آموزش انواع مدل برای طراحی ناخن


آموزش انواع مدل برای طراحی ناخن

  • ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
  • 1455

امروزه ناخن هر فرد یکی از مورد توجه ترین نقاط در زیبایی محسوب می شود و وسایل کاشت ناخن زیادی از برند های گونگون تولید می شود و شما نیز باید توجه بسیار بالایی نسبت به آن داشته باشید، به همین دلیل بهترین طراحی های ناخن را در این متن با سلیقه های مختلف برای شما بیان کرده ایم تا از آنها برای زیبایی ناخن های خود در طرح ها و دیزاین های متفاوت استفاده کنید.

مدل های طراحی ناخن

بهترین طراحی های ناخن

آیا می دانید چگونه باید ناخن های خود را طراحی کنید؟ بسیاری از افراد تنها طراحی ناخن در یک رنگ را بلد هستند و تصور دارند که برای طراحی ناخن حتما باید از یک آرایشگر استفاده کنند، در صورتی که شما می توانید با چند ترفند ساده به راحتی با انواع لاک ناخن ، ناخن های خود را طراحی کنید و از بهترین مدل های طراحی ناخن استفاده کنید تا در مهمانی ها بدرخشیم.

آشنایی با چند نمونه از بهترین طراحی های ناخن :

طرح های مختلف و زیادی برای زیبایی ناخن ها وجود دارد و ما در این بخش می خواهیم به معرفی انواع طرح ها و مدل های ناخن بپردازیم، تا شما هم بتوانید در کنار لوازم آرایشی خود، از انواع لاک ها برای زیبایی بیشتر استفاده نمایید.

1 ــ طراحی مدل ناخن دو رنگ :

در این طراحی شما می توانید از رنگ های متفاوت و مورد علاقه خود استفاده کنید ، اما دقت داشته باشید که رنگ های مورد نظر شما باید باهم همخوانی داشته باشند، برای مثال شما می توانید از رنگ های متفاوت در کنار رنگ سفید یا مشکی استفاده کنید که زیبایی خاص و تکرار نشدنی را به همراه داشته باشد، اما اگر به دنیال هماهنگی در رنگ های دیگر هستید، می توانید از رنگ های آبی و زرد ، طوسی و بنفش، صورتی و بنفش و... بهره بگیرید یا لباس های خود، رنگ لاک را هماهنگ کنید.

انواع مدل های طراحی ناخن

روش طراحی مدل ناخن دو رنگ

طراحی ناخن دو رنگ از بهترین طراحی های ناخن و پرطرفدارترین نمونه ها به شمار می آید، برای این طراحی شما باید از ترفند استفاده کردن از چسب استفاده کنید، در ابتدا روی ناخن خود رنگ سفید بزنید، سپس ناخن خود را از منطقه دلخواه به دو قسمت تقسیم کنید و در ناحیه جدایی قسمت ها یک چسب بسیار ریز قرار دهید ، در انتها از قسمت پایین چسب رنگ دوم را بزنید و پس از خشک شدن رنگ چسب را بردارید، همانطور که مشاهده می کنید مرز بین دو رنگ لاک بسیار دقیق می باشد و شما یک دیزاین مرتب و تمیز دارید.

2 ــ طراحی مدل ناخن با پاشش رنگ :

این نمونه از طراحی را می توان یکی از بهترین طراحی های ناخن و همچنین خاص ترین آنها معرفی کرد که شما به هیچ عنوان آن را مشاهده نخواهید کرد و کاملا با توجه به سلیقه شخصی شما شکل داده می شود، برای طراحی این ناخن شما باید از ترفند استفاده کردن از مسواک بهره ببرید.

روش طراحی مدل ناخن با پاشش رنگ

در این طراحی شما در ابتدا باید ناخن های خود را با رنگ سفید یا مشکی رنگ کنید، البته قابل ذکر است که طبق سلیقه استفاده کردن از رنگ های دیگر نیز مجاز است اما سعی کنید برای همخوانی با نمونه های بهترین طراحی های ناخن از رنگ های خنثی استفاده کنید.

پس از رنگ کردن شما باید چند رنگ متفاوت را انتخاب کنید، ترجیحا سعی کنید از رنگ های رنگین کمان استفاده کنید، از هر رنگ قطره ای به صورت جدا بر روی روی یک کاغذ بریزید و مسواک خود را بر روی آن بزنید، سپس فرچه مسواک را روی ناخن قرار دهید تا رنگ به صورت پاشش بر صفحه ناخن قرار گیرد، سپس برای تمامی رنگ ها این کار را تکرار کنید.

طراحی های ناخن با لاک

3 ــ طراحی مدل ناخن مشکی و قرمز :

یکی از بهترین طراحی های ناخن را می توان طراحی ناخن مشکی قرمز معرفی کرد، در این طراحی شما باید نسبت بهن انتخاب رنگ قرمز و میزان ترکیب این دو رنگ دقت داشته باشید تا بخش بسیاری از ناخن را رنگ مشکی تشکیل دهد. روش طراحی این ناخن سخت نیست اما باید دقت داشته باشید که حتما در ابتدا رنگ قرمز را روی ناخن خود بزنید سپس رنگ مشکی را تا یک مرز مشخص از ناخن ادامه دهید، در این طراحی خط مرزی مهم نیست و زیبایی طراحی به ترکیب بدون مرز می باشد. سعی کنید پس از طراحی از برق ناخن استفاده کنید .

4 ــ طراحی مدل ناخن آینه ای :

یکی از بهترین طراحی های ناخن را می توان مدل آینه ای معرفی کرد، قابل ذکر است که این مدل از ترفند خاصی بهره مند نیست و شما تنها باید در انتخاب لاک مورد نظر سلیقه و دقت داشته باشید ، همچنین این مدل برای ناخن های بلند مناسب می باشد و زیبایی خود را نمایان می کند، به هیچ عنوان از این مدل برای ناخن های کوتاه استفاده کنید، همچنین در این مدل از ترکیب رن ها استفاده نکنید زیرا زیبایی این دیزاین به آینه ای بودن طرح برای مهمانی ها می باشد.

5 ــ طراحی مدل ناخن ترکیب رنگ و اکلیل :

همانطور که می دانید از بهترین طراحی های ناخن می توان به طرح های اکلیل دار برای مهمانی ها اشاره داشت، به همین دلیل در این بخش به نمونه از آن اشاره کرده ایم، دقت داشته باشید شما برای طرح ها و مدل های اکلیل دار می توانید از لاک های اکلیل دار ساده استفاده کنید، زیرا حتی مدل های ساده نیز از زیبایی منحصر به فردی بهره مند هستند، اما اگر شما از رنگ لاک اکلیل دار یک رنگ لاک با همخوانی بالا داشته باشید ، می توانید از هر دو لاک در کنار یکدیگر به صورت اشتراکی با خط مرز استفاده کنید، دقت داشته باشید در ابتدا لاک ساده را روی ناخن قرار دهید و سپس با استفاده از ترفند چسب لاک اکلیل دار استفاده کنید.

6 ــ طراحی ناخن لاک سه رنگ و مدرن :

در این طراحی شما باید دقت بسیار زیادی داشته باشید زیرا این طرح از بهترین طراحی های ناخن و حساس ترین طرح ها می باشد، در این طرح شما سه رنگ لاک خنثی و هماهنگ را انتخاب کنید، بر روی هر ناخن از یک رنگ لاک می زنید و دو ناخن را به صورت اشتراکی از سه رن طراحی می کنیم.

برای طراحی ناخن با سه رنگ حتما باید از ترفند چسب استفاده کنیم تا از بهترین دیزاین های ناخن باشد ، در ابتدا رنگی را روی ناخن قرار دهید که می خواهید بزرگترین بخش ناخن را در برگیرد، سپس در انتهای ناخن با استفاده از ترفند چسب از دو رنگ دیگر استفاده کنید، دقت داشته باشید تا زمان خشک شدن لاک ها از رنگ های دیگر استفاده نکنید زیرا باعث ترکیب رنگ ها با یکدیگر و از بین رفتن زیبایی طراحی می شود.


نظرات کاربران

فرم ارسال نظر