بهترین مارک پرایمر صورت | 10 برند از بهترین پرایمر صورت


بهترین مارک پرایمر صورت | 10 برند از بهترین پرایمر صورت

  • ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • 1672

از بین بهترین محصولات بهداشتی جهت زیرسازی و آماده سازی پوست جهت آرایش می توان به پرایمر پوست اشاره کرد. از نکات مهم برای دریافت بهترین مارک پرایمر صورت توجه به خشک یا چرب بودن پوست می باشد. از بین انواع رنگ های پرایمر صورت می شود از پرایمر سبز، زرد، صورتی و برنزه نام برد. پرایمر لورال، پرایمر ژنوبایوتیک، بیبی اسکین و پرایمر شون جزء بهترین مارک پرایمر صورت به شمار می آیند.

بهترین پرایمر برای منافذ باز پوست

داشتن پوستی جوان و شاداب و به دور از لک و جوش از دغدغه های افراد به ویژه خانم ها می باشد. از مشکلات پوستی می توان به داشتن منافذ باز و بزرگ و نیز چربی پوست اشاره کرد که باعث می شود پوست به صورت کدر و با چین و چروک دیده شود. بهترین راه برای کوچک کردن و مخفی کردن منافذ پوست و داشتن پوست لطیف و زیبا استفاده از پرایمر می باشد. با دریافت بهترین مارک پرایمر صورت می توان از آن جهت آرایش پایه و آماده سازی پوست جهت آرایش بهره برد. نتیجه پوشش پوست با پرایمر کوچک کردن منافذ باز پوست و صاف و یکدست شدن پوست می باشد.

با کمک بهترین پرایمر برای منافذ باز پوست می توان به ماندگاری بهتر آرایش کمک نمود و از طرف دیگر رطوبت مورد نیاز پوست را تامین نمود. از دیگر کاربرد های پرایمر برای پوست روشن کنندگی پوست، درخشش پوست، جوانسازی و رفع چین و چروک پوست می باشد.

بهترین پرایمر برای منافذ باز پوست

بهترین پرایمر برای پوست خشک

یکی از مهم ترین نکات جهت آرایش پوست های خشک استفاده از مواد مناسب جهت زیرسازی و آماده سازی پوست می باشد. برای رفع خشکی پوست و آماده سازی پوست می توان از بهترین مارک پرایمر صورت بهره برد. از نکات مهم جهت انتخاب بهترین پرایمر برای پوست خشک این هست که پرایمر باید دارای ترکیبات آبرسان و مرطوب کننده باشد. از این رو بر روی پرایمر های مناسب برای پوست خشک برچسب hydrating را می توان مشاهده نمود.

از ویژگی های پرایمر مناسب برای پوست خشک تامین رطوبت کافی برای پوست می باشد. از طرف دیگر پرایمر مناسب برای پوست خشک باید قابلیت پوشش نقض های پوست از جمله جای جوش و لک را داشته باشد و سبب تاخیر در پیری پوست شده و مانع ایجاد چین و چروک پوست گردد. از طرف دیگر پرایمر مناسب پوست خشک حاوی مواد مغذی تقویت کننده پوست بوده و به طراوت و شادابی پوست کمک می کند.

بهترین پرایمر برای پوست خشک

بیشتر بدانیم: راهنمای خرید و استفاده از کانسیلر

پرایمر سبز برای چیست؟

پرایمر سبز از بهترین پرایمر های اصلاح کننده رنگ پوست به حساب می آید. یکی از مشکلات پوستی وجود جوش های قرمز، گونه های صورتی و ... می باشد. با استفاده از پرایمر سبز قبل از انجام آرایش می توان به پوستی صاف و یکدست دست یافت. پرایمر سبز با دارا بودن رنگدانه های اصلاح کننده سبب خنثی شدن نواحی قرمز پوست ناشی از جوش های قرمز و قرمزی حاصل از بیماری روزاسه شده و از طرف دیگر به ماندگاری بهتر آرایش پوست کمک می کند.

از دیگر فواید استفاده از پرایمر سبز کاهش مصرف مواد آرایشی جهت زیرسازی و فونداسیون هست که باعث می شود پوست طبیعی به نظر برسد. برای رسیدن به نتیجه ایده ال باید از پرایمر سبز تنها در مناطق آسیب دیده پوست استفاده نمود.

رنگهای مختلف پرایمر

با توجه به نیاز مصرف کننده انواع مختلفی از پرایمر های صورت در بازار موجود هست که با اطلاع در مورد ویژگی های این محصولات می توان مناسب ترین آنها را خریداری نمود.

علاوه بر پرایمر رنگی سبز که پوشش جوش های قرمز صورت کمک می کند می شود به پرایمر رنگی بنفش اشاره کرد که برای از بین رفتن رنگ زرد پوست مناسب می باشد. اگر پوستی سبز مایل به زرد دارید برای پوشش و یکدست نمودن پوست صورت از پرایمر رنگ بنفش استفاده نمایید. از پرایمر های پرکاربرد می توان به پرایمر رنگ زرد اشاره نمود که علاوه بر یکدست نمودن پوست به روشن شدن و رفع جای جوش کمک می کند.

اگر پوستی بی حال و رنگ پریده دارید می توانید از پرایمر برنزه جهت صاف و یکدست شده پوست خود استفاده کنید. پرایمر برنزه انتخابی مناسب جهت روشن شدن پوست تیره و خاکستری می باشد. از دیگر پرایمر های پر مصرف می توان به پرایمر صورتی اشاره کرد که در کنار روشن کنندگی و درخشش پوست سبب پوشاندن لکه های پوستی خواهد شد.

بهترین پرایمر پوست چرب

برای کسانی که پوست چربی دارند باید در انتخاب کرم های مناسبی که ماندگار باشد و مانع از ایجاد جوش شود دقت نمایند. یکی از نکات مهم جهت آرایش پوست چرب استفاده از مواد مناسب برای زیرساز آرایش اهمیت زیادی دارد. جهت جلوگیری از ماسیدن آرایش بر روی پوست چرب استفاده از پرایمر مناسب جهت آماده سازی پوست چرب می باشد. استفاده از بهترین پرایمر جهت پوست چرب به دلیل وجود آکنه و ترشح چربی اهمیت بالایی دارد.

از ویژگی های پرایمر مناسب برای پوست چرب می توان به دارا بودن فرمولاسیون سبک بر پایه سیلیکون اشاره کرد. از دیگر ترکیبات پرایمر مخصوص پوست چرب مواد غیر جوش زا، سالیسیلیک اسید و ... می باشد. وجود سیلیکون در بهترین مارک پرایمر صورت سبب پوشاندن منفذ های پوستی شده و مانند یک لایه محافظ مانع از ایجاد جوش های چرب بر روی پوست می شود. سیلیکون موجود در این پرایمر ها نیز به حذف چربی های اضافه پوست کمک می کند. از بین بهترین مارک پرایمر صورت جهت پوست چرب می توان به برند اسمش باکس، روفشنال بنفیت و ... اشاره کرد.

بهترین پرایمر پوست چرب

پرایمر لورال

پرایمر لورال از بهترین مارک پرایمر صورت محسوب می شود که ساخت کشور فرانسه می باشد. این پرایمر با کیفیت که در بسته بندی استاندارد با حجم 35 میلی گرم و به شکل ژل عرضه شده، ماندگاری بالایی دارد و باعث نرم شدن پوست صورت می شود. پرایمر صورت لورال برای زیر سازی انواع پوست مناسب بوده و به جذب بهتر کرم پودر ها و پنکک کمک می کند. استفاده از پرایمر لورال سبب زیباتر شدن رنگ کرم پودر شده و انتخاب مناسب جهت میکاپ حرفه ای می باشد. کسانی که از پرایمر به میزان زیاد بهره می برند می توانند از پرایمر صورت لورال استفاده کننده که مناسب و به صرفه خواهد بود.

پرایمر لورال

بهترین مارک پرایمر صورت

با تهیه بهترین مارک پرایمر صورت می توان به بهترین نحو پوست صورت را برای آرایش آماده کرد. در حال حاضر برند های متنوعی از انواع پرایمر صورت در نمایندگی های فروش عرضه می شود که از آن میان می توان به مارک پرایمر میبلین اشاره کرد. پرایمر ژنوبایوتیک، بیبی اسکین، پرایمر شون، زویی و کاور اف ایکس از دیگر مارک های معتبر پرایمر صورت می باشد.

قیمت بهترین مارک پرایمر صورت

یکی از دغدغه های افراد برای دریافت بهترین مارک پرایمر صورت اطلاع از قیمت این محصولات استاندارد و کاربردی می باشد. با توجه به تنوع پایمر های موجود در بازار از نظر نوع پرایمر و کاربرد آن این محصولات بهداشتی با قیمت های مختلف به فروش می رسد. از دیگر فاکتور های موثر در قیمت این محصولات برند تولید کننده پرایمر و نوسانات قیمت بازار می باشد. برای کسب اطلاع در مورد قیمت روز بهترین مارک پرایمر صورت بهترین راه اقدام از طریق نمایندگی های عرضه مستقیم این محصولات خواهد بود.

قیمت بهترین مارک پرایمر صورت

تگ ها


نظرات کاربران

فرم ارسال نظر