تر نشان داده شود و عیوب صورت پنهان گردد و زیبایی های صورت نیز دو چندان دیده شود. در این مدل آرایش، بیشتر از رنگ های نزدیک به تناژ رنگی پوست صورت و رنگ هایلایتی مانند گلبهی و کرم و صورتی و نارنجی روشن و بژ استفاده می گردد.

به هر حال دختران جوان و کم سن و سال باید آرایش بسیار ملایم تر از مدل آرایش صورت عروس داشته باشند زیرا دختران جوان وقت کمتری برای آرایش روزانه و روتین خود دارند و تنها در دور همی های دوستانه و سر کار و یا مکان های عمومی خارج از منزل نیاز به یک آرایش ملایم و معمول و در عین حال زیبا دارند. از این رو بی بی کرم ها و یا ضد آفتاب مناسب صورت انتخاب مناسبی جهت آرایش روزانه دختران شناخته شده و برای انتخاب رژ لب و رژ گونه نیز رنگ های گلبهی و هلویی و یا صورتی پیشنهاد می شود. همچنین خط چشم ساده مناسب فرم چشم و ریمل نیز می تواند تکمیل کننده خوبی برای این گونه آرایش باشد.

آرایش دخترانه جدید

ترند مو ۲۰۲۲

از جمله ترند های مو که در سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ استقبال فراوانی پیدا کرده است، می توان به بافت کف سر آفریقایی اشاره نمود که سلبریتی های زیادی از این الگوی مو پیروی کرده اند و در بسیاری از مراسم های معروف با این مدل مو دیده شده اند. این مدل مو تنها به مردم ساکن در آفریقا محدود نشده و هم اکنون مردم زیادی از آن الهام گرفته اند. از دیگر ترند ها می توان به مو براشینگ نشده و کوتاه تا انتهای فک بالای صورت اشاره نمود که سبک بسیار خاصی می باشد. البته این حد کوتاهی مو هنوز طرفدار زیادی پیدا نکرده و بیشتر مدل مو ساده با اندازه معمول براشینگ شده جایگاه ویژه خود را حفظ کرده است. برای تهیه محصولات مو به سایت لوازم آرایشی و بهداشتی نیروان مراجعه کنید.

تشخیص لوازم آرایشی اصل از تقلبی

 

تگ ها


نظرات کاربران

فرم ارسال نظر